Artėjant santuokų sezonui, galbūt jau pradėjote planuoti medaus mėnesio etapą. Jei to nepadarėte, galbūt norėsite pradėti juos tyrinėti dabar. Visi svajoja turėti savo medaus mėnesį romantiškose užsienio vietose, tačiau jūs nežinote, kad šalyje yra keletas pageidaujamų vietų, kurios gali būti tokios pat aistringos kaip jūra. Viena tokių mėgstamiausių vietų Indijoje yra Kullu Manali. Turėdama daugybę nuotykių galimybių, tokių kaip slidinėjimas, parasparnis, plaukimas plaustais ir alpinizmas, tai yra viena iš labiausiai pageidaujamų vietų nuotykių ieškotojams. Čia yra 9 geriausių vietų, kurias galbūt norėsite aplankyti medaus mėnesio vietas Kullu Manali, sąrašas.

Nuostabiausios medaus mėnesio vietos Kullu Manali:

1. „Rohtang Pass“:

Rohtang Pass

Rohtango perėja yra aukštai, 3 978 metrų aukštyje virš jūros lygio, esančio Pir Panjal arealo įsčiose. tai, kas daro ją viena geriausių medaus mėnesio vietų kullu manali, yra vaizdingas vietovės kraštovaizdis ir slapti kriokliai.

2. Hidimba Devi šventykla:

Hidimba Devi šventykla

Hidimba Devi šventykla buvo pastatyta dar 1553 metais ir yra tarp storo deodaro miško. Ši šventykla skirta vieno iš brolių Pandavų žmonai Bheem. Ji turi unikalią architektūrą ir parodo induizmo ir budizmo stiliaus derinį. daugiausia pagaminta iš medžio, tai yra viena iš patraukliausių medaus mėnesio vietų Kullu ir Manali

3. Vashist karšto vandens šaltiniai:

„Vashist“ karšto vandens šaltiniai

Šiek tiek toliau nuo Manali, šis karšto vandens šaltinis yra vienoje iš penkių senovės Indijos upių – Beas. pavasaris suteikia visišką privatumą, o glajus ant torto yra turkiškos pirties namai, kuriuos galima užsisakyti už prieinamą kainą, todėl tai yra viena iš labiausiai prieinamų medaus mėnesio vietų Kullu Manali.

4. Solango slėnis:

Solango slėnis

Taip pat žinomas kaip sniego taškas, Solango slėnyje vyksta daugybė sniego nuotykių sporto šakų, tokių kaip parasparniai, slidinėjimas ir tt Manali.

5. Basheswar Mahadev šventykla:

Basheswar Mahadev šventykla

Baševaro Mahadevo šventykla, esanti mažame Bajura miestelyje, yra viena seniausių šalies šventyklų, skirtų Viešpačiui Šivai. ji garsėja akmenimis raižytomis dievybėmis ir pradėdami naują gyvenimo kelionę su savo partneriu, jūs tikrai turėtumėte tai padaryti kaip savo medaus mėnesio kelionės Kullu Manali dalį..

6. Nehru Kundas:

Nehru Kundas

Nehru kundas yra šalto vandens šaltinis, kilęs iš Birghu upės. ši vieta siūlo ypatingą ramybę ir laimę visiems apsilankiusiems. tai turi eiti su savo nauju gyvenimo partneriu!

7. Sultanpūro rūmai:

Sultanpuro rūmai

Anksčiau žinomi kaip Rupi rūmai, Sultanpuro rūmai neseniai buvo atnaujinti po žemės drebėjimo. šie rūmai gali pasigirti tradiciniais paveikslais ir architektūra, priklausančia kolonijinei erai. Šiuose rūmuose įsikūrė Kullu slėnio valdovai.

8. Beas upė:

Beas upė

Beas upė siūlo įvairius nuotykių sportus visiems apsilankiusiems, todėl yra žinoma kaip Kullu slėnio širdis. Upė taip pat garsėja kaip rytinė Aleksandro imperijos siena maždaug 326 m. Upės pakrantėje yra labai romantiška atmosfera ir vaizdingas kraštovaizdis.

9. Ma Sharvari šventykla:

Ma Sharvari šventykla

Tai senovinė šventykla Kullu Manali mieste ir, jei ten nuvyksite švęsti naujo gyvenimo etapo pradžios, apsilankykite ir ieškokite palaiminimo laimingam ir vedybiniam gyvenimui!

Kullu Manali, kur temperatūra yra žemesnė nei 8 laipsniai, yra viena populiariausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Esant žemai temperatūrai, ateina ir didelio intensyvumo romantika, kuri gali būti paslėpta tavyje. Atsižvelgiant į karštį, tikrai būsite jaukūs viduje. Tačiau drąsiai leiskitės į kelionę po Himalajų miestą ir prisiminkite. Ir taip, kaip mes galime pamiršti sniegą. Ten, kur yra sniegas, ten turi būti kova su sniegu. Tačiau būkite atsargūs ir nesužeiskite savo partnerio kovoje su sniegu. Kad ir koks romantiškas jis būtų, jis gali viską sugadinti už jus. Dabar mes nenorime tokių dalykų per savo medaus mėnesį, ar ne? Jei žinote kitų medaus mėnesio vietų Kullu Manali, pasidalykite savo atsiliepimais ir pasiūlymais.