Svarbiausias ir privalomas bet kurios Indijos sužadėtuvių ceremonijos aspektas yra mehndi dizaino pritaikymas sužadėtuvėms. Paprotys taikyti mehndi yra gerai žinomas tarp Azijos šalių, tokių kaip Indija, Bangladešas, Pakistanas, Malaizija ir Turkija, kurios laikosi šios gražios tradicijos. Modeliai yra sudaryti sudėtingai ir gali skirtis nuo tradicinio dizaino iki abstraktaus modelio. Įspūdingi „mehndi“ dizainai taikomi ne tik ant delnų, bet ir ant viršutinių rankų, blauzdų ir pėdų. Šie dizaino modeliai gali būti nubrėžti stori, dekoruoti perlais ir net nuspalvinti pagal dizainą. Tikimės, kad šis išsamus straipsnis padės išsirinkti pasirinktą dizainą ir sužadėtuvių ceremoniją pavers tikrai įsimintina!

„Engagement Mehndi“ dizainas su vaizdais

Čia yra 15 geriausių „mehndi“ dizainų, kuriuos galite pasirinkti savo sužadėtuvių ceremonijai.

15 naujausių „Mehndi“ dizaino kolekcijų, skirtų sužadėtuvių ceremonijai:

1. „Egyptian Eye Mehndi“ sužadėtuvių dizainas:

„Egyptian Eye Mehndi“ dizainas sužadėtuvėms

Horo akis yra senovės Egipto apsaugos ir geros sveikatos simbolis. Simbolis turėjo atbaidyti blogį. Šis dizainas turi etninę išvaizdą. Egipto akių „mehndi“ sužadėtuvių dizainas yra toks pat įmantrus, kaip matyti iš standartinio stiliaus. Egipto-mehndi dizainas, susidedantis iš trikampio ir horus-eye, yra gerai žinomas. Užpakalinė ranka idealiai tinka tokio tipo dizainui, ji atrodo labai įspūdinga ir unikali.

2. „Lehendy Type Engagement Mehendi“ dizainas:

Lapinės rūšies sužadėtuvių „Mehendi“ dizainas

Dėl įnoringų lapų raštų ir žydinčių gėlių šis sužadėtuvių mehndi dizainas atrodo nepaprastai gražiai. Šis kūrinys vaizduoja gamtos grožį. Į lapus panašūs raštai yra gerai pabrėžti, todėl visas rankų lapų dizainas atrodo ypatingas. Tai taip pat padidina moteriškos lyties svarbą, kai dėl kreivių dizainas atrodo nuostabiai, o dėl lapų modelio ranka atrodo labai elegantiška. Tai idealiai tinka pritaikyti šį dizainą pakaušiui.

3. Susipynęs Mehendi dizainas sužadėtuvių ceremonijai:

Susipainiojęs „Mehendi“ dizainas sužadėtuvių ceremonijai

Kaip rodo pats pavadinimas, „susipainiojęs“ gali reikšti dizaino sudėtingumą. Užsiėmimo mehndi turi tiek daug detalių, ir tai daro jį dar patrauklesnį. Sudėtingas linijų derinys, susipynęs gėlių ir lapų pavidalu, įmantriai atskleidžia šio dizaino meniškumą. Tikrai reikia poros tvirtų rankų, kad galutinis šio dizaino rezultatas būtų sėkmingas. Ši konstrukcija tinka ant kojų ir kojų.

4. Naujas raštuotas „Mehndi“ dizainas:

Naujas raštuotas „Mehndi“ dizainas sužadėtuvėms

„Patterned“ yra viena iš naujausių „mehndi“ sužadėtuvių dizaino tendencijų, kuri populiarėja priešingai nei tradiciniai dizainai. Tai minimalus mehndi dizainas. Įspūdingas storų ir plonų linijų žaismas papildo šio dizaino grožį. Šis dizainas suteikia šventinį pojūtį ir tinka paauglėms mergaitėms, kurios lanko sužadėtuvių funkciją. Tai galima taikliai pritaikyti delnams.

5. Širdies formos „Mehandi“ dizainai:

Širdies formos „Mehandi“ sužadėtuvių dizainas

Šis širdies dizainas patinka visiems ir yra idealus „mehndi“ dizainas. Jame pavaizduotos dvi pusės, kurios sudaro širdį, kai rankos yra sujungtos. Meno kūrinys papildo dizainą, nes simboliškai parodo sąjungą du žmones. Tai įspūdingas kūrinys ir užima svarbiausius sužadėtuvių ceremonijos mehndi dizainus. Šis kvapą gniaužiantis dizainas yra išskirtinis ir idealiai tinka delnams, nes jis naudoja dvi rankas kaip drobę, kad pavaizduotų šį gražų dizainą.

6. „Voratinklio žiniatinklio„ Mehndi “sužadėtuvių dizainas:

„Spider Web Mehndi“ sužadėtuvių dizainas

Šis madingas naujausias „mehndi“ sužadėtuvių dizainas yra tarsi spąstai ir greitai populiarėja, nes skiriasi nuo įprastai pasirenkamų tradicinių dizainų. Šį simetrišką sudėtingą mehndi dizainą tikriausiai ne visiems bus lengva įgyvendinti. Šis netradicinis dizainas susideda iš linijų, kreivių ir taškų, meniškai atliktų siekiant rezultatyvaus grožio. Palmės idealiai tinka tokio tipo dizainui.

7. Gėlių sužadėtuvių Mehndi dizainas:

Gėlių sužadėtuvių Mehndi dizainas

Šis sužadėtuvių „mehndi“ dizainas yra unikalus ir lengvas gėlių rašto dizainas, kuris sužavės visus. Gėlių dizainas simbolizuoja meilę, taiką, vaisingumą ir grožį. Dėl sudėtingų gėlių raštų dizainas ant rankos atrodo pilnesnis. Dauguma žmonių ypač mėgsta gėles, nes gėlių dizainas yra daugelyje tradicinių mehndi dizainų. Kiekvienas gėlių dizainas turi savo vertę ir reikšmę ir yra idealus rankų gale.

8. Įstrižainės įsitraukimo „Mehandi“ dizainas rankoms:

Įstrižainės sužadėtuvių „Mehandi“ dizainas rankoms

Tai yra paprastas „mehndi“ dizainas, skirtas įsitraukti ir skirtingai nuo kitų įprastų dizainų. Jis turi vynmedį primenantį dizainą, apvyniojantį ranką, primenančią grandininį ornamentą. Labai minimalus dizainas puikiai tinka jaunoms merginoms dėvėti sužadėtuvių ceremoniją. Šį „mehndi“ dizainą galima dėvėti rankos gale. Dėl tokio paprasto dizaino ranka atrodo ne mažiau stulbinančiai nei įmantraus rašto.

9. Povas Mehndi dizainas sužadėtuvėms:

„Peacock Mehndi“ sužadėtuvių dizainas

Povas mehndi dizainas yra vienas iš seniausių ir tradiciškiausių sužadėtuvių mehndi dizaino. Šis povo raštas yra toks unikalus, kad pašalina įprastą tradicinį modelį ir atrodo nuostabiai gražiai! Dėl įmantraus pirštų dizaino modelis su gėlių žiedlapiais ir povas atrodo labai įspūdingas. Šis dizainas apima visą delną ir atrodo tikrai gražiai. Tai gali būti laikoma gera galimybė sužadėtuvių ceremonijai.

10. Nuotraukos „Engagement Mehndi Designs“:

Nuotraukos „Engagement Mehndi Designs“

Šio tipo „mehndi“ dizainas yra populiarus tarp šiuolaikinių būsimų nuotakų, kurios pasirenka paveikslėlius su sužadėtuvių „mehndi“ dizainu, kad simboliškai pavaizduotų savo ypatingą įvykį. Yra populiarių dizainų, vadinamų „Raja ir Rani“, kurie yra labai populiarūs sužadėtuvių ceremonijose. Tokius dizainus galima pritaikyti ir kūrybiškai perteikti savo pasirinkimą profesionalams, todėl visada saugiau naudotis profesionalų paslaugomis, nes tokiems dizainams reikia daug kantrybės ir įgūdžių.

11. „Kada Engagement Mehndi“:

Kada Engagement Mehndi

Šis „Kada“ sužadėtuvių mehendi atrodo nuostabiai, kai atliekamas ant rankos ir riešo. Susidaro įspūdis, kad nešiojate apyrankę ar Kada ir atrodo labai šiuolaikiškai. Pirmenybė teikiama tokiam dizainui, nes jis apima didžiąją rankos dalį, įskaitant dilbius, ir nebereikia dėvėti apyrankių. Dizainas apima tik vieną pirštą, o kiti pirštai yra nuogi, kad būtų gražus sužadėtuvių žiedas.

12. „Leafy Engagement Mehndi“ nuotrauka:

„Leafy Engagement Mehndi“ nuotr

Šis sužadėtuvių „mehndi“ dizainas puikiai tinka sužadėtuvių ceremonijai savo lapų ir gėlių dizainu. Lapinis raštas ir spiraliniai modeliai skiriasi nuo kitų įprastų modelių. Pusiau širdys ir spiralės daro dizainą žavingą ir įspūdingą. Dizaine pavaizduoti veidai yra tinkami sužadėtuvių ceremonijai. Tai dizainas, kuris atrodo šiuolaikiškai ir apima visą ranką, todėl tinka delnui.

13. Spiralinė ir širdies formos mehndi sužadėtuvėms:

Širdies formos Mehndi sužadėtuvėms

Šis gražus simetriškas mehendi dizainas sužadėtuvėms iš tiesų yra šventė akims. Negalima ignoruoti šio meno kūrinio meistriškumo, į kurį žiūrėti labai sudėtinga ir žavu. Dviejų rankų sujungimas, kad sudarytų vieną gražią širdį, idealiai tinka sužadėtuvių funkcijai. Gražus dizainas papildo dizaino grožio koeficientą. Šis architektūrinis mehndi dizaino stilius išskiria jį iš įprastų tradicinių ir idealiai tinka daryti ant delnų.

14. „Engagement Arabic Mehndi“ dizainas:

Sužadėtuvių arabiškas Mehndi dizainas

Šis arabiškas dizainas yra nuotekų mehndi dizainas mergaitėms jų sužadėtuvių dieną. Šis dizainas apima rankų nugarą ir priekį. Dizainai yra labai universalūs, nes jie pasikeitė tiesiog perkeliant motyvus iš vienos vietos į kitą. Jie yra žinomi dėl savo laisvo dizaino. Šis dizaino tipas yra labai populiarus arabų šalyse, todėl jis teisingai vadinamas arabišku mehendi dizainu. Šis dizainas išpopuliarėjo Indijoje.

15. Naujas pusė ir pusė kojų Mehndi dizainas sužadėtuvėms:

Pusė ir pusė pėdų „Mehndi“ sužadėtuvių dizainas

Kodėl į širdies dizainą reikėtų nekreipti dėmesio į kojas, kai kurie renkasi mehndi dizainą iki kelių, o kai kurie renkasi minimalistinį dizainą ir puošia tik kojas. Užsiėmimo mehendi dizainas yra nuostabus ir svyruoja nuo sudėtingo jaali iki paprasto gėlių meno ant kojų. Dizainai yra tokie gražūs, kad jiems nereikia jokių papildomų ornamentų, pavyzdžiui, pirštų žiedų, kad padidėtų jo grožis. Yra net „mehndi“ modelių, kurie naudojami ant padų, o kai kurie – tik ant pirštų. Internete netrūksta dizaino, kurį būtų galima pasirinkti nuo tradicinių iki moderniausių ir madingiausių.

Papildomi patarimai:

  • Prieš pradėdami naudoti mehndi, atlikite vaškavimo ir šveitimo procedūras, kad dizainas neišbluktų.
  • Prieš tepdami mehndi, gerai nusiplaukite rankas.
  • Naudojamas mehndi turėtų būti geros kokybės.
  • Išdžiovinus purškiamą dizainą su citrinos ir cukraus vandeniu, mehndi ilgiau laikysis.
  • Nubraukę džiovintą mehndi, nelieskite vandens 5-6 valandas.
  • Dizainui galima tepti viksų arba garstyčių aliejų, kad prieš miegą jis taptų tamsesnis.
  • „Mehndi“ reikia tepti likus 24–48 valandoms iki D dienos.

Žodis „Mehendi“ iš pradžių buvo kilęs iš sanskrito žodžio „Mendhika“ ir nurodė patį chna augalą. Mehendi skirtas ne tik moterims. Šiais laikais pastebime, kad vyrai taip pat naudoja mehendi. Sakoma, kad kai kurie vėžiu sergantys pacientai, kurie netenka visų plaukų, ant plikų dėmių tepa mehndi pastą, nes ji palieka rudą spalvą. Mes galime naudoti naujus metodus, tokius kaip balta ir auksinė, kad pridėtume naujovių „mehndi“ dizainui, o ne tradicinius ir įprastus metodus. Dizainą galima pagražinti pridedant blizgančių akmenų, perlų ar blizgučių, kad jis atrodytų patrauklesnis. Mehendi yra labai svarbus daugelyje religijų, ypač induistų, ir yra svarbi 16 puošmenų dalis (SolahShringar).