Įprasti ir paprasti marškinėliai dabar pakeisti įmantriu dizainu ir atspaudais. Kai kurie siūlo įkvepiančius žodžius, kiti – motyvuojančias citatas, o kai kurie – tik animacinių filmų dizainus. Panašus dizainas, populiarėjantis tarp marškinėlių mėgėjų, yra riedančių akmenų marškinėlių dizainas. Pagrindinis marškinėlių dizainas yra su liežuvio dizainu.

Naujausi ir madingi „Rolling Stones“ marškinėlių modeliai vyrams ir moterims:

Štai keletas marškinėlių ridenimo akmenų modelių, kuriuos galbūt norėtumėte turėti savo drabužių spintoje.

1. Vėliavos dizainas su vyriškais akmeniniais marškinėliais vyrams:

Vėliavos dizainas su vyriškais akmeniniais marškinėliais vyrams

Riedantys akmenukai vyriški marškinėliai su paprastu baltu fonu yra daug patrauklesni išvykoms. Dizainas turi besisukantį liežuvėlį įvairiomis spalvomis, o užpakalinė vėliavos konstrukcija primena ekskursiją po plieninius ratus 89 -aisiais.

2. Strip Rolling Stone marškinėliai moterims:

Strip Rolling Stone marškinėliai moterims

Moterims skirtų riedančių akmenų marškinėlių nauja išvaizda suteikiama vienpusė juostelė su ovalo formos kaklu. Pečių pusė taip pat turi sudėtingų juostelių dizainą, kad ji taptų jausmingesnė.

3. „Fringe Rolling Stone“ marškinėliai moterims:

„Fringe Rolling Stone“ marškinėliai moterims

Fringe dizainas riedančių akmenų marškinėlių moterų kataloge yra daug apdovanotas už baigiamąjį dizainą. Paprasti juodos spalvos marškinėliai yra sukonstruoti į vidų besisukančiu liežuvėliu, o juostelės galai gale ir atviras kaklas.

4. „The Rolling Stones“ marškinėliai vyrams:

Grupės „Rolling Stones“ marškinėliai vyrams

Įkvėptas garsaus prekės ženklo! Čia yra vyniotų akmenų marškinėlių dizainas vyrams, ant kurių atspausdintas viso prekės ženklo plakatas. Paprasti pilki marškinėliai turi mažą besisukantį liežuvėlį su visų grupės narių atspaudais.

5. „Nordic Rolling Stones“ marškinėliai:

„Nordic Rolling Stones“ marškinėliai

Riedančių akmenų liežuvio marškinėliai su gaubtu yra patraukę įvairių vyrų ir moterų dėmesį. Šiaurietiškas dizainas yra su beždžionės veidu, rodančiu liežuvį su ridenančių akmenų pavadinimais.

6. Funky Rolling Stones marškinėliai:

Funky Rolling Stones marškinėliai

Moterų su lengvu svoriu marškinėlių modeliai su laisvu apvadu yra labai laukiami moterims, turinčioms nedidelį svorį. Dizainas yra pusiau ilgas, o perlų darbas sudaro liežuvio širdžių logotipą ir kt.

7. „Dragon Rolling Tongue“ marškinėliai moterims:

„Dragon Rolling Tongue“ marškinėliai moterims

Dviguba spalva, prastos formos ir pusiau rankovė – visi kartu suteikia puikų vintažinių akmenų marškinėlių dizainą. Marškinėliai yra su apskrito formos pabaiga ir drakono raštu, kuris apgaubia besisukančio liežuvio logotipą.

8. Sporto salės „Rolling Stones“ marškinėliai vyrams:

„Rolling Stones“ sporto salės vyriški marškinėliai

Norite eiti į kažką stilingo sporto salėje! Riedantys akmenų vintažiniai marškinėliai iš tanko dizaino yra tai, ko ieškote. Marškinėliai taip pat yra pakankamai ilgi, kad padėtų jūsų treniruotėms sporto salėse.

9. Kelių kalbų marškinėliai moterims:

Kelių kalbų marškinėliai moterims

Didelis garsaus riedančio liežuvio prekės ženklo gerbėjas! Šablonas, kuris atskleistų jūsų pasirinkimą, yra pamesti marškinėliai, pagaminti iš įvairių liežuvių, skirtingų atspalvių, ir ant jų esantis pavadinimas, tvirtinantis riedantį akmenį. Reguliariai naudodamiesi gausite komfortą.

Riedantis akmuo atsirado 1967 metais ir tapo populiariu prekės ženklu. Prekės ženklas turėjo lūpų ir išeinančio liežuvio logotipą, kuris taip pat išgarsėjo riedančių akmenų marškinėlių pavidalu. Marškinėliai dažniausiai pagaminti iš medvilnės, tačiau taip pat yra lino, kilpinės medvilnės ir vilnonės medžiagos. Kolegijoje besimokančios merginos ir berniukai tikrai gali išbandyti šį modelį, kad galėtų reguliariai dėvėti, jei ieškote kažkokio išskirtinio būdo apibūdinti savo pasirinkimą, ši kolekcija bus jūsų.