Antonia Neshev buvo kūrėja, pradėjusi trijų vilkų mėnulio marškinėlių koncepciją. Ji naudojo „The Mountain“ marškinėlių prekės ženklą. Ir nuo to laiko tarp jaunuolių tai buvo beprotybė. Kai kurie žmonės pradėjo jį dėvėti linksmybėms, o kai kurie norėjo juose pavaizduoti gyvūno charakterį.

Naujausi ir geriausi vilkų marškinėliai su nuotraukomis:

Žemiau yra 9 geriausios vilkų marškinėlių kolekcijos, kurias galima laikyti žavingiausiomis.

1. Akinantys vilko marškinėliai:

Akinantys vilko marškinėliai

Štai marškinėlių tipas suteikia akinantį vilko vaizdą. Šiais vienišais vilko marškinėliais vilkas spindi nuo jo fone esančios mėnulio šviesos. Marškinėlių spalva yra blizgios pilkos spalvos ir neabejotinai suteiktų tą akinamą išvaizdą pasirinkusiam asmeniui.

2. Juodojo vilko marškinėliai:

Juodojo vilko marškinėliai

Atraskite šį daugiaspalvį vilką, įspaustą marškinėliais savo drąsiomis akimis. Šie vyrų vilkų marškinėliai yra pakankamai drąsūs, kad pavaizduotų vyrų drąsos kokybę. Šie marškinėliai be kaklo su pusiau rankovėmis yra juodos spalvos ir buvo apibūdinti skirtingų spalvų purslais ant vilko..

3. Nuolatiniai vilko marškinėliai:

Nuolatiniai vilko marškinėliai

Atrodo kaip milžiniškas karalius? Ne visai. Tai stovintis vilkas, kuris skelbiasi kaip puikus karys. Šis gerai prižiūrimas, geros laikysenos ir gero charakterio vilkas vėl yra gerai pavaizduotas ant šių marškinėlių. Jame yra plunksna, lygiavertė kardui. Šiuos vilkų marškinėlius renkasi ne visi, o tik drąsi asmenybė.

4. „Don Look Wolf“ marškinėliai:

„Don Look Wolf“ marškinėliai

Čia yra vilko rašto marškinėliai, kurių drąsiai atrodantis vilkas atspindi to paties nerūpestingą prigimtį. Neabejotina, kad jį dėvintis žmogus norėtų pademonstruoti jame slypinčią drąsią asmenybę. Vilkas čia atspausdintas ant rudų atspalvių marškinėlių.

5. Ugniniai vilko marškinėliai:

Ugniniai vilko marškinėliai

Šie raudoni vilko marškinėliai vaizduoja ugningą gyvūno prigimtį ir taip pat suteikia tą degančią išvaizdą tiems, kurie juos nešioja. Vilkas yra atspausdintas ant kaštoninės spalvos marškinėlių, kad sustiprintų rausvą gyvūno išvaizdą.

6. Dirbtinai išdrožti vilko marškinėliai:

Dirbtinai išdrožti vilko marškinėliai

Žmonės, kurie nenori įgauti tikros natūralios gyvūno išvaizdos, rinktųsi tokius marškinėlius, kuriuose jie būtų dirbtinai nupiešti. Spalvos, pasirinktos vilkui piešti, yra pakankamai drąsios, kad patrauktų žiūrovo dėmesį. Taigi fonas yra šviesiai pilkos spalvos.

7. „Howling Wolf“ marškinėliai:

„Howling Wolf“ marškinėliai

Atraskite šį mėnulio ir kaukiančio vilko derinį. Tai naujausia mados srities tendencija ir tapo jaunimo mėgstamiausia. Abi lyties atstovės labai mėgsta dėvėti šiuos vilkų rašto marškinėlius. Čia naudojama tam tikra špinatų žalia spalva, kad būtų sukurtas naujas madingas atspalvis.

8. Baltojo vilko marškinėliai:

Balto vilko marškinėliai

Čia yra vilkas, toli gražu ne skirtingas spalvų derinys. Žmonės, kurie nenori naudoti kelių spalvų vilko, renkasi ramų baltą vilką, išspausdintą ant marškinėlių. Marškinėlių spalva yra levandų atspalvis, kuris taip pat yra populiariausia ir madingiausia spalva.

9. Nakties simfoninio vilko marškinėliai:

Naktiniai simfoniniai vilko marškinėliai

Čia yra šurmuliuojanti naktinė simfonija, naudojama daugelyje nuotykių kupinų filmų. Paveikslėlis pateikiamas tiksliai taip, kad būtų parodytas naktinis efektas. Kalnų, uolų, mėnulio ir vilko derinys tikrai glostytų tą, kuris į jį žiūri.

Minėtuose tekstuose būtumėte matę žodžius ir rėmus, naudojamus apibūdinti vilką. Tai ypatinga, kai dėvi marškinėlius su vilko atspaudais. Niekas nepaneigtų pasirinkęs šią madingą išvaizdą. Taigi paimkite kolekcijas, kol jos baigsis.