Nuo seniausių laikų mehndi turi savo svarbą švenčiant bet kokią funkciją ar progą. Jie laikomi pamaldžia bet kokio naujo gyvenimo žingsnio pradžia. Tačiau pasikeitus mados ir meno tendencijoms, mehendi dizainas taip pat suvokė naujas idėjas ir modelius.

Šiandien moterys turi daugybę pasirinktų dizainų, pavyzdžiui, Indijos „Mehndi“ dizainą, arabišką „mehndi“ dizainą, indorabišką „mehndi“ dizainą, Maroko „mehndi“ dizainą ir daug daugiau. Tarp jų maratų mehandi dizainas turi savo žavesio ir svarbos.

Marathi Mehndi dizainas

2020 m. Naujausi maratų „Mehndi“ dizainai:

Pažvelkime į keletą plačiai naudojamų Marathi mehandi dizainų rankoms papuošti.

1. Karalius ir karalienė Marathi Mehndi dizainas:

Karalius ir karalienė Marathi Mehndi dizainas

Plačiai pripažintas nuotakos maratų mehndi dizainas yra karalienės ir karaliaus Henna menas. „Mehandi“ apima mažus kreivių dizainus, kurie supa karaliaus ir karalienės atvaizdus delnų centre. Pirštų, riešo ir dilbio dizainas yra labai sunkus, įskaitant spiralę, paisles ir gėlių raštą.

2. „Patola Zari Work Marathi Mehndi“ dizainas:

Patola Zari Darbas Marathi Mehndi Design

Norite rankoms suteikti panašų dizainą, kuris derėtų prie aprangos ar saree, kurią reikia dėvėti vestuvių dieną, „Marathi mehendi“, kuriam suteiktas panašus dizainas, kuriuo puoštų patola ar saree. Jis taip pat žinomas kaip siuvinėjimo mehndi dizainas, kuris turi didžiulį pamišimą apie šį dizainą.

3. Juodosios Henna Marathi Mehandi dizainas:

Juodos Henna Marathi Mehandi dizainas

Tai kitoks mehandi modelis, pagamintas iš juodos spalvos chna mehndi kūgio. Tamsiai juodos spalvos lapai nuotakoms suteikia malonų vaizdą, daugiausia dėl „Raja Rani“ dizaino. Kreivi raštai atrodo smulkiai įspausti ant rankų, kad būtų labai suprojektuoti ir suteiktų stulbinančio vėsumo.

4. Grafinis Marathi Mehndi dizainas:

Grafinis Marathi Mehndi dizainas

Tai gana nuolatinis maratų mehendi dizaino dizainas, sukurtas naudojant grafinius dizainus, tokius kaip apskriti taškai, kvadratai, trikampiai ir tt. Plačiai žinomas kaip „Jaali Mehendi“ dizainas, dažniausiai taikomas kojoms nuo pėdų iki kelių iki nuotakų. Šio tipo dizainas bus tinkamas vestuvėms.

5. Senovės visos rankos Marathi Mehandi dizainas:

Senovinės visos rankos Marathi Mehandi dizainas

Norite nuotakai suteikti senovinį ryšį su mehendi dizainu! Šios kategorijos maratų chna mene yra formų, įkvėptų Dievo ir deivės atvaizdų, nuotakos ir jaunikio dizainai yra atrinkti iš papuošalų ir dar daugiau. Dizainas atitinka vynmedžio tipo srautą ant rankos su dizaino storiu.

6. Platus maratų Mehendi dizainas:

Platus maratų Mehendi dizainas

Nekenčiu taikyti patogių mehandi dizaino! Ieškai kažko modernaus ar arabiško dizaino! Naudotojo rankos lieka tuščios, kai yra keli tarpai nuo mehndi, todėl tai yra atviras ir laisvas dizainas. Įkvėptas arabiško dizaino, jis pagamintas iš gėlių šakų dizaino su keliais kitais žavesiais.

7. Povas įkvėpė Marathi Mehandi dizaino:

Povas įkvėpė maratų Mehndi dizaino

Povas yra laikomas seniausiu mehandi dizainu. Dabar jie tiesiog modernizuoti paprastais vingiais be tinkamo povo veido. Dizainas yra labai įtrauktas į marati mehendi dizainą mažomis kreivėmis ir mažais pakabukais, kad būtų prigludęs dizainas, ištemptas iki riešo.

8. Dilbio Marathi Mehandi dizainas:

Dilbio Marathi Mehandi dizainas

Šis dizainas yra užpakalinėje rankos pusėje: pirštai yra visiškai uždengti dizainu, o išplėtimas link riešo yra uždengtas. Kitas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į šį dizainą, yra tas, kad nors pagrindinis dizaino modelis ant rankos yra tas pats, dizainas labai skiriasi vienas nuo kito ir suteikia žavingą išvaizdą.

9. Motyvas Marathi Mehendi dizainas:

Motyvų maratų Mehndi dizainas

Motyvų dizainas yra vienas iš naujausių „Marathi Mehndi“ dizainų, jie suprojektuoti atskirai, paliekant tarpus tarp delnų, riešo ir dilbio su gėlių raštais. Dizainas taip pat apima pumpurų ir venų dizainą dvigubos spalvos efektu, kad jis atrodytų elegantiškiau, tai tiks su tradiciniais drabužiais.

10. Sujunkite „Heart Marathi Mehndi“ dizainą:

Sujunkite širdies maratų „Mehndi“ dizainą

Maharaštros kategorijos mehandi dizainas suteikia meninį dizaino derinį, kai vienas dizainas yra padalintas į dvi dalis abiem delnams. Dizainas pagamintas su didele širdimi, kurią supa daugybė mažų dizainų, kurie bus lengvai pritaikomi ir taip pat bus tinkami mažoms progoms.

Išvada:

Marathi Mehndi dizainas paprastai suteikia tradicinių formų. Maharaštroje vis dar yra kaimų, kurie mehendi ant rankų kuria lazdomis, o ne kūgiais, suteikiančiais jiems kuo tamsesnę spalvą. Pasirinkite įvairius maratų motyvus, kad papuoštumėte kulkšnis, nugarą, vidurį, rankas ir net riešus, kad gautumėte mehndi dizainą šiam vestuvių sezonui.