Šių dienų poros mėgsta dėvėti medalionus ir demonstruoti tai kaip meilės aktą. Tai suteikia jiems meilės jausmą ir leidžia jaustis, kad jie liks kartu iki amžinybės.

mieli-poros-medalionai-papuošalų dizainas

Jie netgi dėvi derančius medalionus ar medalionus, kurie papildo vienas kitą, o tai rodo, kad jie priklauso vienas kitam.

Įvairių tipų medalionai poroms:

Čia yra keletas geriausių tarpusavyje sujungtų ir atitinkančių medalionų poroms.

1. Poroms tinkantys medalionai:

Atitinkami medaliai poroms

Šiuos tinkamus medalionus galima padovanoti porai vestuvių metinių proga. Tai paprastas medalionų rinkinys, kurį pora gali nešioti reguliariai ir kaskart pažvelgę ​​primins vienas kitam.

2. Spynų ir raktų spynos poroms:

Spynų ir raktų spynos poroms

Šios spynos ir raktų spynos siunčia labai mielą žinią, tarsi pora turi raktą vienas kitam. Tai primena jų artumą ir nepalaužiamą ryšį, kurį jie puoselėja.

3. „Hobbit“ durų poros medalionai iš aukso ir sidabro:

„Hobbit“ durų poros medalionai iš aukso ir sidabro

Tai puikus poros kaklo papuošalas Žiedų valdovo gerbėjams. Šis medalionas turi identiškas hobito duris, o tai taip pat gali reikšti, kad jos gali patekti į viena kitos gyvenimo duris. Tai labai mielas medalionų pavyzdys poroms, nes jis yra madingas ir simboliškas.

4. Papuošalai poroms blokuoja:

Papuošalai poroms

Tai širdies medaliono konstrukcija, padalinta į dvi dalis ir supjaustyta taip, kad atrodo, kad dvi poros medalionai yra dėlionės dalys. Tokie medalionai reiškia, kad pora užbaigia vienas kitą ir papildo vienas kitą.

5. Dviejų dalių širdies medalionas poroms:

Dviejų dalių širdies medalionas poroms

Tai laikoma vienu elegantiškiausių poros medalionų dizainų. Jis pagamintas iš aukso, o viršuje – miela rožė. Tai reiškia, kad pora yra vienas kito širdies gabalėlis ir yra neišsamūs vienas be kito.

6. Poros nuotraukų medalionas su grandinės dizainu:

Poros nuotraukų medalionas su grandinės dizainu

Jame yra vietos poros nuotraukai, šalia jos vardas ir data, kada jie susituokė. Tai labai ypatinga mylimo žmogaus dovana, nes tai reiškia laiką nuo tada, kai jie buvo kartu.

7. Narvelio širdies poros medalionas:

Narvelio širdies poros medalionas

Tai gražus medalionas, kurio raidė pritvirtinta prie narve esančios širdies. Širdies struktūra yra stilinga. Kai dėvi poros, tai suteikia žavingą išvaizdą jų aprangai. Paprastai tai yra dizainas, tinkantis žmonėms, ieškantiems įmantrių papuošalų.

8. Muzikos natų poros medalionas su abėcėle:

Muzikos natų poros medalionas su abėcėle

Šis medalionas rekomenduojamas visiems muzikos mylėtojams. Be to, šis medalionas reiškia, kad vienas pridėjo muzikos prie tylaus kito gyvenimo. Kartu su rašteliu raidė, nusagstyta akmenimis, suteikia jai sunkią išvaizdą.

9. Kupidono porų medaliono karoliai:

Kupidono porų medaliono karoliai

Šis kupidono lankas ir strėlių medalionas yra unikalios medalionai poroms. Jame pavaizduotas meilės dievas Kupidonas, pataikęs į jo širdį, ir priversdamas juos įsimylėti vienas kitą..

10. Maisto porų pakabukai, susipynę:

Maisto porų pakabukai

Tai skirta visiems maisto mėgėjams. Sukurta kaip „Oreo“ su širdimi, tai yra mieliausias poros medalionas iš visų. Jis yra rudos ir baltos spalvos ir suteikia puošnų išvaizdą drabužiams.

Šių dienų poros dėvi visas poras. Garsiausi yra juvelyriniai dirbiniai poroms, tarpusavyje derantys medalionai, porų medalionų karoliai, spynų ir raktų karoliai poroms ir kt..