Kartais, norėdami atrodyti kitaip, žmonės buvo neįprasto tipo medalionai ir vienas iš jų yra „Key locket“. Raktų spintelės yra madingos dizaino, o jaunimas mėgsta išbandyti tokio tipo unikalų stilių. Šiuo atveju įvairūs raktai yra pakabinti grandinėje ir buvo kaip iškirptė. Įvairių rūšių kūrybiškumas buvo suteiktas skirtingoms formoms.

Geriausi ir stilingi raktų pakabukai:

Suraskime čia su parodytomis raktų spintelių konstrukcijomis, kad jūsų stilius atrodytų naujai.

1. „Vintage Style Key Locket“:

Vintažinio stiliaus raktų pakabukas

Šis raktų pakabukas yra senovinio dizaino, pagamintas iš žalvario. Vidurinėse garbanose raktams suteikiamos figūros. Ant apvalių viršutinių skylių padaryta širdis tarp jų. Senovėje turtingi žmonės naudojo tokius raktus savo spintelei.

2. Skeleto rakto stiliaus medalionas:

Skeleto rakto stiliaus medalionas

Šis medaliono raktas turi skeleto temą. Ant raktų yra trys užrakto salės, o raktų viršus papuoštas kreivomis formomis. Šis raktų pakabukas atrodo senoviškai ir brangiai. Atrodo, kad jis taip pat turi turėti šiek tiek svorio.

3. Plaukiojančio medalio raktų pakabukas:

Plaukiojančio medalio raktų pakabukas

Tai rožių aukso spalvos raktų pakabukas, kurį galite naudoti pakabinę raktus. Šis plaukiojantis žiedas turi baltus mažus deimantus, pritvirtintus per visą apskritimą. Du žiedai yra sujungti maža grandine. Ši raktų pakabukas atrodo nuostabiai.

4. Individualus raktų pakabukas:

Individualus raktų pakabukas

Šiame nuotraukų medaliono raktų žiede yra širdies formos dėžutė. Galite įdėti nuotrauką į širdies dėžutę. Šis raktų pakabukas yra sidabrinis ir atrodo paprastai. Šis medalionas savo paprastumu patraukia dėmesį ir atrodo nuostabiai.

5. Užrakinti & Pagrindinės struktūros medalionas:

Užrakinti & amp; Pagrindinės struktūros medalionas

Tai putojantis raktų medaliono karoliai su gražiai šviesiai mėlynos spalvos deimantu. Šis deimantas pritvirtintas prie spynos formos ir su juo kabo atskiras mažas raktas. Šis sidabrinis medalionas skleidžia savo blizgesį šiuo deimantu.

6. Raktų raktas su šuniuko letena:

Raktų raktas su šuniuko letena

Šis medaliono raktas yra toks juokingas. Ant širdies formos rakto viršaus yra mielos šuniuko letenos dizainas. Ant plieninio rakto yra auksinės spalvos šuniuko letenos dizainas, kuris yra prieštaringas. Ši maža šuniuko letenėlė prideda grožio medalionui.

7. Kompaso raktų pakabukas:

Kompaso raktų pakabukas

Tai yra kompaso raktų pakabukas ir yra mokslinio dizaino. Šioje apskrito kompaso raktų grandinėje yra vietos, kur galite įterpti savo ar mylimojo nuotrauką. Raktų pakabos žiedo dalis yra pakankamai didelė, kad būtų galima sudėti visus raktus.

8. My Heart Locket raktas:

„My Heart Locket“ raktas

Tai tiesiog puikus raktų pakabukas iš sidabro. Vienas didelis ir vienas mažas raktas kabo ir abu yra širdies formos. Taip pat kabo viena maža abėcėlė „e“, taip pat kabo didelis minkštas perlas. Kolegijoje besimokantis berniukas mėgsta išbandyti šio stiliaus medalioną, kad galėtų jį naudoti reguliariai. Visas šis medaliono derinys yra patrauklus.

9. Širdies rakto stiliaus medalionas:

Širdies rakto stiliaus medalionas

Šie raktai yra širdies formos. Širdies pavidalu pritvirtinti akmenys. Taip pat yra vienas baltas deimantas ir vienas topazas. Tokiu būdu galite įterpti bet kurį kitą jūsų pasirinktą brangakmenį. Tai išgalvotas medalionas ir brangakmenis. Šis vienas medalionas specialiai sukurtas mergaitėms, kurios mėgsta naudoti mažai šviesos ir žavesio.

Šis raktų pakabukas yra šių dienų paklausa ir suteikia šaunų ir jaudinantį jaunimo požiūrį. Šie puošnūs aksesuarai leidžia jaustis kaip roko žvaigždė. Tai suteikia žavesio jūsų žaviai asmenybei ir žavi. Išbandykite unikalų stilių su šio stiliaus raktų pakabukais, kad sužavėtumėte savo brangųjį. Išsirinkite tobulai atitinkančią aprangą, jei turite dviratį, tada pasirinkite mažą sunkaus rakto stiliaus medalioną, kad patrauktumėte draugų dėmesį.