Kaklo papuošalas iš medaliono kadaise buvo mėgstamiausia dovana bet kuriai moteriai. Anksčiau tai buvo brangiausia dovana, kurią vyras padovanojo savo „panelei“. Šie medalionai buvo naudojami portretams, plaukų sruogoms, žiedams ir kai kurioms smulkmenoms laikyti, kurie, jų manymu, buvo ypatingiausias artimųjų atminimas. Šie medalionai taip pat kartais buvo perduodami kitai kartai.

Net ir šiais laikais medaliono karoliai yra mėgstamiausia ir ypatinga dovana, kurią mergina gali gauti iš savo meilės. Rinkoje yra daug stilių, modelių, medžiagų ir formų. Kai kurie vyrai netgi kuria specialų medalioną savo „gyvenimo meilei“.

Naujausi ir geriausi medalioniniai karoliai:

Čia suraskime įvairių tipų medalioninius karolius mergaitėms, kurie dėvėtojui suteiks nepaprastą išvaizdą.

1. Suvenyrų medaliono karoliai:

Suvenyrų medaliono karoliai

Tai senas ir tradicinis medalionas rinkoje. Portreto medalionai yra skirti tik žmogaus ar naminio gyvūno portretui laikyti. Kartais šeimos portretas saugomas medalio viduje ir perduodamas kitai kartai kaip „palikimas“.

2. Vaikų specialus medaliono karoliai:

Vaikiški specialūs medalionai su medalionu

Kaip sako pavadinimas, šie medalioniniai karoliai dovanojami artimiesiems kaip „laimės žavesys“. Kaklo papuošalų medalionas užpildytas mažais kristalais, formos pakabučiais, žvaigždutėmis, kriauklėmis ir tt ir laikomas laimingu žavesiu jį nešiojančiam asmeniui. Jie taip pat žinomi kaip „plaukiojantys žavesio medalionai“. Jie taip pat užpildyti vardų, prisiminimų, datų ir citatų raštais ar užrašais.

3. Dizainerio medaliono karoliai:

Dizainerio medaliono karoliai

Unikalus medalioninis karoliai yra unikalūs aukso medaliono karoliai. Jie yra kruopščiai pagaminti naudojant unikalų dizainą ir raižinius ant sluoksnio. Jie naudojami smulkiems daiktams, net raktams, laikyti. Jie suprojektuoti bet kokios formos ir yra „unikali“ dovana artimiesiems. Jie taip pat suteikia senovinę išvaizdą.

4. Nuodų modelio medaliono karoliai:

Nuodų modelio medaliono karoliai:

Anksčiau ištikimi kariai nešiojo sidabro medaliono karolius, užpildytus nuodais. Net ir dabar šie medalionai yra mėgstami žmonių, tačiau dažniausiai pripildyti „spalvotų“ skysčių, kad atrodytų tikroviškai. Dabar jie taip pat naudojami specialiems pranešimams saugoti specialiųjų pranešimų slinktyje.

5. Vintage stiliaus „medaliono karoliai“:

Vintažinio stiliaus medaliono karoliai

„Vintage“ stiliaus karoliai dažniausiai yra širdies medaliono karoliai. Jie yra „užraktas ir raktas“ porai, kur moteris laiko širdį, o vyras – jos širdies raktą. Šie medalionai taip pat naudojami portretui ar atminčiai saugoti.

6. Atsitiktinis medaliono karoliai:

Kasdienis medalioninis karoliai

Savigynos medalionas yra populiariausias karoliai, nes jie atrodo kaip įprastas balto aukso medaliono karoliai, tačiau jie iš tikrųjų naudojami aštrių daiktų ginklams laikyti. Juos dažniausiai naudoja paaugliai savigynai ir stiliui.

7. Specialus Valentino medalio karoliai:

Ypatingas Valentino medaliono karoliai

Kaip sako pavadinimas, tai auksiniai širdies medaliono karoliai arba sidabriniai širdelės medaliono karoliai, pagaminti išskirtinai Valentino tikslui. Šios širdys yra išraižytos specialiu dizainu ir yra naudojamos specialiam pranešimui, įskaitant žiedus, saugoti.

8. Mergaičių specialus medalioninis karoliai:

Specialus merginų medaliono karoliai

Jie yra panašūs į žavesio karolius, tačiau tai yra išskirtiniai angelų dizainai. Jie yra iškirpti, palyginti su Biblija, angelo sargo skulptūra arba ypač prieš. Jie skirti tik vaikams ir pagyvenusiems žmonėms.

9. Individualus medaliono karoliai:

Individualus medalioninis karoliai

Suasmeninti medaliono karoliai yra skirti asmeninei atminčiai išsaugoti. Tai dažniausiai sidabro medalionas ir išgraviruotas suasmenintas pranešimas. Jie naudojami daugeliui atvejų. Dažniausiai pora medalio viduje išgraviruoja savo vardus ir ypatingą datą.

Medalio karoliai nėra tik ornamentas. Jie kupini prisiminimų ir yra šeimos suvenyrai.