Medaliai visiškai pagerina žmogaus išvaizdą. Jie yra papuošalų dalis nuo seniausių laikų. Gražiausias ir žaviausias kaklo aksesuaras yra puikavimasis grandine su akį traukiančiu medalionu. Jie taip pat turi tam tikrą ar kitokią reikšmę. Klozetai yra madingas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims šiais laikais. Jie atkreipė dėmesį į naujus ir įvairius dizainus. Jie yra labai populiarūs tarp visų amžiaus grupių žmonių.

įvairių tipų juvelyrinių dirbinių-medalionų dizainas su paveikslėliais

Gražūs medalionai mergaitėms:

„Lockets“ savaime gali būti stiliaus pareiškimas, nes tai daro išvaizdą. Čia apžvelgsime 25 populiariausius vyrų ir moterų medalionų dizainus kartu su vaizdais.

1. Paprasti auksiniai nuotraukų medalionai auksu:

Paprasti auksiniai auksiniai nuotraukų medalionai

Auksas skirtas grynumui ir gali būti labai dėvimas ypatingomis progomis, taip pat festivalio metu. Tarp visų metalų auksas buvo labai populiarus, nes buvo laikomas svarbiu drabužių spintos dalyku. Auksinių papuošalų pirkimas niekada neišeis iš mados, todėl šis rodiklis nuolat auga. Nesvarbu, ar vyrai, ar moterys, medalionai atrodys gražiai, kai bus dėvimi su tradiciniais ir vestuviniais kostiumais.

2. Gražūs deimantiniai medalionai:

Gražūs deimantiniai medalionai

Žmonės, kurie mėgsta gauti išskirtinę klasę ir stilių, gali rinktis deimantinius papuošalus ir eiti su jais. Vyrai ir moterys, dėvintys juvelyrinius dirbinius iš deimantų, atrodys gražiai ir sustiprės. Jie niekada nepraranda savo stiliaus ir elegancijos. Netgi tai yra puiki galimybė padovanoti savo artimiesiems. Nors jie yra mažai brangūs, jų niekada negalima palyginti su jokiais kitais ornamentais.

3. Sidabro ir aukso medalionai:

Sidabro ir aukso medalionai

Po auksinių papuošalų populiariausias yra sidabras, turintis puikią apdailą ir elegantišką išvaizdą. Nešioti geriausią aukso ir sidabro derinį patiks visiems vyrams ir moterims, mėgstantiems nešioti brangenybes. Auksas ir sidabras atrodo elegantiškai su bet kokio dizaino medalionais. Tas pats gali būti aukso ir sidabro derinys arba vienas kito puošmena.

4. Krištolo stiklo medalionai mergaitėms:

Krištolo stiklo medalionai mergaitėms

Svarbiausias dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie madingus papuošalus, yra kristalai ir to blizgesys. Kristalai yra nauja mados papuošalų tendencija su medalionais iš kristalų ir stiklo. Stiklo krištolo medalionai gali būti gėlių, lapų ir pan. Dizaino. Jie gali būti įvairių spalvų ir gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimus.

5. Tradiciniai Kundan medalionai vestuvėms:

Tradiciniai „Kundan“ medalionai vestuvėms

„Kundan“ yra labai populiarus papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Kundanas yra brangus žalių, kaštoninių ir baltų aukso akmenų kūrinys. „Kundan“ papuošalai yra naudojami tik nuotakoms dėl šios nuostabios išvaizdos. Jie atrodo labai didingi ir gražūs. Moterys savo kelnėse turi daug „Kundan“ medalionų, kad galėtų atlikti įvairias funkcijas su paprastomis auksinėmis grandinėmis. Jie yra unikalūs, rankų darbo papuošalai ir yra senovės juvelyrinių dirbinių dalis.

6. Individualizuota medalionų nuotrauka:

Individualizuota medalionų nuotrauka

Suasmeninti sidabro, aukso ar deimantų medalionai su pavadinimu ir nuotraukomis, citata, posakis, tam tikras žodis ar svarbios datos atrodo gražiai, kai nešiojami ant kaklo su paprasta elegantiška grandine. Individualizuoti dalykus labai madinga. Jie taip pat yra puikus dovanų pasirinkimas. Jie gali būti su jumis visada ir gali būti jūsų gyvenimo dalis amžinai.

7. „Pearl Lockets Gold“:

Auksiniai perlų medalionai

Perlai simbolizuoja karališkumą ir malonę, o žmonės perlus nešioja nuo daugelio amžių. Perlai yra statuso simbolis ir suteikia madingą išvaizdą. Perlų medalionai skirti tam grakščiam moters įvaizdžiui. Perlų medalionai gali būti vieno perlo, balto, rožinio arba beveik balto Viktorijos laikų stiliaus, su įterptu nuotrauka viduje. Su perlų papuošalais visada galite būti tikri. Tai gali būti nešiojama dėvint indiškus drabužius, vakarietiškus drabužius, chalatus, vakarinius drabužius, vakarėlių drabužius ir pan. Perlų medalionai taip pat gali būti puiki dovanų galimybė.

8. Moteriški medalionai su cirkoniais:

Moteriški medalionai su cirkoniu

Kalnų krištolas atrodo labai panašus į deimantus, tačiau nėra toks brangus. Moterys gali labai puikuotis medalionais aukso ir sidabro grandinėmis su cirkoniais. Jie puikiai spindi ir todėl suteikia nuostabią išvaizdą ją dėvinčiai moteriai. Kalnų krištolo medalionai su sidabro ar aukso grandinėlėmis taip pat gali puikiai tikti tokiai nuostabiai kasdienei išvaizdai.

9. Medaliai su „Vintage Charm“:

Medaliai su „Vintage Charm“

Vintage medalionai, pagaminti iš kalnų krištolo ar lydinio, gali būti pagaminti taip, kad net galėtų švytėti tamsoje. Šie senoviniai medalionai turi skirtingus pjūvius, o dizainas yra toks, kad akmenys dedami tam, kad tamsoje švytėtų. Todėl jie gali būti naudojami dėvėti vakare arba dieną. Jie taip pat gali būti labai seni ir todėl brangūs.

10. „Blogos akys“ merginoms:

Blogi akių medalionai mergaitėms

Lizdai su piktomis akimis naudojami norint apsisaugoti nuo žmonių žvilgsnių, kurie, kaip manoma, sukelia nelaimę ar nesėkmę. Piktos akies naudojimas kaip medalionas ir jos nešiojimas laikomas žmogui naudingu. Blogos akys tampa labai populiarios tarp žmonių, naudojančių jas automobiliuose, apyrankėse, apyrankėse ir kt.

11. Nuotraukų medalionai iš rožinio aukso metalo:

Nuotraukų medalionai iš rožinio aukso metalo

Rožinis auksas iš esmės yra aukso ir vario lydinys, naudojamas papuošalams gaminti, kuris dabar yra labai populiarus. Tai dažniausiai naudojama grandinėms, žiedams, apyrankėms, auskarams, pakabučiams, medalionams ir kt. Rožinis auksas taip pat žinomas kaip raudonas auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario kiekio jame. Rožinis auksas yra brangus, todėl šie medalionai skirti prabangiems ir aukščiausios klasės žmonėms. Šie medalionai spinduliuoja elegancija.

12. Medaliai su senovine apdaila:

Medaliai su senovine apdaila

Antikvariniai daiktai, perduoti iš daugelio kartų, simbolizuoja pasididžiavimą, kultūrą, šeimą ir paveldą. Šie brangūs medalionai turi tiek piniginę, tiek emocinę vertę. Jie tikrai yra ypatingas ir vertinamas turtas. Ant jų yra gražūs, išraižyti piešiniai, šventyklų, deivių, brangakmenių, brangiųjų metalų, Viktorijos laikų dizaino ir kt. Medalio markė taip pat skiriasi nuo aukso karatų, naudojamų šiems medalionams gaminti. Šie antikvariniai medalionai skiriasi viena nuo kitos ir išlieka pasakiški ir visžaliai daugeliui kartų.

13. „Swarovski“ medalionai su kristalais:

„Swarovski“ medalionai su kristalais

„Swarovski“ kristalai yra labai populiarūs ir greitai pritraukia visus. Šiuo metu daugelis vyrų ir moterų aksesuarų yra papuošti „Swarovski“ kristalais. Jie jaučia dizainerio jausmą. „Swarovski“ kristalų įdėjimas į medalioną su auksine grandine arba platinos ar sidabro sidabru gali būti tiesiog nuostabiai sukurtas papuošalas. Užbaikite raudonojo kilimo išvaizdą naudodami atitinkamą žiedų, apyrankių ir ausų žiedų komplektą.

14. Paprasti rodžio plaukiojantys medalionai:

Paprasti rodžio plaukiojantys medalionai

Rodis kaip elementas yra labai populiarus madingų papuošalų gamyboje vėlai. Juvelyriniai dirbiniai su rodžio apdaila atrodo labai arti sidabro ir turi tą pačią apdailą. Rodžio plūduriuojantys medalionai turi žavesio medaliono viduje ir yra skaidrūs, todėl juos galima atidaryti, kad pakeistumėte žavesį pagal pageidavimą. Rodo apdaila šiais laikais plačiai naudojama aukso ir sidabro papuošalams. Rodžio plaukiojantys medalionai atrodo stilingai ir yra madingi, tačiau tuo pat metu nėra tokie brangūs.

15. Aukso povo plunksninio dizaino medalionai:

Auksinio povo plunksnų dizaino medalionai

Vienas iš populiariausių šios tradicinės išvaizdos dizainų gali būti medalionai, įkvėpti povo ir povo dizaino. Povas yra pasididžiavimo, malonės ir grožio simbolis. Moterys turi visas šias savybes ir todėl gali prisijungti prie šių nuostabių, stebuklingų povų medalionų. Jie atrodo tikrai stebuklingai su tradiciniais drabužiais, o ryškūs spalvų atspalviai šiuose povų plunksnuotuose medalionuose atrodo nuostabiai.

16. Stilingas angelų sparnų medalionas mergaitei:

Stilingas angelų sparnų medalionas mergaitei

Jie nėra įprasti, nuobodūs, panašūs medalionai. Angelų sparnai ar sparnų medalionai moterims atrodo gražiai dėl tokio atsitiktinio išvaizdos. Plunksnos ir sparnai yra simboliniai paukščiams ir reiškia laisvę. Dabar moterys yra labai nepriklausomos, laisvos ir lygios su vyrais visose gyvenimo srityse. Moterys turi angeliškų savybių, todėl yra gimusios daugiafunkcinės. Taigi visos jūs, moterys, puikuojatės šiais stilingais, gražiais angelų sparnų medalionais.

17. Filigraniškos maldos dėžės:

Filigraniškos maldos dėžės

Filigraniniai darbai yra labai paklausūs juvelyriniuose dirbiniuose. Tai smulkių vielos formavimų subtilus raštas ar pėdsakas. Filigraninis darbas yra populiarus auskaruose, apyrankėse, medalionuose ir daugelyje kitų dekoratyvinių darbų. Filigraniškos maldos dėžės medalionai yra labai unikalūs ir užfiksuoja šio sudėtingo darbo niuansus. Tai tikrai madinga ir madinga.

18. Muzikiniai medaliai:

Muzikiniai medaliai

Šie unikalūs medalionai yra skirtingi elementai, tokie kaip undinė, jūrų arkliukas, kupidonai, fėjos, angelai, arkliai ir kt. Viduje jie turi tikrą muzikinę dėžę muzikai groti. Šie medalionai yra tokie unikalūs ir įdomūs, kad jų negalima tiesiog nutraukti.

19. Ašariniai akmeniniai medalionai su nuotrauka:

Ašariniai akmeniniai medalionai su nuotrauka

Grandinės su brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis gali atrodyti gražiai ir stilingai. Stilingai supjaustytus rubinus, safyrus, topazą, kvarcą, akvamariną ar smaragdus galima dygliuoti ir meniškai sudėti į medalioną. Medaliukai yra tokie, kad akmenys būtų ašaros formos. Jie atrodo gražiai, kai dėvimi net kaip atskiras papuošalas. Dėl akmenų elegancija įgauna bendrą medalionų blizgesį.

20. Aukso dizainerių abėcėlės medalionai:

Aukso dizainerių abėcėlės medalionai

Medaliai su unikaliu, vieninteliu žodžiu, pavyzdžiui, draugas, meilė, pasitikėjimas, tikėjimas, viltis ir pan., Arba abėcėlė, kaip nurodyta pirmoje jūsų vardo, sutuoktinio vardo, vaiko vardo ir kt. Raidėje, puikiai atrodys kasdien. Unikalus žodis ar ta konkreti apyrankės abėcėlė gali mums priminti keletą svarbių dalykų, kurie visada lieka žmogaus gyvenime. Šie abėcėlės medalionai gali būti didžiausias įkvėpimo šaltinis.

21. Odiniai krepšiai:

Odiniai krepšiai

Natūralios odos medalionai su pelėdos, erelio, vanago dizainu yra itin populiarūs madoje. Oda gali būti stiliaus pareiškimas. Šis odinis krepšys gali puikuotis tiek vyrams, tiek moterims. Šį skirtingą medalioną galima naudoti grandinėje, kaip kabliuką dirže ir pan. Jie labai gerai dera su vakarietiškais drabužiais. Stilizuokite šias odines grandines pagal aprangą, ir tai yra populiarumas tarp visų vyrų ten dėl tokios šaunios, tačiau madingos išvaizdos, o moterys – į tą mados karalienę.

22. Dragonfly medalionai:

„Dragonfly“ medalionai

Skamba įdomiai ir smalsu sužinoti apie šiuos „Dragonfly Lockets“. Šie medalionai yra pagaminti iš senovinio cinko lydinio, todėl turi ypatingą senojo pasaulio žavesio spalvą ir tekstūrą. „Dragonfly“ medalionai gali būti naudojami grandinėje arba gali būti dvigubai naudojami kaip megztinių grandinė.

23. Emalio medalionai moterims:

Emalio medalionai moterims

Emalis yra ta blizgi danga, kaip ir stiklas, padengtas ant kietų paviršių, paveikslų, senų baldų ir pan. Tokia apdaila žinoma kaip emalio apdaila. Emaliuoti medalionai taip pat yra labai populiarūs, nes medalionas yra apsaugotas. Jei medalionas yra labai brangus, su retu paveikslu, piešiniu ir pan., Tam blizgesiui galima naudoti emalį ir su šiais pasididžiavimais galima puikuotis šiais emalio medalionais.

24. „Trident“ medalionai:

„Trident“ medalionai

Tridentas graikų mitologijoje yra simbolinis graikų dievui Poseidonui. Jis yra žinomas kaip jūros dievas ir yra garbinamas. Jo simbolis buvo Tridentas. Žmonės sieja šiuos medalionus su juo ir jo turima jėga. Šie „Trident“ medalionai gali būti vyrų galios simbolis, todėl jie gali būti dėvimi.

25. Iliuzionistų medalionai:

Iliuzionistų medalionai

Įkvėpti filmo „Iliuzionistas“, šie medalionai yra pagaminti iš medžio ir akrilo. Šie medalionai yra tvirti dėvimi, tačiau juos galima atidaryti į šoną, įstrižai ir tt įvairiais būdais, norint įterpti nuotraukas. Tai taip pat yra viena iš unikalių dovanų variantų.

Mada tapo keliu į priekį tiek vyrams, tiek moterims, todėl jiems reikia laiko, kad jų mados koeficientas būtų nuolat atnaujinamas. Tiek seni, tiek jauni žmonės puikuojasi savo stiliumi ir išvaizda. Taigi išeikite ir pasirinkite tą unikalų medalioną, kuris atitinka jūsų skonį ir poreikius. Eksperimentuokite ir išnagrinėkite naujus variantus geriausiame aksesuarui, skirtam kaklams – medalionams ir grandinėms. Patobulinkite savo drabužių spintą ir atnaujinkite savo išvaizdą, kad gautumėte visiškai naują savo asmenybės dimensiją.