Nagalando valstija turi daug ką pasiūlyti medaus mėnesio paketui. Tai viena iš septynių Indijos seserų valstijų, turinti nuostabias vietas ir nuostabią atmosferą. Tai dvigubas pabėgimas, kad jūs abu galėtumėte atsinaujinti nuo visų vestuvių beprotybės. Nagalandas taip pat žinomas kaip „laukiniai Rytai“. Šiandien tai, kas stovi, yra žiaurios kovos atgal ir išgyvenimo nuo Kohimos įvykių pasauliniame kare simbolis. Eikite į Kohimą, kad kartu su garsiais memorialiniais namais atrasite turtingą valstybės paveldą ir praeitį. Pasigrožėkite natūraliu Nagalando grožiu prie Shilloi ežero Meluri. Susipažinkite ir pasveikinkite išskirtinai įdomias Mokokchung apylinkių ir Khonoma Green Village gentis. Dar labiau pasiklyskite vienas kitame kartu su nuostabiais Dzukou slėnio vaizdais ir pasimėgaukite pasakiška akimirka vėjuotame Benreu.

Tiek daug ką pamatyti ir tiek nuveikti – tačiau keliautojai, planuojantys leistis į savo kelionę Nagalande, turi būti atsargūs dėl politinės įtampos, kuri nuolat keliauja valstybėje. Įvairios kiekvieno regiono gentys dažnai yra susipykusios ir kelia trikdžių kelionėms; todėl prieš užsakant patariama patikrinti, ar Nagalandas ramus nurodytu laiku. Jei jums patinka šaltis, žiemos čia yra gražios (su sniegu aukščiausiose viršūnėse), tačiau net ir tiems, kurie vasarą susieja mazgą, Nagalandas yra puikus pasirinkimas, nes temperatūra net tada svyruoja tarp 16–30 laipsnių Celsijaus. Čia yra devynios geriausios medaus mėnesio vietos Nagalande su jūsų kelionių paketo vaizdais.

Geriausios medaus mėnesio kryptys Nagalande su nuotraukomis:

1. Dimapuras:

Medaus mėnesio vietos Nagaland-Dimapur

Dimapuras yra oficialūs Nagalando vartai. Tai prasideda kiekviena kelionė, kuri kerta šią valstiją. Taigi veikia kaip įžanga viskam, ką valstybė gali pasiūlyti. Jis turi turtingą kultūros paveldą, todėl gali pasigirti keliais istoriniais paminklais. Taip pat yra keletas vietų, kurios laikomos gamtos mylėtojų rojumi. Pagrindinės romantiškos lankytinos vietos yra Kachari griuvėsiai, Diezephe amatų kaimas, Rangapaharo rezervato miškas / zoologijos parkas, Chumukedima kaimas, Dimapur Ao baptistų bažnyčia, Diphupar, Nikaragva, Kuki Dolong kaimas, Green Park, Nagaland mokslo centras, Medziphema ir Ruzaphema. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Nagalande.

2. Kohima:

Medaus mėnesio vietos Nagalande

Kohima yra Nagalando sostinė ir labiausiai urbanizuotas miestas, kurį rasite čia. Tačiau, nepaisant miesto šurmulio, jis vis dar yra ramus miestas. Pagrindinės lankytinos vietos yra Dzukou slėnis, Japfu viršukalnė, Pulebadze viršukalnė, Kohimos karo kapinės, komisaro pavaduotojo vasarnamis, Kohimos valstybinis muziejus, Kohimos zoologijos sodas, Naga Bazar, Dzuleke ir Tseminyu. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Nagalande.

3. Mokokchung:

Medaus mėnesio vietos Nagaland-Mokukchung

Mokokchung yra Ao genties namai. Tai draugiški ir svetingi žmonės, todėl šis mažas rajonas yra puikus apsilankymas. Pagrindinės lankytinos vietos yra Changtongya, Mokokchung parkas, Mokokchung kaimas, Longkhum, Ungma ir Chuchuyimlang.

4. Pirmadienis:

Medaus mėnesio vietos Nagalandas-Mon

Pirmadienį yra „Konyak Nagas“. Tai tatuiruoti kariai, kurie dažnai siejami su Nagalandu. Taigi, pirmadienį, bus įdomus apsilankymas. Pagrindinės romantiškos medaus mėnesio lankytinos vietos yra Longwa Village, Veda Peak, Chui Village (Basti) ir Shangnyu Village. Liaudies pasakos ir genčių pasakojimai, kuriuos čia išgirsite vietiniai, netrukus sužavės.

5. Meluri:

Medaus mėnesio vietos Nagaland-Meluri

Tai mažas, bet gražus miestelis. Pagrindinės medaus mėnesio lankytinos vietos yra Phek, Dzudu ežeras, Zanibu viršukalnė ir Shilloi ežeras.

6.Wokha:

Medaus mėnesio vietos Nagaland-Wokha

Mažas gražus miestelis Wokha yra geriausių valstijos kalnų pakraštyje. Tai prieglobstis visiems gamtos mylėtojams. Pagrindinės lankytinos vietos yra Doyang Hydro Project, Liphanyan gubernatoriaus stovykla, Tiyi kalnas, Doyang upė, vandens baseinas, Totsu uola ir Vankhosung. Tai rami vieta, todėl ji yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Nagalande.

7. Dzukou slėnis:

Medaus mėnesio vietos Nagalando-Dzukou slėnyje

Šis slėnis, esantis netoli Kohimos, yra viena gražiausių vietų ne tik Nagalande, bet ir visoje Indijoje. Iš čia atsiveria panoraminiai vaizdai, kuriais galėsite mėgautis žaliosiose kalvų pievose. Pagrindinės lankytinos vietos yra Khonoma ir Japfu viršukalnė.

8. Benreu:

Benreu

Nesugadintas ir nepaliestas Benreu, atrodo, atsirado iš pasakų knygos. Oras čia šviežias, o aplinka rami. Dėl ramios vienatvės širdis jaučiasi šilta ir atsipalaidavusi. Pagrindinės lankytinos vietos yra Peren ir Pauna kalnų turistų kaimas.

9. „Khonoma Green Village“:

Medaus mėnesio vietos Nagaland-Khonoma Green Village

Šie kaimo namai priklauso angami genties žmonėms. Šie žmonės yra atsakingi už tai, kad Khonoma įgautų žaliojo kaimo pavadinimą. Ši gentis metė medžioklę ir pradėjo žemės ūkį prieš daugelį metų, o jų sprendimo rezultatas buvo šis žalias miestas. Pagrindinės lankytinos vietos yra Dzulekie, Ruzaphema, Intangki laukinės gamtos draustinis ir Khonoma Village.

Apskritai Nagalandas nėra blogas pasirinkimas medaus mėnesiui. Tai puiki vieta romantiškam poilsiui ir tam, kad praleistumėte laiką vieni su savo jaunavedžiu sutuoktiniu kalnuose. Taigi eikite romantiški ir jaukūs šiame Nagalando vietos stebukle. Kas yra unikalus? 16 ir daugiau kultūriškai skirtingų genčių, esančių įvairiose valstijos srityse. Tai papildo įvairovę, todėl visa patirtis yra unikali. Tyrinėkite naujus šių genčių papročius, šventes ir aprangą. Mėgaukitės vieni prabangiomis viešnagėmis, apsuptomis vešlių žalių slėnių ir kalnų vaizdais. Sekite aukščiau pateiktą sąrašą, kad suplanuotumėte savo medaus mėnesį, ir mes jus užtikriname, kad abu surinksite gražių prisiminimų, kuriuos branginsite visą gyvenimą. Pasidalykite savo mintimis su mumis, nes jūsų atsiliepimai leidžia mums tik efektyviau padėti mūsų skaitytojams. Linkime jums daug sėkmės, meilės ir bendrystės šioje naujoje kelionėje, kurią ketinate pradėti kartu.