Medalio pakabukai yra tokie, kuriuos galite dėvėti kasdieniame gyvenime. Tai mažo ar didelio dydžio pakabukas iš įvairių dizainų, pakabintų sidabro ar aukso grandinėje. Galite gauti aukso, sidabro ir tt pakabuką. Gali būti daug dizaino, pavyzdžiui, religinių, išgalvotų, deimantinių ir su kitais brangakmeniais. Tas, kuris mėgsta nešioti pakabukų karolius, gali ištirti pakabuko dizaino įvairovę.

Mieli ir stilingi medaliono pakabukai:

Suraskime čia parodytus medaliono pakabukus, kurie atitiks jūsų mados poreikius.

1. Drugelio sagės medaliono pakabukas:

Drugelio sagės medaliono pakabukas

Tai aukso medaliono pakabukas, pritvirtintas prie drugelio sagės ir apvalios žiedo. Šis gražus drugelis yra įspaustas blizgančiais baltais deimantais ir net žiedo sluoksnyje; yra apvali deimantų serija. Drugelio ir atviro žiedo mišinys nuostabiai atrodo kaip pakabukas.

2. Tradicinis medaliono pakabukas:

Tradicinis medaliono pakabukas

Šis medaliono pakabukas turi religinę temą. Čia „OM“ sukurtas ir „Hari“ parašytas hindi kalba. Pusmėnulio dizainas virš „OM“ pritvirtintas deimantais. Jis vaizduoja dvigubą Hari ir Hari galią, ty Šivą. Tai gali būti geriausias dovanos pasirinkimas jums.

3. Shri Yantra medaliono pakabukas:

Shri Yantra medaliono pakabukas

„Shri Yantra“ yra sukurta ant šio sidabro pakabuko karoliuko. Ši Shri Yantra turi deivės Durga galią. Shri Yantra labai palanku laikyti namuose ar biure. Tikintieji netgi nešioja jį kaip medalioną ir vis gauna savo palaiminimus.

4. Stiklo stiliaus medaliono pakabukas:

Stiklo stiliaus medaliono pakabukas

Šis stiklas yra širdies medaliono pakabuko formos, padengtas auksu. Džiovintos gėlės dedamos į šį stiklą, kuris yra aiškiai matomas. Šis stiklo pakabukas visada atrodo puošniai ir patraukliai. Šis stiklas yra gražiai supjaustytas ir matomas iš jo storio.

5. „Lovers Special Locket“ pakabukas:

„Lovers“ specialus medaliono pakabukas

Tai širdies dizaino pakabukas su foto medalionu. Abiejose šiose pusėse galite laikyti nedideles savo mylimų žmonių nuotraukas. Šio tipo medalioną labai mėgsta įsimylėjėliai ir jie saugo vienas kito nuotraukas šioje širdyje. Jie taip išreiškia savo meilę vienas kitam.

6. Deimantinio stiliaus suapvalintas medaliono pakabukas:

Deimantinio stiliaus suapvalintas medaliono pakabukas

Šis apvalios formos deimantinio medaliono pakabukas pasižymi spindinčiomis savybėmis. Viduriniame apskritime yra daugybė deimantinių akmenų ir dar viena apvali serija su deimantais. Apskrito deimanto dizaino pakabukas nėra daug naudojamas.

7. Širdies medalionas su lanku:

Širdies medalionas su lanku

Šis auksinis širdies medaliono pakabukas turi unikalią medaliono koncepciją. Šio širdies dizaino viduje yra laikrodis, o lankas yra surištas baltais nėriniais. Tai yra dviejų tipų medalionai, kuriuos galite naudoti kaip pakabuką ir žiūrėti. Dėvėdami jį atrodysite išskirtinai.

8. Ašaros medaliono karoliai:

Ašaros medaliono karoliai

Šis sidabrinis medaliono pakabukas yra tiesiog linksmas su ašaros dizainu. Šiam pakabukui su sidabro stygomis suteikiama šauni ašaros forma, o viduryje yra vienas minkštas perlas. Atrodo, kad sidabrinės stygos apsaugo šį perlą. Šis dizainas yra tiesiog gražus ir gražus.

9. Geltonas safyro medaliono pakabukas:

Geltonas safyro medaliono pakabukas

Šis pakabukas yra pagamintas iš aukso spalvos safyro. Vietoj geltono safyro galite įdėti net kitus brangakmenius. Daugelis žmonių nešioja šį akmeninį pakabuką, tikintį astrologija. Tai ovalo formos geltonas safyras, vaizduojantis Jupiterio savybes.

Dėvėdami medaliono pakabuką, turite papildomai pasirūpinti, kad jį nepadarytų. Subtilaus dizaino pakabukai, dėvimi bet kokiomis progomis, gali tapti jūsų traukos centru. Tai leidžia jums atrodyti kitaip nei įprasta.