Mehndi, onlarca yıldan beri popülerdir ve elleri ve ayakları süslemenin güzel yollarından biridir. Mehndi tasarımı genellikle koniler yardımıyla uygulanır ve daha sonra avuç içi, kol, bilek veya ayaklarda güzel bir tasarım yapılır..

Motifleri tasarlamak biraz zaman alıyor, bu yüzden işi kolay ve hızlı hale getirmek için, muhteşem görünümlü tasarım ihlallerini uygulayabilen ve stili gösterişli ve akıllara durgunluk veren görünümleri elde edebilen mehendi şablonları çıktı. Şablonlar, yeniden kullanılabilen ve daha sonra üzerine kına uygulayabilen ve şablonu çıkarabilen çıkartma veya plastik şeklinde mevcuttur..

Mehndi Stencils Tasarımlarının Farklı Çeşitleri:

Şimdi en iyi 10 mehndi şablon tasarımına bir göz atalım.

1. Ağır Stil Mehandi Şablonları:

mehndi şablon tasarımları

Düğün vesilesiyle ve özellikle gelin kına tasarımı için benzersiz görünüyor ve tam el de harika geleneksel mehendi tasarımı ile karmaşık bir şekilde kaplanmalıdır. Böylece bu tür mehndi çıkartmaları amacı çözecek ve bu çekici farklı görünümleri kolayca elde edebilecektir..

2. Kemer Şekli Mehndi Stencil Tasarımları:

Kemer Şekli Mehndi Şablonları

Bu bir kemer şekli mehandi şablonları, kişinin ellerini güzelce geliştirir. Şablonun karmaşık küçük eğrileri vardır, ancak birbirleriyle karışmaz, bu nedenle ellere veya ayaklara düzgün bir görünüm verir. Bu yüzden sadece favori renkli kına sanatını şablonun üzerine uygulayın ve dikkat çekici görünümler elde edin..

3. Mehndi Stencil’i bırakır:

Mehndi Stencil bırakır

Bu basit mehndi şablonları, genç ve küçük kızlar tarafından uygulanması basit ve kolay olacaktır, bu nedenle bu yaprak mehandi şablonları onlar için mükemmel bir seçimdir. Şablonlar birçok farklı desen ve tasarımda mevcuttur. Bu, daha az zaman alacak olan duruma ve ilgiye göre seçim yapabilir..

4. Güzel Çiçek Stencil Mehndi:

Güzel Çiçek Mehndi Şablonları

Çiçek motifleri tasarımı onlarca yıldan beri uygulanmaktadır ancak yine de mehandi’de popüler bir tasarımdır. Çiçekler mehndi şablonları farklı şekillerde mevcuttur ve farklı tarzlarda uygulanır, böylece yeni ve büyüleyici bir görünüm kazandırır..

5. Mehndi Stencils Tasarımları Silahlar için:

Silahlar için Mehndi Stencils Tasarımı

Kolları farklı tipte akılda kalıcı tasarımlarla süslemek, çekici ve modaya uygun bir görünüm kazandırdığı için popülerlik kazanmaktır. Mehendi şablonları, çıkartma olarak ve hatta kauçuk formda kollar için çok sayıda tasarım koleksiyonuna sahiptir. Bunu seçin ve bu modern ve modaya uygun tasarımları kolayca sergileyin.

6. Tek Satır Mehendi Şablonu:

Tek satır Mehndi Şablonlar

Bu tür tek sıra mehandi çok akılda kalıcı ve ellere veya ayaklara uygulandığında çok çekici görünüyor. Şablonlar her durumda kullanılabilir ve bu şık görünümler için sıradan bir günde kına bile uygulayabilir..

7. Pusula Deseni Mehandi Şablonları:

Pusula Deseni Mehandi Şablonlar

Şimdi bir günün genç kolaj kızları, bileklerinde sıra dışı ve benzersiz bir şey tasarlamak için süsleniyor. Böylece bu tür pusula bilezik şablonları isteklerini tam olarak yerine getirebilir ve saniyeler içinde onlara modern ve şık bir görünüm kazandırabilir..

8. Basit Kına Şablon Tasarımları:

Basit Kına Şablonları

Bazı kadınlar, her festivalde ve partide süslenebilmesi için basit mehndi tasarımını sever. Hem etnik hem de çağdaş birçok şablon mevcuttur. Yemen ve Fas’tan elenmemiş kına ile iyi çalışan güzel elle kesilmiş şablonlar var..

9. Sırt için Cızırtılı Mehendi Şablonu:

Sırt için Cızırtılı Mehendi Stencil

Sırta veya vücudun herhangi bir yerine kolayca uygulanabilen cızırtılı ve büyüleyici bir mehendi kalıbı geliyor. Bu şablonlar, artık bu mehandi şablonlarla stili kolayca gösterdiğinde şablon kalıpları için harikadır..

10. Sevimli Kelebek Şekli Mehandi Şablonları:

Sevimli Kelebek Şekli Mehandi Şablonlar

Çocuklar ellerine, kollarına ve bacaklarına bir kelebek mehndi veya dövme yaptırmaktan hoşlanacaklardır. Bu tarz tasarımlar, sadece birkaç dakikada yapılacak, ancak şık bir görünüm kazandıracak basit ve kolay şablonlarla çocuğun ellerini süslemek için bayanlar tarafından en iyi seçim olacaktır..

Yazdırılabilir Mehendi şablonları, dairesel, yapraklar, çiçekler, sevimli kelebek şekilleri gibi çeşitli tasarım ve desenlerde mevcuttur. Bu şablonlar ile dakikalar içinde tasarlanmış geleneksel ve güzel motifler elde edebilirsiniz. Böylece stile ve duruma göre birini kolayca seçebilir ve bu minimalist görünümler için vücut kısmını kolayca süsleyebilirsiniz..