Medaliai buvo populiarūs nuo seniausių laikų. Dėvėti medalioną, pakabuką ar amuletą buvo geriausias būdas išlaikyti prisiminimus ilgus metus. Nesvarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti, jie suteikė naują papuošalų žanrą, pavadintą kremavimo papuošalais.

Geriausi ir stilingi kryžminio medalio dizainai:

Štai keletas atnaujintų kryžminio medaliono dizainų, kurie puošia jūsų iškirptę puošniai.

1. Paprastas nerūdijančio sidabro kryžiaus medalionas:

Paprastas nerūdijančio sidabro kryžiaus medalionas

Gana supaprastinta kryžminio kaklo karolių konstrukcija pagaminta iš nerūdijančio plieno. Pakabukas pagamintas iš trijų didėjančio aukščio sluoksnių su grandininiu pynimu. Pakabukas plačiai nešiojamas reguliariai.

2. Nuotraukų atminties kryžminis medalionas:

Nuotraukų atminties kryžminis medalionas

Nuotraukų medalionas su kryžiumi yra geriausias būdas tvarkyti artimųjų, tokių kaip mama, tėvas ar žmona, prisiminimus. Nešiojant sidabrą ar auksą, medalionas leidžia jame laikyti dvi nuotraukas.

3. Jėzaus žavesio kryžiaus medalionas:

Jėzaus žavesio kryžiaus medalionas

Jėzaus kryžiaus medaliui suteikiama nauja išvaizda su patraukliais šriftais. Nerūdijančio plieno žavesį dažniausiai mėgsta vyrai, o ne atsitiktiniai, kad vakarėliai atrodytų nuostabiai. Tie, kurių pradinė raidė yra S, taip pat gali naudoti šį pakabuką.

4. „Magic Heart Cross Locket“:

„Magic Heart Cross Locket“

Įsimylėjėliams kryžminio medaliono atvaizdai pateikiami su nauju modeliu. Širdies formos medalionui sidabro spalvos yra nupjautas tinklas, ant kurio įspaustas kryžius. Žavesys ar medalionas taip pat leidžia jums išsaugoti savo meilužio įvaizdį jo viduje, pjaunant širdį.

5. „Citrine Cross Locket“:

Citrininis kryžminis medalionas

Čia yra kerintis medalioninių kryžių dizaino deimantų dizainas. Ovalo formos citrinos akmeniui suteiktas aukso briaunotas kryžminis dizainas, papuoštas mažais deimantais. Ovalo medaliono kraštinė taip pat turi panašų baltų deimantų dizainą.

6. Išgraviruotas kryžminis medalionas:

Graviruotas kryžiaus medalionas

Ieškote asmeninio krikščioniško kryžiaus medaliono! Nerūdijančio plieno kryžiaus medalione yra išgraviruotas artimųjų ar dėvėtojų vardas, kad pakabukas taptų individualus. Pavadinimams taip pat gali būti suteiktas juodas rašalas, kad jis būtų patrauklesnis.

7. Antikvarinis kryžiaus medalionas:

Antikvarinis kryžiaus medalionas

Auksinio kryžiaus medaliono ir mažų baltų perlų derinys tikrai yra įsimintinas dizainas. Medaliuje esantis kryžius yra blizgančio dizaino su keturiais perlais centrinėse jungtyse ir perlu kryžiaus centre.

8. Lobių dėžutės kryžminis medalionas:

Lobių dėžutės kryžminis medalionas

Lobių dėžutė su kryžminio medaliono kolekcija pagaminta iš metalo imitacijos. Sidabrinė dėžutė turi kreivų dizainą, kuris sudaro kryžminį dizainą iš visų keturių pusių. Dėžutė gali saugoti mažus prisiminimus ir yra įvairių formų.

9. Relikvijos kryžiaus medalionas:

Relic Cross medalionas

Medalis su kryžiumi, kuris suteikia ir senovinio dizaino, ir aukso spalvos, pagamintas iš relikvijų papuošalų. Medalioje yra gėlių ar Heena dizaino su pamaldžiais inicialais. Norėdami pridėti savo grožį, taip pat galite rašalu nuspalvinti savo mylimosios veido tekstūrą.

Kryžminis medalionas iš esmės yra gražus religinės aprangos aksesuaras krikščioniui visą gyvenimą. Jis yra įvairių dizainų, palankių įvairiems žmonėms ir drabužiams. Medaliai leidžia parodyti mados standartą su religiniu požiūriu į jūsų papuošalų kolekciją. Naudojant įvairius metalus, tokius kaip auksas ir sidabras, jis suteikia jums skirtingą teigiamą nuotaiką sveikam ir saugiam rytojui su vyresniųjų ar artimųjų meile ir palaiminimais. Galima pasirinkti iš daugybės internete esančių kryžminio medalio vaizdų, kurie gali pakeisti jų gyvenimo būdą ir aistrą.