Pietvakarinėje subkontinento dalyje esanti Kerala yra viena populiariausių turistų ir medaus mėnesio vietų. Tai žinoma kaip „Dievo šalis“ arba „rojus žemėje“. Akinantis šios būsenos grožis paliks jus užburtą ir siaubingą. Valstybei būdingi tik jos užutekiai, platus sujungtų upių darbas, turintis ramų grožį ir išlaikantis valstybę amžinai žalią. Kerala yra žinoma dėl savo turtingos žalumos ir ramybės ir ramybės. Kai kurios kalvų stotys, tokios kaip Munnar, Vagamon ir Wayanad, yra žinomos dėl savo atvėsusio klimato, nepaliesto miesto šurmulio ir taršos. Štai keletas gražių vietų, į kurias turite nuvykti savo geresnę pusę!

Gražios medaus mėnesio vietos Keraloje:

1. Wayanad:

Tai rajonas Kalpetta mieste. Kalva ribojasi su Tamil Nadu ir Karnataka. Šioje vietoje yra įvairių pasiūlymų ir paketų medaus mėnesio kelionėms. Žaliųjų vartų viešbutis yra vienas populiariausių rajone. Į jų paketą įeina viskas, ko reikia jūsų egzotinei viešnagei, taip pat yra ekskursijų ir kitos veiklos. Jie taip pat turi keletą kambarių, kuriuose norėtumėte apsistoti, pasirinkimų.

Wayanadas

 • Romantiški dalykai: Jei jums abiems patinka išbandyti ką nors nuotaikingo, suplanuokite žygį į Chembros viršūnę. Tai neabejotinai bus vienas geriausių prisiminimų, nes vaizdas iš viršūnės pakels galvą.
 • Kaip pasiekti: Artimiausias Wayanado oro uostas yra Kalicuto tarptautinis oro uostas, kuris yra maždaug 65–75 km. Jei atvykstate traukiniu, važiuokite traukiniu į Kalikutą ir nusileiskite toje pačioje stotyje. Iš ten galite atvykti autobusu ar taksi, kad pasiektumėte Wayanad. Keliais į Wayanad kursuoja daug autobusų iš įvairių Keralos vietų.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Wayanadą būtų spalio – gegužės mėn., Nes jis idealiai tinka ekskursijoms ir žygiams, kelionėms po laukinę gamtą ir fotografavimui. Birželio – rugsėjo mėnesiai yra skirti žmonėms, kurie mėgsta matyti Wayanad žalumą su krituliais.
 • Kur apsistoti: Galite pailsėti Vythiri kaimo kurorte, kad puikiai praleistumėte romantišką viešnagę Wayanad mieste. Kurorto atmosfera ir aplinka yra tokia užburianti.
 • Kiti atrakcionai: Pookodės ežeras, Edakkalo urvas, arbatos dvarai, Kuruvos salos.

2. Kovalamas:

Paplūdimio miestas netoli Thiruvananthapuram yra vienas gražiausių pasaulio paplūdimių. Be paplūdimio ir kurorto, „Kovalam“ taip pat auga Ajurvedos turizmo srityje (įskaitant nuostabų ajurvedinį masažą, SPA ir atsipalaidavimo terapiją). Kovalam mieste yra daugybė paplūdimio kurortų, o įvairios transporto priemonės jungia Kovalamą su visais netoliese esančiais nuostabiais paplūdimiais..

Kovalam

 • Romantiški dalykai: Leiskitės į pažintinę kelionę laivu valtimi ir per Karamana upę, Veljani ežerą ir Vizhinjam uolienų urvų šventyklą.
 • Kaip pasiekti: Oro transportu artimiausias, Trivandrum tarptautinis, oro uostas yra vos už 15 km nuo miesto. Traukiniu galite nusileisti Trivandrum centrinėje geležinkelio stotyje ir pasirinkti aplankyti Kovalamą, kuris yra 12 km nuo stoties. Jei atvykstate autobusu, dažnai kursuoja autobusai iš įvairių Keralos vietų.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Puikiai tinka aplankyti Kovalamą žiemos sezono metu – nuo lapkričio iki vasario, kai temperatūra bus vidutinė. Taip pat šiuo metu galima gerai praleisti laiką Kovalam paplūdimyje.
 • Kur apsistoti: Galite sustoti ir apsistoti Kovalam paplūdimio atostogose, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į jūrą iš balkono, arba vieną naktį praleisti valtyje..
 • Kiti atrakcionai: Sivananda joga Vedanta Dhanwanthari Ashram, Kovalam paplūdimys, Vellayani ežeras, Chowara kaimas & Paplūdimys ir potvyniai, Leela.

3. Munaras:

Akinančios kalvos stotis yra keturių valandų kelionė nuo Kočino. Žali kilimai išvyniojami, kad būtų rodomi gražūs kriokliai ir arbatos sodai, kurie jūsų medaus mėnesiui užtikrina ramią ir didesnę nei gyvenimo patirtį. Yra įvairių tipų kurortų, kuriuose įrengtos garinės pirtys ir sūkurinės vonios. Lankytinos vietos čia yra būtinos. Yra daug vietų, kurių nenorėtumėte pamatyti. Saulės pabučiuotos kalvos yra ideali vieta tam tikram jūsų dviejų praleistam laikui.

Munaras

 • Romantiški dalykai: suplanuokite netikėtą žvakių šviesą savo partneriui šalia arbatos sodų arba patirkite meilę kempinge, jei abu mėgstate turėti ką nors nuotykių.
 • Kaip pasiekti: Artimiausias, Cochin tarptautinis, oro uostas yra už 125 km nuo „Munnar“. Artimiausia geležinkelio stotis yra Aluva arba Cochin. Iš ten galite išsinuomoti taksi ar taksi. Keliais yra autobusų, kurie pasiekia Munnarą arba taksi, kad pasiektų Munnarą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Žiema yra puikus laikas aplankyti Munnar – nuo rugsėjo iki gruodžio
 • Kur apsistoti: Galite pasilikti arbatos grafystėje Munnar, kad pamatytumėte laimingą vaizdą
 • Kiti atrakcionai: „Lockhart“ arbatos fabrikas, „Munnar“ aido taškas, „Carmelagiri“ dramblių parkas ir „Chinnar Wildlife Sanctuary“

4. Vagamonas:

Vagamonas yra dar viena graži kalvos stotis, kurioje ištisus metus vėsu. Vagamonas yra gražūs namai įvairioms gėlėms ir paparčiams. Pievas ir pušynus būtina aplankyti. Yra kurortų, kuriuose rasite visą ekskursijų ir pramogų paketą, kad jūsų viešnagė būtų verta kiekvienos akimirkos.

Vagamonas

 • Romantiški dalykai: pasivaikščiojimas per miglotą Vagamono pušyną tiesiog tirpdo širdį jūsų sielos draugei. Jei esate šiek tiek nuotykių kupinas, pirmenybė būtų teikiama žygiams į Barren kalvas.
 • Kaip pasiekti: Artimiausias, Cochin tarptautinis, oro uostas yra už 100 km. Artimiausia geležinkelio stotis yra Kuttikanam, kuri yra už 22 km nuo Vagamono. Artimiausia autobusų stotis yra Vagamono autobusų stotelė, iš kurios važiuoja autobusai iš įvairių rajonų ir miestų.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Būtų malonu aplankyti Vagamoną kovo – birželio mėnesiais, nes temperatūra būtų vidutinė.
 • Kur apsistoti: Žiemos Vale ir Vagamono aukštumos yra vieni geriausiai įvertintų kurortų, kuriuose galima apsistoti naktį.
 • Kiti atrakcionai: Nevaisingos kalvos, Thangal Para, Marmala krioklys, Vagamono pušynas, Vagamono ežeras, Mundakayam Ghat ir Idukki užtvanka.

5. Varkala:

Pakrantės miestas Varkala taip pat yra nepaprastai gražus paplūdimys ir jūs negalite praleisti saulėlydžio (tai galbūt bus romantiškiausia akimirka su jūsų geresne puse). Tai vienintelė vieta, kur rasite uolas šalia jūros. Varkalos formacija turi įvairius snapelius ir kurortus kitoje uolos formacijos pusėje. Vietinis restoranas parduoda burnoje tirpstantį maistą ir parduotuvės, kuriose parduodami vietiniai produktai.

Varkala

 • Romantiški dalykai: Vakare pasivaikščioti po Varkalos paplūdimį, mėgautis saulėlydžiu ir suplanuoti vakarienę žvakių šviesoje, yra nuostabu.
 • Kaip pasiekti: Artimiausia geležinkelio stotis yra Trivandrum arba Varkala. Jei atvykstate autobusu, galite nusileisti Varkala autobusų stotelėje. Iš „Cochin“ taip pat galima nuvykti į valtį.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalis – vasaris yra puikus laikas aplankyti.
 • Kur apsistoti: „Clafouti“ paplūdimio kurortas iš jūsų kambario suteiks vaizdą į paplūdimį.
 • Kiti atrakcionai: Kappil ežeras, Anchuthengu ir Anjengo fortas, Janardana Swami šventykla

6. Paravūras:

„Paravur“ yra ideali vieta patirti įsimintiną burę užupyje. Jis yra netoli Varkalos, o vidaus vandens kelių sistema yra unikali šioje vietoje. Jūs turite tai išbandyti. Taip pat būtina aplankyti Paravuro ežerą. Kurortai turi įvairių pasiūlymų ir nuolaidų jūsų ypatingam laiko praleidimui kartu.

Paravur

 • Romantiški dalykai: Nakvynė valtyje, plaukiančioje užnugaryje, yra idealus pasirinkimas medaus mėnesio poroms.
 • Kaip pasiekti: Artimiausias oro uostas yra Cochin tarptautinis oro uostas, artimiausia autobusų stotis yra Paravur autobusų stotelė, iš kurios atvyksta autobusai iš visų valstijos dalių. Taip pat galite pasirinkti taksi iš Kočino, kad pasiektumėte Paravūrą. Artimiausia geležinkelio stotis yra Paravur stotis.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio – gruodžio mėn., Nes temperatūra būtų puiki ekskursijoms.
 • Kur apsistoti: Yra daug kurortų ir vilų, siūlančių nakvynę turistams ir poroms, besilankančioms Paravure.
 • Kiti atrakcionai: Vallarpadam bažnyčia, Marine Drive, Muziris paveldas, Munakkal paplūdimys,

Kerala tikrai yra Dievo šalis dėl savo turtingos kultūros, paveldo ir ramybės. Naujai susituokusioms poroms Kerala siūlo daugybę medaus mėnesio paketų, kuriuos verta išbandyti. Be šių aukščiau paminėtų vietų, yra ir kitų romantiškų vietų, tokių kaip Nelliyambathy, Athirapilly, Kumarakom, Thekkady ir kt..

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kurios yra Kalvos stotys Keraloje?

Ans: Yra daugybė vietų, tokių kaip Wayanad, Vagamon, Munnar, Thekkady ir Nelliyambathy, kuri yra žinoma dėl savo atvėsusio klimato ir rūko rūko.

2. Koks yra geriausias laikas aplankyti Keralą medaus mėnesiui?

Ans: Kerala geriausia žiemą (spalio – sausio mėn.), Nes temperatūra būtų šalta ir gana vėsi, palyginti su kitu laiku, kai karšta ir drėgna.

3. Kiek dienų turėčiau praleisti medaus mėnesiui Keraloje?

Ans: Galite padaryti 5–7 dienų kelionę į Keralą ir aplankyti visas šias aukščiau paminėtas vietas.

4. Kur yra „Houseboat“?

Ans: Kerala yra žinoma dėl savo turtingų užnugarių ir kelionių laivu. Jei planuojate aplankyti Keralą, norėdami apsistoti valtyje, atvykite į Alleppey.