Gūžtelėjimas pečiais yra megztiniai, kurie paprastai yra kaip megztinis. Šie megztiniai gūžčiojant pečiais puikiai tinka moterims, kurios mėgsta, kad jų drabužių spinta pasikeistų.

Geriausi megztukai moterims ir vyrams:

Gaukite 9 geriausius megztinius gūžtelint pečiais,

1. Kišeninis pečių megztinis:

Kišeninis pečių megztinis

Čia yra puikus viso ilgio gūžtantis megztinis su priekinėmis kišenėmis. Megztinis „boyfriend“ megztinis – nauja tendencija gūžtelint pečiais. Jūs pastebėsite, kad tai labai lengva ir patogu. Ilgos ir plačios raudono megztinio megztinio kišenės puikiai tinka, kad rankos būtų šiltos ir taip pat apsisuktų.

2. Horizontalus gūžtantis megztinis:

Horizontalus megztukas gūžtelėti pečiais

Šis horizontalių linijų megztinis ilgomis rankovėmis yra galingas drabužis. Megztinio atvira kaklo linija yra tobula ir leidžia lengvai apsivilkti drabužį. Horizontalios megztinio linijos yra briaunota technika, kuri atrodo gana pritrenkiančiai.

3. 3/4 rankovių gūžtantis megztinis:

3/4 rankovių gūžtantis megztinis

Šiame trumpame moteriškame megztinyje atrodykite žavingai. Megztinis turi 3/4 rankoves, kurios gerai priglunda. Šie blizgantys pečiai yra puikus vakarėlio papildymas jūsų suknelei. Gūžtelėjimas pečiais gerai sėdi ir suteikia jums poliruotą išvaizdą. Išbandykite tai įvairiomis spalvomis, atitinkančiomis jūsų progą.

4. Megztinis „Bolero Shrug“:

Megztiniai „Bolero Shrug“

Senovinio stiliaus bolero megztinis visada yra paklausus. Tai gerai priglunda prie kūno ir suteikia glaudų efektą. Plonas megztinis puikiai tinka dėvėti šiek tiek vėsiomis dienomis arba kai pučia vėjas. Šis bolero yra nuostabus drabužis jūsų kolekcijoje.

5. Nertas baltas pečių megztinis:

Megztas pečių megztinis

Išbandykite rankų darbo baltą megztinį, kurį galite nešioti bet kokiam iškilmingam renginiui. Šis puikus nertas megztinis ant kaklo linijos ir rankovių galų turi pūkuotos vilnos apvadą. Dėl to jis atrodo tikrai spalvingi ir elegantiški. Pasirinkite šį megztinį, kad papildytumėte bet kokią jūsų dėvimą suknelę.

6. Negabaritinis pečių megztinis:

Negabaritinis pečių megztinis

Kartais per didelis juodas megztinis pečiais taip pat yra puikus būdas eiti į priekį. Šis mados teiginys yra nuostabus ir leidžia atrodyti tikrai prašmatniai. Negabaritinis pečių traukimas juodai puikiai dera su balta apranga, kuri apkabina figūrą. Rankovių galai yra tinkami ir tai suteikia pečiams struktūrizuotą išvaizdą.

7. Ilgas tamsiai mėlynas gūžtantis megztinis:

Megztinis su ilgais pečiais

Ilgas tamsiai mėlynas megztinis puikiai papildo žiemą. Spalva taip pat nuostabi sezonui. Šis ilgas pečių traukimas suteikia jums visišką aprėptį ir šilumą. Juodos spalvos pečių kraštas taip pat yra puiki dizaino detalė, pridedanti stilių. Ilgi gūžtelėjimai pečiais visada yra geras daiktas jūsų kolekcijoje.

8. Blizgučių sidabrinis pečių megztinis:

Megztinis su blizgučiais

Kietas sidabrinis megztinis yra spalvingi drabužiai. Tai puikiai derės prie bet kokios suknelės. Tai puiki vakarėlio apranga, kuri atrodys pritrenkiančiai ir akinamai. Blizgučiai gūžčiojant pečiais šviečia ir skleidžia šviesą, kai judate.

9. Megztinis ilgomis rankovėmis:

Megztinis ilgomis rankovėmis

Vienas iš labiausiai paplitusių megztinių yra megztukai ilgomis rankovėmis. Tai idealiai tinka, kad jūsų rankos būtų šiltos ir taip pat suteiktų stiliaus koeficientą. Apkarpytas pečių guli tik virš juosmens. Tai apima jūsų nugarą ir turi ploną ratlankį priekyje. Čia gūžčiojama pečiais daugiausia dėl stiliaus, o ne žiemos.

Pečiai gali būti trumpi, ilgi arba apkarpyti. Jie gali turėti trumpas, ilgas ar net 3/4 rankoves. Dizainas ir spalvos, naudojamos pečiams, yra puikios ir įvairios, nes jos paprastai derinamos su jūsų mėgstamu drabužiu. Taigi spalvos vaidina svarbų vaidmenį renkantis pečius. Net puošnūs megztiniai, tokie kaip blizgučiai, puikiai tinka vakarėliams.