„Mehndi“ buvo populiarus nuo dešimtmečių ir yra vienas gražiausių būdų papuošti rankas ir kojas. „Mehndi“ dizainas paprastai taikomas kūgių pagalba, o tada ant delnų, rankų, riešo ar pėdų sukuriamas gražus dizainas..

Motyvų kūrimas užtrunka šiek tiek laiko, todėl dabar, kad darbas būtų lengvas ir greitas, atsirado mehendi trafaretai, per kuriuos galima pritaikyti nuostabiai atrodančius dizaino pažeidimus ir puikuotis. Trafaretus galima įsigyti lipdukų arba plastiko pavidalu, kuriuos galima pakartotinai panaudoti, tada ant jų uždėti chną ir išimti trafaretą.

Įvairios „Mehndi“ trafaretų dizaino atmainos:

Dabar pažvelkime į 10 geriausių „mehndi“ trafaretų dizaino.

1. Sunkiojo stiliaus Mehandi trafaretai:

mehndi trafaretų dizainas

Vestuvių proga ir ypač nuotakos chna dizainui ji atrodo nepakartojama, o visa ranka taip pat turėtų būti sudėtingai padengta nuostabiu tradiciniu mehendi dizainu. Taigi tokie „mehndi“ lipdukai išspręstų tikslą ir galėtų lengvai gauti patrauklią išvaizdą.

2. „Arch Shape Mehndi“ trafareto dizainas:

Arch formos Mehndi trafaretai

Tai arkos formos mehandi trafaretai gražiai išryškina žmogaus rankas. Trafaretas turi įmantrių mažų kreivių, bet nesimaišo tarpusavyje, todėl rankoms ar kojoms atrodo tvarkingas vaizdas. Taigi ant trafareto užtepkite mėgstamos spalvos chna meną ir gaukite nepaprastą išvaizdą.

3. Palieka Mehndi trafaretą:

Palieka Mehndi trafaretą

Šie paprasti mehndi dizaino trafaretai bus paprasti ir lengvai pritaikomi jaunoms ir mažoms mergaitėms, todėl šie lapiniai mehandi trafaretai yra puikus pasirinkimas jiems. Trafaretai yra įvairių modelių ir dizaino. Tai gali būti pasirinkta atsižvelgiant į progą ir susidomėjimą, o tai užtruks mažiau laiko.

4. Gražus gėlių trafaretas Mehndi:

Gražūs gėlių Mehndi trafaretai

Gėlių motyvų dizainas taikomas nuo dešimtmečių, tačiau vis dar populiarus mehandi dizainas. Gėlių mehndi trafaretai yra įvairių formų ir pritaikyti skirtingu stiliumi, taip suteikiant naują ir užburiantį vaizdą.

5. „Mehndi“ trafaretai ginklams:

„Mehndi“ trafaretų dizainas ginklams

Dekoravimo rankos su skirtingais patraukliais dizainais, siekiant populiarumo, nes tai suteikia patrauklią ir madingą išvaizdą. „Mehendi“ trafaretai turi didžiulę ginklų dizaino kolekciją kaip lipduką ir net gumą. Pasirinkite šį ir lengvai pasipuikuokite tais moderniais ir madingais dizainais.

6. Vienos linijos Mehendi trafaretas:

Vienos eilutės Mehndi trafaretai

Šio tipo vienos linijos mehandi yra labai patrauklios ir atrodo labai patraukliai, kai dedamos ant rankų ar kojų. Trafaretai gali būti naudojami bet kokia proga ir netgi gali pritaikyti chną atsitiktinei dienai, kad atrodytų prašmatniai.

7. Kompaso modelio Mehandi trafaretai:

Kompaso modelio Mehandi trafaretai

Dabar vienos dienos jaunos koliažo merginos puošia savo riešą, kad sukurtų kažką neįprasto ir unikalaus. Taigi tokio tipo kompaso apyrankės trafaretai gali visiškai patenkinti jų norą ir suteikti jiems šiuolaikišką ir madingą išvaizdą per kelias sekundes.

8. Paprasti henna trafaretų dizainai:

Paprasti henna trafaretai

Kai kurios moterys mėgsta paprastą mehndi dizainą, kad jį būtų galima papuošti kiekvienuose festivaliuose ir vakarėliuose. Yra daug trafaretų, tiek etninių, tiek šiuolaikinių. Yra gražių rankomis supjaustytų trafaretų iš Jemeno ir Maroko, kurie puikiai dera su nesijota chna.

9. Karštas Mehendi trafaretas nugarai:

Karštas Mehendi trafaretas nugarai

Čia yra aštrūs ir užburiantys mehendi trafaretai, kuriuos galima lengvai uždėti ant nugaros ar bet kurios kūno dalies. Šie trafaretai puikiai tinka šablonams, kai dabar lengva parodyti stilių su šiais mehandi trafaretais.

10. Mieli drugelio formos Mehandi trafaretai:

Mieli drugelio formos Mehandi trafaretai

Vaikams patiks pasidaryti drugelio mehndi ar tatuiruotę ant rankų, rankų ir kojų. Šio tipo dizainai bus geriausias pasirinkimas moterims papuošti vaiko rankas paprastais ir lengvais trafaretais, kurie bus padaryti per kelias minutes, tačiau suteikia elegantišką išvaizdą.

Spausdinami „Mehendi“ trafaretai yra įvairaus dizaino ir modelio, pavyzdžiui, apskrito, lapų, gėlių, mielų drugelių formų. Su šiais trafaretais galite gauti tradicinius ir gražius motyvus, sukurtus per kelias minutes. Taigi galite lengvai pasirinkti tą, kuris atitinka stilių ir progą, ir lengvai papuošti kūno dalį, kad atrodytų minimalistiškai.