Singapūras yra salų miestas, kuriame demonstruojami ir žmogaus sukurti, ir gamtos vaizdingo grožio stebuklai. Pasaulyje žinomas kaip sodų miestas, Singapūras netrukus taps sodo miestu. Nesvarbu, ar tai nuostabus vandens ir šviesų demonstravimas Sentosa paplūdimyje, ar 57 -ojo lygio begalybės baseinas, suteikiantis jums plaukimo pasaulio viršuje patirtį, kiekviena patirtis Singapūre yra geriausiai pasiekianti Singapūro medaus mėnesio vietą. Įsikūręs Pietryčių Azijoje ir susijęs su visomis pagrindinėmis pasaulio šalimis, ten patekti negali būti paprasčiau. Įsikūręs netoli pusiaujo Singapūre yra tropinis klimatas ir gausus kritulių kiekis. Taigi geriausias laikas apsilankyti yra vengti lietaus, kuris yra būtent nuo lapkričio iki liepos. Nusikalstamumo lygis Singapūre yra labai mažas, todėl jis yra itin saugus turistams.

Singapūras, be jokios abejonės, yra kiekvienos poros medaus mėnesio svajonė. Salos miestas yra puikus dirbtinių ir natūralių vaizdų ir garsų šou. Daugybė paplūdimių, mokslinės fantastikos architektūra, prižiūrimi sodai, šiuolaikinis menas, dideli viešbučiai ir prekybos centrai padarys tai medaus mėnesiu, kuris liks su jumis amžinai. Kai kurios lankytinos vietos Singapūre medaus mėnesiui yra:

Geriausios medaus mėnesio vietos Singapūre su vaizdais:

1. Changi Point pakrantės pasivaikščiojimas:

Medaus mėnesio vietos Singapūre

Iš „Changi Point“ atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą, jūros kalnus ir valtis. Pamirškite viską ir visiškai prapūskite medžius, gražias kalvų viršūnes ir tankią žalumą, leisdami laiką su savo mylimuoju.

2. Ritz-Carlton, Tūkstantmečio:

medaus mėnesio vietos Singapūre

Naktis ten ir tu gyveni kaip karališkai. Be neprilygstamo Singapūro panoramos ir Marinos įlankos vaizdo, jame yra didžiulė pasaulinio garso menininkų, tokių kaip Dale Chihuly, Andy Warhol ir Frank Stella, šiuolaikinio meno kolekcija. Nepraleiskite kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio ir pasinerkite į „Antrąjį medaus mėnesio maudynę“ netoli „Ritz“ liokajaus. Prabanga ir aptarnavimas geriausiu atveju! Jei jums įdomu, kur apsistoti Singapūre medaus mėnesiui, kad praleistumėte prabangą, tai yra vieta, kur būti.

3. Bukit Batoko miesto parkas:

medaus mėnesio vietos Singapūre

Bukit Batok miesto parkas yra pagrindinis Singapūro lankytinas objektas. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų poroms. Populiarios dėl savo nuostabių kraštovaizdžių, kiekviena pora turėtų gauti ten apmokytų fotografų padarytą nuotrauką. Romantiškas pasivaikščiojimas vaizdingu parku šalia ramaus ežero, kurį vietiniai vadina Xiao Guilin, bus pasivaikščiojimas, kurį prisiminsite visą gyvenimą!

4. Singapūro upė:

medaus mėnesio vietos Singapūre

Medaus mėnuo Singapūre yra beprasmis be dreifo palei Clarke krantinę, kad būtų galima pamatyti nuostabius Marina Bay Sands, The Merlion ir kitus žinomus orientyrus. Poros taip pat gali praleisti romantišką vakarą vienas su kitu gražioje upėje, mėgaudamiesi ten vykstančiu šviesos šou. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Singapūre, kurios negalima praleisti.

5. Brangakmenių dėžutė:

Medaus mėnesio vietos Singapūre

Pasimatymas brangakmenių dėžutėje yra vienas iš būtiniausių dalykų, kai Singapūre esate su savo mylimąja. Rezervuokite „Jewel Box“ iš anksto romantiškai vakarienei važiuodami per miestą ir mėgaukitės kvapą gniaužiančiu miesto vaizdu. Romantiškas oras yra tai, ko nepatirsite kiekvieną dieną; Taigi pasinaudokite šia galimybe, kad diena būtų ypatinga jums abiems.

6. Marina Bay Sands:

medaus mėnesio vietos Singapūre

Marina Bay Sands yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Singapūre. Pasivaikščiojimas smėliu, mėgaujantis šviesos šou, nuostabiu vandens purkštukų, lazerių ir ugnies geizerių įrenginiu, viskas nuostabu. Pasimėgaukite šampanu „KUDE TA“ klube su 360 laipsnių Singapūro vaizdu ant „Marina Bay Sands“. Vakaras negali būti romantiškesnis už šį!

7. Sodai prie įlankos:

Sodai prie įlankos

Tai yra pažangiausi žmogaus sukurti sodai ir yra vienas iš medaus mėnesio vietų Singapūre. Tai puikus natūralių ir dirbtinių mišinys su vietiniais ir egzotiškais augalais kartu su vandenį tausojančiais supermedžiais ir žmogaus sukurtu kalnų biomu. Tai, be abejo, romantikos ateitis!

8. Sentosa:

Sentosa

Sentosa sala yra viena iš labiausiai lankomų vietų medaus mėnesio poroms Singapūre. Žinomas dėl savo gražių ir didelių paplūdimių bei nuotykių jūros sporto, jūs galite mėgautis romantišku rytu nuostabiame balto smėlio paplūdimyje su savo geriausia puse. poros seansas „Spa Botanica“ bus puiki diena medaus mėnesiui.

9. Botanikos sodai:

Botanikos sodai

Žaliuojanti žaluma ir atogrąžų miškai daro tai viena geriausių natūralių medaus mėnesio vietų Singapūre. Apsilankykite daugiau nei 2000 orchidėjų kolekcijoje ir apsilankykite Nacionaliniame orchidėjų sode. Tada „Corner house“ restorane mėgaukitės skaniu maistu. Puiki diena praleisti su gamta ir maistu!

Tai tik nedidelis žvilgsnis į tai, ką siūlo Singapūras. Turite apsilankyti, kad patirtumėte romantišką orą nuostabaus miesto, vadinamo Singapūru, atmosferoje!!

Ar jums patiko tyrinėti įvairias lankytinas Singapūro vietas medaus mėnesiui? Pasidalykite su mumis savo patirtimi ir kuri yra jūsų mėgstamiausia vieta tarp visų. Singapūre yra daug daugiau, nei medaus mėnesio porai, ir norint aplankyti jos didybę, reikia apsilankyti.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kokias vietas geriausia aplankyti Singapūre medaus mėnesio poroms?

Ans: Čia yra 10 romantiškiausių Singapūro vietų, kurių neturėtumėte praleisti medaus mėnesį, sąrašas:

  • Piknikas Esplanade stogo sode
  • Šviesos ir vandens šou „Marina Bay Sands“
  • Pakelkite skrebučius ant Singapūro skrajutės
  • Pasivaikščiokite dangaus tiltu prie įlankos esančių sodų
  • Vynas ir vakarienė miesto apžvalginėse valtyse
  • Jauskitės iš pasaulio Keppelio įlankos prieplaukoje
  • Vakarieniaukite „Jewel“ keltuvu
  • Romantiškas salos pabėgimas Šv
  • Pasimėgaukite Sentosa salomis
  • Apsilankykite 1-Altitude

2. Ar Singapūras yra brangus medaus mėnesio tikslas?

Ans: Singapūras buvo laikomas brangiausia turizmo šalimi. Tačiau atsižvelgiant į jo sukurtą plėtrą ir siūlomą prabangą, tai tikrai verta išleisti. Geriausia yra tai, kad jūs galite patirti daugybę pasaulinio lygio įspūdžių vienoje vietoje, nereikalaudami valandų valandų kartu, šokinėdami iš vienos vietos į kitą.

3. Ar Singapūras yra geras pasirinkimas medaus mėnesio poroms?

Ans: Ar Singapūras yra idealus pasirinkimas medaus mėnesiui, ar ne, priklauso tik nuo to, kokio tipo atostogų ieškote medaus mėnesio. Jei ieškote ramios ir ramios vietos, atskirtos nuo pasaulio, Singapūras nėra idealus pasirinkimas. Bet jei jums patinka pompastika ir didybė, mėgstate mėgautis įvairiomis virtuvėmis ir mėgaukitės puikiausiomis pasaulio patirtimis, tuomet Singapūras yra idealus pasirinkimas jums.