O kaip medaus mėnesio metu nardyti tiesiai į debesis? Taip, tai reiškia „debesų buveinė“ sanskrito kalba-Meghalajos valstija yra viliojanti vieta, kurioje puikus oras ištisus metus. Dėl kelių romantiškai vaizdingų turistų vietų ji tampa patrauklia medaus mėnesio vieta. Įsivaizduokite, kaip šurmuliuoja miesto, tačiau nepakartojamo Šilongo miestas, kartu įsisavindamas britų įtakas, paliktas po jų Radžo. Britų stiliaus architektūra ir britų kolonizacijos liekanos mieste leidžia dar labiau žavėti ir įžvalgiau tyrinėti.

Kas daugiau? Daugelio kalvų ir ežerų fone ši vieta tapo „Rytų Škotija“. Ar jūs ir jūsų partneris esate tikri nuotykių mėgėjai? Eikite į Umiam ežerą vandens sportui ir cherrapunji (vienas drėgniausių pasaulio regionų) žygiams pėsčiomis. Kaip apie kultūrinį tyrinėjimą švariausiame Azijos kaime? Taip, valstijos Mawlynnong kaimas yra unikali patirtis, kurią puoselėsite amžinai, būdami pora. Medžio drožyba, meilė muzikai ir tradicinis meistriškumas čia gausu vietinių gyventojų istorijos ir kultūros..

Valstybėje patraukliausias yra nuostabiai malonus ir vėsus oras, kuriuo valstybė džiaugiasi ištisus metus. Kritulių ir debesų padengta atmosfera yra romantiška, kad poros visada galėtų mėgautis. Tačiau tai sritis, jautri politinei įtampai, taip pat gana išsiskirianti savo vietiniais papročiais ir etnine kilme. Todėl prieš planuojant kelionę patariama ištirti valstybės padėtį ir pasiruošti vietiniams įpročiams bei maistui.

Čia yra devynių geriausių ir romantiškiausių medaus mėnesio vietų Meghalajoje sąrašas su vaizdais.

Geriausios medaus mėnesio kryptys Meghalajoje su nuotraukomis:

1. Šilongas:

Medaus mėnesio vietos Meghalajuje

Iki Meghalaya formavimo tai buvo visos Asamo sostinė. Dabar ji turi tokią padėtį Meghalajos valstijoje. Ramus ir gražus miestas, tai puiki vieta romantiškam atsitraukimui. „Beadon“ ir „Bishop“ kriokliai yra ramios, vaizdingos vietos, leidžiančios jaunavedžių poroms mėgautis savo kompanija ramioje aplinkoje. Šilonge taip pat yra vienas ilgiausių Azijos aukso kursų.

2. Shillong viršūnė:

medaus mėnesio vietos Meghalaya-Shillong Peak

Šilongo viršūnė yra už kelių kilometrų nuo Šilongo miesto. Dėl aukšto pakilimo virš žemės jis tampa puikiais vaizdais. Puikus oras ir vienatvė taip pat daro ją romantiška. Be jokios abejonės, tai viena geriausių medaus mėnesio vietų Meghalajoje.

3. Marvelnong:

Mawlynnong

Šis mažas miestelis, iš tikrųjų labiau kaimas, Azijoje garsėja savo švara! Taip, yra vieta Indijoje, žinoma dėl savo higienos gyvenimo sąlygų. Apsilankymas šiame mažame kaime jus sukrės daug labiau nei šis paprastas teiginys. Tai būtina aplankyti medaus mėnesio metu Meghalajuje.

4. Cherrapunji:

Cherrapunji

Cherrapunji yra dar vienas mažas Meghalaya miestelis, žinomas dėl savo panoraminių vaizdų ir ramios vietos. Šis mažas miestelis, apsuptas natūralios žalumos, būdingos Meghalajos valstijai, yra tobulas, net jei neturi daug ką pasiūlyti turistinėse vietose. O gal todėl ji yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Meghalajoje.

5. Gyvasis šaknies tiltas:

Gyvojo šaknies tiltas

Meghalaya yra žinoma dėl šių išradimų, kurie yra sudėtingas gamtos ir žmogaus sugebėjimo ją valdyti derinys. Gyvos oro šaknys yra susuktos ir audžiamos sudėtingai, kad susidarytų kabantys tiltai. Jie ne tik tvirti, bet ir gražiai atrodo. Būdami Meghalajoje turite aplankyti bent vieną gyvą šaknų tiltą.

6. Dramblio kritimas:

Dramblio krioklys

Dramblio kritimą sudaro du kritimų rinkiniai – Wei Laplam ir Wir Phang. Ši vieta, esanti netoli Šilongo miesto, gali būti pasiekta kelių valandų automobiliu. Kelionė automobiliu ilgais vingiuotais kalnų keliais, kurių pabaigoje jūsų laukia ši graži kaskada, yra kelionė, kurią prisiminsite visą gyvenimą. Tai viena iš tobuliausių medaus mėnesio vietų Meghalajoje.

7. Amamo ežeras:

Umiam ežeras

Šis ežeras, esantis netoli Shillong, yra rezervuaras, iš kurio atsiveria gražiausi Meghalaya vaizdai. Medaus mėnesį turite aplankyti šį ežerą, nes tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Meghalajoje.

8. Dawki:

Dawki

Šis mažas miestelis yra Indijos ir Bangladešo pasienyje. Nors jame nėra daug įdomių vietų, kurias galėtumėte aplankyti, aš siūlau jums skirti laiko pasivaikščioti šio miestelio gatvėmis ir aplankyti garsųjį jo tiltą, kabantį virš Umngot upės. Šią vietą supančio oro ramybę gali suteikti tik jaukus mažas miestelis, pvz., Dawki.

9. Mawsmai urvų kelias:

Mawsmai urvų kelias

Būtina aplankyti Mawsmai urvus arba Mawsmai urvo kelius. Tai geriausia vieta pamatyti, kaip gamta veikia savo magija. Šios kalkakmenio nuosėdos bėgant metams susisuko į banguotas struktūras, kurių net geriausi skulptoriai negalėjo imituoti. Stovėdami prieš šią didžiulę struktūrą ir įžengdami į jos gelmes, stebėsite, kaip niekada nepastebėjote, kad gamta yra tokia nuostabi menininkė. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Meghalaya valstijoje jūsų nuostabiai kelionei.

Blizgantys kriokliai, kerintys urvai, šlapiausios planetos vietovės, vandens sportas, debesimis apaugusios kalvos, vešliai žali peizažai ir kultūriškai įdomūs vietos papročiai. Valstybė yra viena iš romantikų, turinčių tiek daug grožio, kad galėtų kartu užsiimti ir užsiimti veikla. Taigi kodėl žygiuoti visame pasaulyje, kai čia, šioje Indijos valstijoje, galite rasti savo nuostabios Škotijos skonį? Meghalaya taip pat turi keletą kitų turistų lankomų vietų. Tačiau pagrindiniai jos kaip medaus mėnesio pardavimo taškai yra vieniša ir rami aplinka. Sekite aukščiau pateiktą romantišką kibirų sąrašą būdami Meghalajoje ir nebūsite nusivylę. Pasidalykite savo mintimis su mumis, mums patinka jus girdėti, o mūsų skaitytojų atsiliepimai daro viską. Sėkmingų kelionių ir leiskite kartu padaryti daug gražių prisiminimų šioje naujoje kelionėje.