Indija yra įvairių kultūrų ir tradicijų šalis. Apdovanotas turtingu paveldu, vaizdingais kraštovaizdžiais ir gražiais architektūriniais pastatais. Indija turi keletą puikių vietų medaus mėnesiui. Geriausios medaus mėnesio vietos Indijoje kovo mėnesį su gražiomis nuotraukomis taip.

Geriausios medaus mėnesio vietos Indijoje kovo mėnesį

Geriausios medaus mėnesio kelionės Indijoje kovo mėnesį su nuotraukomis:

Čia yra 9 geriausios vietos, kurias galima aplankyti kovo mėnesį medaus mėnesiui Indijoje.

1. Auli:

Medaus mėnesio vietos Indijoje kovo mėn

Įsikūręs Himalajų pakraštyje, Auli apylinkes dengia sniego viršūnių viršūnės ir amžinai žaliuojantys ąžuolo ir pušies miškai. Vėsus vėjas, vaizdingas kraštovaizdis ir nuožulnūs keliai daro jį viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje kovo mėnesį. Jame yra puikūs slidinėjimo kurortai, garsėjantys. Slidinėti žemyn baltais šių kalnų šlaitais Uttarakhande yra nuostabi patirtis, kuria galite pasidalyti su savo jaunavedžiu sutuoktiniu.

 • Pasivažinėjimas gondolomis, slidinėjimas, Chenabo ežero ir Trishulo viršukalnės lankymas – tai veikla, kurią poros norėtų kartu nuveikti šioje nuostabioje gamtos vietoje.
 • Pasiekti Auli oru, geležinkeliu ar keliu yra paprasta, nes visi minėti patogumai yra prieinami artimiausiems Auli miestams. Artimiausias oro uostas yra Dehradune, Haridwar yra artimiausia geležinkelio stotis. Pasiekę šias vietas, galite išsinuomoti taksi ar taksi į Auli arba keliauti į Joshimath. Pasiekę Joshimath, galite važiuoti lynu, kuris yra kitokia patirtis.
 • „Garhwali“ delikatesus būtina išbandyti, „Pindari“, „kachmauli“ taip pat yra keletas vietinių virtuvių, dėl kurių gali tekti norėti daugiau.
 • „Himalayan Eco Lodge And Camps“, „Blue Poppy Resorts“, „Hotel Mount View Annexy“, „Clifftop Club Resort“, „The Royal Village Resort“, „The Tattva Resort“ yra vienos iš geriausių viešnagės vietų Auli mieste. Daugelyje šių vietų atsiveria vaizdas į snieguotus kalnus, o tai reiškia, kad pasirinkus bet kurį iš šių dalykų nesuklystumėte.
 • Jums ir jūsų partneriui pakaktų keturių dienų atsipalaiduoti ir pradėti savo gyvenimą puikiomis dienomis.

2. Corbett nacionalinis parkas:

Corbett nacionalinis parkas

Kitas medaus mėnesio tikslas Himalajų papėdėje yra Corbett nacionalinis parkas. Laukinės gamtos mylėtojų prieglobstis, šis nacionalinis parkas turi daug ką pasiūlyti ir kitiems turistams. Stovyklavimas daugybės šio parko floros ir faunos aptvare yra puoselėjama patirtis, kuri geriausiai tinka medaus mėnesiui Indijoje kovo mėnesį. Kalnai, Sal miškai, pievos, Sissoo miškai ir upės, tekančios per visą jų ilgį, yra įvairių rūšių buveinės.

 • Kaip rodo pavadinimas, pagrindinis dalykas, kurį reikia padaryti pasiekus šią vietą, yra nuvykti į džiunglių safarį, išsimaudyti prie Corbett krioklio. Jei tavyje esantis nuotykių ieškotojas buvo sužadintas, tęskite adrenalino skubėjimą plaustais upe. Parasparniai ir baidarės Bhimtal.
 • Pantnagaro oro uostas yra artimiausias oro uostas, kurį pasiekę turite išsinuomoti taksi arba savarankiškai važiuoti. Pasirinkę kelionę geležinkeliu, galite pasiekti arčiau savo kelionės tikslo, nes Ramnagaras būtų tik 12 km nuo geležinkelio stoties..
 • Džimo Korbeto nacionalinis parkas yra garsus turistų traukos objektas, ir tuo pasinaudoję daugelis viešbučių atsidarė aplink patalpas, kuriose patiekiami visų rūšių valgiai. Pasirinkti, ką valgyti, būtų vienintelė jūsų dilema.
 • Apsistoję šioje vietoje, Dhikala miško poilsio namai turėtų būti jūsų pirmenybė, nes šis poilsio namelis yra parko viduje. Jei jums reikia vietos su modernesniais patogumais, kurortai ir viešbučiai, tokie kaip „Corbett Riverside Resort“, „The Golden Tusk“, „Corbett Machaan Resort“, būtų geriausias jūsų pasirinkimas.
 • Apsilankymas 2 naktims ir 3 dienoms būtų idealus jaunavedžiams, norintiems pasimėgauti šia vieta ir grįžti į savo gyvenimą su maloniais prisiminimais apie gerai praleistą laiką.

3. Dharamshala:

Dharamshala

Tai miestas Himachal Pradešo valstijoje Indijoje. Pavadinimas gali priversti jus atmesti šią vietą be minties. Tačiau reikia antrą kartą pažvelgti į jo nuotraukas. Ši vieta, esanti Dhauladhar kalnuose, apibrėžia ramybę ir ramybę. Įspūdingas kraštovaizdis, puikus oras ir romantiškas jausmas – tai geriausia vieta kovo mėnesį aplankyti medaus mėnesį Indijoje.

 • Poros, mėgstančios nuotykius, gali turėti kamuolį Dharamshala, nes ši vieta suteikia daugybę veiklos. Ir parasparniai, žygiai Triundo kalne, paukščių stebėjimas Kangaro slėnyje, laipiojimas uolomis ir dviračių sportas yra tik keletas iš jų.
 • Gaggal oro uostas yra apie 13 km nuo Dharamshala, todėl tai yra lengviausias ir greičiausias pasirinkimas. Pathankot bus jums stotis, kai reikia keliauti geležinkeliu, o Dharamshala turi gerai sujungtą kelių sistemą, todėl patogu poroms, kurios norėtų ilgos kelionės..
 • Dharamshala turi daug ką duoti ir pasiūlyti vietinės virtuvės požiūriu. Tai yra pagrindinis Tibeto maisto dominuojantis dalykas. „Momos“, „Lang Phing“, „Thukpa“ yra lengvai prieinami. Kitos virtuvės, kurios paprastai yra visoje šalyje, taip pat yra prieinamos „Dharamshala“.
 • Poroms siūloma daugybė variantų, kai reikia praleisti naktį „Pink House“, „Fortune Park Moksha“, „Green Hotel“ – keli geriausi viešbučiai rajone. Atvykę į kurortus, siūlančius unikalią patirtį, „Best Western Indraprastha Resort“ ir „Spa“, „Dragon I Resort“ yra geriausi. Taip pat yra daug nakvynės namų ir namelių.
 • Jaunavedžiai gali praleisti 2 naktis ir 3 dienas ir mėgautis didžiule šios gyvybingos žemės dalimi.

4. Digha:

Digha

Tai nedidelis pajūrio miestas, esantis netoli Vakarų Bengalijos. Kovo mėnesį, kai oras idealus norintiems mėgautis paplūdimių prabanga, į šią vietą plūsta daugybė turistų. Plaukimas, nardymas su akvalangu, vandens motociklai ir banglenčių sportas yra tik keletas užsiėmimų, kuriais galima užsiimti. Be to, galima tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje ir mėgautis nuostabiais Bengalijos įlankos vaizdais. Tai viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje kovo mėnesį.

 • Į kitus didžiuosius šalies miestus reguliariai kursuoja autobusai į Digha, artimiausia geležinkelio stotis yra Digha Flag stotis, o artimiausias oro uostas būtų Netaji Subhas Chandra oro uostas. Pasiekti galite išsinuomoję automobilį, patys vairuodami taksi arba kelionių organizatoriai su keliais, jei pasirinksite.
 • Iš tikrųjų pagrindinė veikla, kurią galite padaryti, yra nuotykiai ir vandens sportas, įskaitant nardymą, banglenčių sportą.
 • Pomfret, žuvies karis, bhetki, tigrinės krevetės, rohu yra keletas vietinių jūros gėrybių. Be to, siūlomas kontinentinis maistas.
 • „Hotel Dolphin“, „Park Prime Residency“, „Hotel Mahek“ – tai keli viešbučiai ir kurortai, kuriuos poros gali apsvarstyti lankydamiesi Dighoje.
 • Poroms pakaktų 2-3 dienų pasilikti ir mėgautis šia vieta.

5. Gangtokas:

Gangtokas

Gangtokas yra Sikkimo valstijos sostinė ir yra puiki vieta kovo mėnesį vykti į medaus mėnesį Indijoje. Čia puikus oras, rami aplinka tarp kalvų ir keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip Rumtek vienuolynas, Do-Drul Chorten, Enchey vienuolynas, Tashi apžvalgos aikštelė ir vietinis turgus, Lal turgus. Čia esantys vienuolynai ir stupos yra ideali vieta ramiam ar dvasiniam apsilankymui.

 • Artimiausias Gangtoko oro uostas yra Bagdogra, kuris yra už 124 km, o tai yra 2 valandos kelio automobiliu iki jūsų kelionės tikslo. Galite pasirinkti gauti bendrą taksi arba privačią taksi, o tai daroma ir keliaujant geležinkeliu, nes artimiausia geležinkelio stotis bus už 134 km nuo New Jalpaiguri, Siliguri.
 • Viešbutis „Summit Denzong“ & „Spa“, „Udaan“, „Woodberry Hotel and Spa“, „Summit Golden Crescent“ yra vieni iš aukščiausiai įvertintų viešbučių. Jei norėtumėte apsistoti didingame ir prabangiame kurorte ir mėgautis skirtumu, tada „Mayfair Spa Resort“ & Jūsų pageidavimai turėtų būti kazino, „Orange Village Resort“, „Summit Norling Resort and Spa“.
 • Kiekviena pora, keliaujanti į Gangtoką, turėtų aplankyti Septynių seserų krioklį, Tashi apžvalgos aikštelę, Himalajų zoologijos parką, Banjhakri krioklius, elnių parką ir neturėtų grįžti neišbraukusi visų šių vardų iš lankytinų vietų Gangtoke.
 • „Momo“, „Kinema curry“, „Chhurpi“ sriuba, „Pakku“, „Chhurpi-Ningro Curry“ yra keletas labai suvartojamų vietinių virtuvių, be to, jie gali pasiūlyti daug daugiau delikatesų ir maisto produktų..
 • Apsistojus Gangtoke 3–4 dienas ir mėgaujantis vietos siūloma veikla, jūsų kūnas ir siela prisipildys prisiminimų visam gyvenimui.

6. Goa:

Goa

Goa garsėja daugybe priežasčių. Tai daugybės kultūrų mišinys. Nors jis idealiai tinka visos nakties vakarėliams paplūdimyje, jame taip pat yra istorinių bažnyčių ir paminklų. Graži architektūra, auksinio smėlio paplūdimiai ir vaizdingas grožis- Goa turi viską. Be to, naktinis gyvenimas pritraukia poras iš visos Indijos, todėl jis idealiai tinka medaus mėnesiui Indijoje kovo mėnesį.

 • Vieta jungiasi oru, keliu ir geležinkeliu. „Dabolim International“ teikia tiek vidaus, tiek tarptautines skrydžių paslaugas. Goa turi dvi garsias stotis: Madgaon geležinkelio stotį ir Thivim geležinkelio stotį, kuri yra gerai sujungta visoje valstijoje. Kelionės keliais taip pat yra maloni patirtis su įvairiais autobusų terminalais, tokiais kaip Margao, Kadamba ir Mapusa. O jei kelionė vyksta automobiliu, greitkelis suteikia vaizdingą kelionę.
 • Goa kulinarinė įvairovė yra pavyzdinė, o vietinis maistas yra geriausia atrakcija. Tai ne tik jūros gėrybės, bet ir jų tradiciškai kepta duona, sausainiai ir pyragaičiai.
 • Poroms siūlomi restoranai, nakvynės namai, kotedžai ir nameliai. Nepriklausomai nuo kainų diapazono, dauguma jų siūlo puikius vaizdus ir pagirtinas paslaugas.
 • Drugelių paplūdimys ir visi kiti paplūdimiai suteikia poroms jaukių ir privačių akimirkų. Galima rinktis romantišką pasiplaukiojimą laivu ir mėgautis daugeliu vandens pramogų šiuose paplūdimiuose.
 • Keturių /penkių dienų kelionė būtų ideali vieta norintiems aplankyti vieną gražiausių paplūdimio vietų pasaulyje.

7. Džaipuras:

Džaipuras

Džaipuras įsikūręs Radžastane, valstybėje, kurioje gausu kultūros ir paveldo. Jo architektūrinis puošnumas yra neprilygstamas, todėl jis dažnai vadinamas „rožiniu miestu“ dėl daugybės jame esančių raudonojo smiltainio pastatų. Be didžiosios architektūros ir istorinių paminklų, Džaipuras turistams taip pat siūlo puikų maistą, veiklą ir papuošalus bei kitas apsipirkimo galimybes. Tai geriausia medaus mėnesio vieta Indijoje kovo mėnesį.

 • Kalbant apie ryšį, Džaipuras gerai prisijungė prie pasaulio oro, kelių ir geležinkelių keliais. Greičiausias ir patogiausias variantas būtų pasiekti orą, tokiu atveju jūsų kelionės tikslas yra Sanganerio oro uostas. Valstybiniai ir tarpvalstybiniai autobusai dažnai važiuoja iš netoliese esančių valstijų, o keliaujant keliais taip pat būtų geras pasirinkimas poroms, kurios mėgsta ilgas nuošalias keliones ir keliones kelyje.
 • Džaipuras yra vieta, kuri šaukia grožį visais gyvenimo aspektais, nesvarbu, ar tai būtų maistas, architektūra ar jų istorija. Ir iš tikrųjų tai yra vieta, kuri apėmė savo istoriją ir žvelgia į ateitį. Poros didžiąją laiko dalį praleisdavo lankydamos istorinius paminklus ir istoriškai svarbias vietas. Rambagh rūmai, Sisodia Rani sodas, Jal Mahal yra keletas istorinių vietų, kurias privalote aplankyti.
 • „MirchiBada“, „Missi Roti“, „BajrekiRoti“, „DalBatiChurma“, „GattekiSabji“ ir „Kadhi“ yra keletas vietinių virtuvių variantų, kuriuos būtina turėti. „ChokhiDhani“, „Four Seasons“, „Copper Chimney“ yra keletas labai vertinamų restoranų Džaipure.
 • „Trident“, Džaipuras, „Jai Mahal“ rūmai, „Royal Heritage Haveli“, „Bissau Palace“-kai kurie viešbučiai yra kurortai, kurie suteiks jums atmosferą apsistoti rūmuose, „Red Fox Hotel Jaipur“, „Hotel Kalyan“, „Arya Niwas“ yra keletas iš biudžeto galimybės.
 • Šioje nuostabioje vietoje yra daug ką patirti ir mėgautis, o savaitę praleisti Džaipure būtų pakankamai.

8. Abu kalnas:

Abu kalnas

Kita puiki vieta medaus mėnesiui Indijoje kovo mėnesį yra Abu kalnas. Jis taip pat yra Radžastane, Abu kalnas yra kalvos stotis su lankytinomis vietomis, tokiomis kaip Saulėlydžio taškas, Nakki ežeras, Luna Vasahi šventykla ir keletas kitų mažų gražių vietų, esančių čia ir ten..

 • Žygiai pėsčiomis, stovyklavimas, laipiojimas uolomis, pasivažinėjimas sraigtasparniu, apsilankymas Dilwara Jain šventykloje, medaus mėnesio taške – tai veikla, kuria poros gali mėgautis kartu.
 • Abu kalną galima pasiekti oru, geležinkeliu ir keliu. Artimiausias oro uostas yra Udaipuras, o pasiekę galite pasirinkti taksi arba keliauti viešuoju transportu. Geležinkelis yra dar viena galimybė, kurioje artimiausia geležinkelio stotis būtų Abu kelio stotis.
 • „Hotel Hillock“, „Palace hotel“ ir viešbutis „Mount Regency“ yra vieni mėgstamiausių viešbučių šioje vietoje. Taip pat galite rasti nebrangių viešbučių ir namų, kurie yra palyginti pigesni.
 • Vietinė virtuvė yra labai gyvybinga, todėl galite praleisti visą dieną vien norėdami gauti maisto. Tokie maisto produktai kaip Bajre Ki Roti, Gatte Ki Khichdi, Laal Maas, Malpua paliks jus norėti daugiau.
 • Savaitę praleisti būtų idealu jaunavedžiams.

9. Khajuraho:

Medaus mėnesio vietos Indijoje kovo mėnesį-Khajuraho

Madja Pradeše įsikūręs Khajuraho yra populiari medaus mėnesio vieta dėl savo architektūros stebuklo. Aplinkui pilna šventyklų ir skulptūrų. Pagrindinė Khajuraho šventykla yra gerai žinoma dėl 85 šventyklų vienoje vietoje, esančios nuostabioje Vindhya kalnų grandinėje. Nenuostabu, kad jis puikiai tinka medaus mėnesiui Indijoje kovo mėnesį. Pagrindinė atrakcija čia yra džainų ir senovės induistų šventyklos. Jie yra pakankamai seni, tačiau yra žinomi dėl savo unikalios architektūros ir stebuklų.

 • Garsieji šventyklų kompleksai apima Kandariya Mahadev šventyklą, Lakšmano šventyklą, Dulhadev šventyklą ir pan. Šokių festivalis „Khajuraho“ taip pat vyksta maždaug vasario mėnesį, todėl verta aplankyti šią vietą.
 • Galima lengvai keliauti po Khajuraho su savo transportu ar geležinkelio stotimi ir keliais; jis yra gerai sujungtas su kitomis pagrindinėmis šalies vietomis. Šios vietos delikatesai yra Roganas Joshas, ​​Korma, avienos kebabai, Lavanglata, Kheema, Jalebi, Moong dal halwa, Cashew Barfi, Chicken biryani, kusli, sabudanakhichdi ir pan. Poroms gali atvykti ir apsistoti keli namai, viešbučiai ir restoranai. Šiuo metu galite praleisti maždaug savaitę šioje vietoje, kad gautumėte geriausią patirtį.

Kovo mėnesį pasirinkite bet kurią iš lankytinų vietų savo medaus mėnesio kelionei Indijoje ir paverskite kiekvieną akimirką įsimintina su savo pora šį sezoną.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kurios yra vienos geriausių medaus mėnesio vietų Pietų Indijoje kovo mėnesį?

Ans: Munnar, Idukki, Kodaikanal, Coorg, Conor ir Ootty yra keletas variantų, kuriuos galite apsvarstyti. Visos jos yra gražios kalvų stotys.

Q2. Kuris variantas yra geriausias viešnagė keliaujant į Corbett nacionalinį parką??

Ans: Dhikala poilsio namas, esantis parko viduje, būtų geriausias pasirinkimas.