„Lockets“ yra meno kūriniai, apibūdinantys stilių. Kieno nors duotas medalionas yra labai ypatingas. Yra daug rūšių medalionų, kuriuos galite kam nors padovanoti. Kai draugas tampa panašus į brolį ar seserį, jis vadinamas geriausiu draugu. Šiuo metu turėti geriausių draugų yra sėkmės reikalas.

Su geriausiu draugu galima pasidalyti viskuo, ko mes negalime pasidalyti su savo tėvais. O norint išreikšti savo jausmus geriausiems draugams, sukuriami tokie medalionai. Geriausių draugų medalionai yra padovanoti geriausiam bičiuliui.

Stilingi geriausių draugų medalionai:

Suraskime čia su paminėtais geriausio draugo medalionais, kurie gali duoti idėją įteikti dovaną geriausiam draugui.

1. „Friends Bird Locket“:

Draugų paukštis

Šis geriausio draugo medalionas yra tiesiog nuostabus. Abiejuose medalionuose yra gražių paukščių dizainas, kabantis ant karoliukų grandinės. Ant vienos medalionės užrašytas „geriausias“, o ant kitos – „draugai“. Ant medaliono yra zigzago formos dizainas.

2. Pagrindinė dėlionė Geriausio draugo medalionas:

Pagrindinė dėlionė Geriausio draugo medalionas

Tai unikalaus dizaino draugystės medalionas, kurio vienas medalionas yra širdies formos, o kitas – pagrindinės formos. Širdies formos medalione yra šoninis pjūvis, kuriame šis kitas raktų medalionas bus pritvirtintas. Tai rodo, kad raktas atveria širdies spyną.

3. Geriausių draugų pelėdos karoliai:

Geriausių draugų pelėdos karoliai

Tai mielas pelėdų dizaino medalionas draugams dviejų spalvų. Abu pelėdų medalionai yra maži ir gražūs. Šis medalionas puikiai atrodys ant kaklo. Ši pelėda turi mažą širdies dizainą. Jis taip pat turi mažas akis ir ilgas ausis. Visa tai daro šį medalioną nuostabiu.

4. Atitinkamas BFF užraktas:

Atitinkantis BFF Locke

Abu šie medalionai yra apskritimo formos. Virš geriausio draugo medalionų yra lankas. Ant medaliono yra stiklas, rodantis geriausio draugo žodžius. Stiklo dalis yra padengta gėlių dizainu, kuris atrodo kerintis.

5. Picos gabalėlio formos geriausių draugų medalionas:

Picos gabalėlio formos geriausių draugų medalionas

Šis geriausio draugo medaliono karoliai yra reto dizaino. Medaliuje yra picos gabalėlio dizaino pakabukas. Prie abiejų šių picos gabalėlių pakabuko yra puikus užrašas, parašytas kaip „draugai“. Tai galite padovanoti savo draugui, mėgstančiam picą.

6. Pusiau širdies geriausio draugo medalionai:

Pusiau širdies geriausio draugo medalionai

Tai pusiau širdies draugystės medalionas, kurio viduje yra tarpas. Suteikiama vieta mažo dydžio geriausio draugo nuotraukoms įterpti. Su šiuo medalionu kabo net viena abėcėlė. Galite pakabinti savo draugo vardo inicialą naudodami šią pusę širdies medalioną.

7. Jūros vėžlių draugų medalionai:

Jūros vėžlių draugų medalionai

Tai jūros pasaulio draugo medalionas su jūros vėžlio formos pakabuku. Šie raudonos ir mėlynos spalvos vėžliai atrodo saldžiai. Tai apibrėžiama kaip BFF su šiuo vėžlio medalionu, o tai reiškia, kad medalionas yra skirtas jūsų geriausiam draugui. Atrodo žaviai.

8. Sausainis & Kavos modelio medalionas:

Sausainiai & amp; Kavos modelio medalionas

Šis geriausių draugų medalionas žymi greito maisto pakabuką. Sausainių dizaino pakabukas nurodytas kaip „GERIAUSIAS“, o kavos dizaino pakabukas – „DRAUGAI“. Šis pakabukas yra protingų protų kūrybiškumas. Atrodo patraukliai.

9. Geriausio draugo žiedas:

Geriausio draugo žiedas

Šis draugystės medalionas turi žiedinį pakabuką. Ant abiejų grandinių kabo vienas žiedas ir ant jo užrašyta „draugai amžinai“. Yra auksinis žiedas su juodos spalvos žodžiais. Tai dažnas geriausio draugo medalionas.

Švęskite kiekvieną savo gyvenimo dieną su geriausiu draugu ir padovanokite jiems tokį medalioną. Padovanojęs tokį medalioną, tavo geriausias draugas jausis ypatingas. Tai sukurs ypatingą vietą jų širdyje. Tai sustiprins jūsų ryšį.