Meilės medalionai visada buvo populiarus dovanų pasirinkimas tarp amžių mėgėjų. Jie simbolizuoja meilę ir atskleidžia daugumą vidinių jausmų, netardami nė žodžio. Šios pagrindinės dovanos įkūnija aistringą porų meilę ir yra ideali dovana. Suasmeninti vardai yra labiausiai paplitęs dalykas, nes išgraviruotas pranešimas ar vardas ant meilės medalių tampa nesenstančiais ir neįkainojamais kūriniais.

Meilės medaliono dizainas

Įvairių tipų meilės medaliai berniukams ir mergaitėms:

Meilės medalionas yra meilės, prieraišumo ženklas. Čia aptariame keletą naujausių ir modernių meilės medalių.

1. „Crystal Floating Infinity Love Locket“ dizainas:

„Crystal Floating Infinity Love Locket“ dizainas

Šis šaunus medalionas iš krištolo yra vienas iš nepretenzingų ir prašmatnių ornamentų, kuriuos norėtų turėti bet kuri moteris. Begalybės formos medalionas ir visame medalione išmarginti kristalai leidžia medalionui atrodyti nuostabiai ir nuostabiai. Šio tipo medalionas yra pritaikytas dėvėti tiek oficialiuose, tiek „Hangout“, taip pat suteikia elegancijos.

2. Keltų meilės mazgų medalionai sidabre:

„Celtic Love Knot“ medalionai sidabro spalvos

Kaip keltų mazgai amžinai simbolizuoja mistinį mazgą arba begalinį mazgą. Tai simbolizuoja nepertraukiamą gyvenimo ciklą, panašiai kaip meilė, kurią taip pat nori būti amžinai sujungtas ir būti kartu bet kuriuo gimimu. Keltų meilės mazgų medalionai yra puiki dovana, kurią galite padovanoti savo mylimam žmogui. Šis keltų medalionas pagamintas iš sidabro metalo, kur jis taip pat gali būti pagamintas iš aukso, vario ir įvairių metalų. Šis meilės medalionas poroms yra puikus būdas atskleisti savo meilę.

3. „Forever Love Lockets“:

„Forever Love Lockets“

Šio tipo medalionai yra tie, kuriuose parašyta frazė „amžinai“, o tada net galite išgraviruoti savo vardą arba savo artimųjų vardą su maža miniatiūra, pavyzdžiui, širdies forma, ar gėle ar žvaigždėmis, kad ji atrodytų patrauklesni. Visame medalione nusagstytas taurusis deimantas suteikia madingą jūsų iškirptės išvaizdą.

4. Aš myliu tave „Locket for Love“:

Aš myliu tave „Locket for Love“

Šis gražus medalionas pagamintas iš 18 karatų aukso, o vaizduojami žodžiai yra magiškiausi žodžiai. Tai labai novatoriškas būdas išreikšti savo meilę ir jausmus per „Aš tave myliu“ medalionus. Tai puiki dovana, kurią galite padovanoti savo meilei nedvejodami.

5. Sidabrinis mėnulio meilės medalionas:

Sidabrinis Mėnulio meilės medalionas

Kaip sakoma, mėnulis simbolizuoja naujus santykius, kurie gali tapti santuoka. Taigi, mylimi žmonės, kurie užmezgė santykius ir nori užmegzti ryšį, tada šis mėnulio meilės medalionas yra puiki dovana, kurią galite įteikti savo mylimam žmogui. Šis medalionas pagamintas iš sidabro metalo ir atrodo putojantis, kai dėvimas su kasdieniais drabužiais ar vakarietiškais drabužiais.

6. Rožinio aukso meilės medalionas:

Rožinio aukso meilės medalionas

Gėlių rožė buvo meilės simbolis, rožių medalionai yra puikus meilės medalionas. Kaip sakoma, simboliai kalba garsiau nei žodžiai, todėl dėvėdami rožinį meilės medalioną galite išreikšti savo jausmus nesakydami jokių žodžių. Šis medalionas pagamintas iš aukso, kur gėlės gali būti suprojektuotos įvairiomis spalvomis, kad medalionas atrodytų patraukliai.

7. Meilės medalionai su įspaustu vardu:

Meilės medalionai su įspaustu vardu

Vienas iš visų laikų mėgstamiausių ir pritaikytų papuošalų yra jūsų medalionuose įspaustas vardas. Taip pat galite įspausti savo mylimo žmogaus vardą ir savo vardą, kad medalionas būtų nuostabus ir skirtingas nuo kitų. Šie medalionai gali būti suprojektuoti iš įvairių metalų, tokių kaip auksas, varis, o sukurtas pavadinimas gali būti dekoruotas deimantais, kad pagerintų medalio išvaizdą.

8. Meilės medalionas su nuotrauka:

Meilės medalionas su nuotrauka

Šio tipo medalionai yra puiki dovana, kurią galite padovanoti savo mylimam žmogui, nes jis atspindi jūsų abiejų paveikslą. Nekomunikuodamas išreikšti savo jausmus per šį širdies formos medalioną. Tai yra vienas iš unikalių medaliono nešiojimo būdų, o medalionas pritvirtintas įprasta grandine, kuri taip pat prideda dar vieną akcentą šiam medaliui ir kaklui.

9. Širdies tatuiruotės meilės medalionai:

Širdies tatuiruotės meilės medalionai

Tatuiruotė tapo labai paplitusi šiais laikais ir tampa labai populiari tarp jaunų, taip pat vidutinio amžiaus grupių. Vietoj tatuiruočių dizaino ant kūno dalių galite pasidaryti širdies tatuiruotę su gražiomis emblemomis, nupieštomis širdies viduje. Tai atrodo labai patraukliai ir atsisako madingos išvaizdos.

10. Odiniai meilės medalionai vyrams ir moterims:

Odiniai meilės medalionai vyrams ir moterims

Odiniai medalionai atrodo nuostabiai, nes atrodo paprasti, bet labai madingi. Tokio tipo medalionus gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys, o jūs galite sukurti stiliaus pareiškimą savo kolegų ir draugų akivaizdoje. Klozetai pagaminti iš sidabro lydinio ir užsikabinę juodos gyvatės odos virvele, todėl atrodysite madingai.

11. Abėcėlės medaliai meilei:

Abėcėlės medalionai meilei

Klozetai su unikalia viena abėcėle atrodo nuostabiai ant kaklo. Abėcėlė gali būti jūsų sutuoktinio pirmoji raidė arba jūsų draugai, mylimojo pirmasis ar jūsų vaiko vardas. Šio tipo medalionai yra puikus pasirinkimas ir gali būti dėvimi kasdien be jokių abejonių. Tai gali būti įkvėpimas, nes gali priminti tam tikrus įsipareigojimus, kuriuos prisiėmėte su meile.

12. Pagrindiniai širdies medalionai su meile:

Pagrindiniai širdies medalionai su meile

Kadangi spynos ir raktų spynos yra labai populiarios ir iš pradžių jos turėjo apsaugoti vertybes. Šio tipo medalionai dėvi tiek vyrai, tiek moterys, dažniausiai būna įvairių formų ir dizaino. Galite pasirinkti pagal savo skonį ir madą.

13. Meilės zodiako ženklų medalionai:

Zodiako ženklų meilės medalionai

Kai kurie žmonės mėgsta nešioti savo gimimo ženklus. Tada tokie medalionai, pažymėti jūsų gimimo ženklu, gali būti tobuli. Šis medalionas yra Svarstyklių žvaigždyno dizaino ir atrodo nuostabiai, nes kraštuose deimantai yra dygliuoti. Tai atrodo labai stilingai ir leidžia atrodyti nepakartojamai zodiako meilės medaliui.

14. Delfinų formos meilės medalionai:

Delfinų formos meilės medalionai

Kadangi delfinas simbolizuoja dosnumą, sakoma, kad draugystė ir delfinai valdo pasaulį maloningai. Panašiai jūs netgi norite panašių savybių savo artimiesiems ar sutuoktiniui. Kadangi delfinai gyvena poroje ir lieka kartu, mes visi linkime to paties gyventi visada su savo artimaisiais. Šis sidabro medalionas atrodo maloningas, o mažos širdies emblemos pagerina medalio vaizdą.

15. Meilės žavesio medalionai:

Meilės žavesio medalionai

Kaip pats žodis apibūdina žavesį, medalionas atrodo žavus ir išskirtinis ornamentas. Šis medalionas yra suprojektuotas ir sukurtas gražiai, žodžiu „meilė“. Metalas yra susuktas labai meniškai ir suteikia šiam medalionui akinamą išvaizdą. Šis meilės žavesys gali būti pritaikytas ir sukurtas įvairiomis formomis pagal jūsų pasirinkimą.

Meilės medalionai taip pat ne visada turi būti skirti porai. Meilės medalionai vaizduoja ryšį tarp dviejų žmonių, nepriklausomai nuo jų santykių. Nesvarbu, ar tai tavo brolis, ar sesuo, ar tavo geriausias draugas, meilės medalionai yra puiki dovana. Jie pasako žmogui, kaip jie yra arti tavęs, ir verčia lieti džiaugsmo ašaras!