Kolkata yra žinoma dėl savo didžiosios kolonijinės architektūros, meno galerijų ir kultūros festivalių. Bengališkiai nori naudoti mehendi visoms progoms, kai kalbama apie vestuves, visos šeimos dalyvaus Mehndi ceremonijoje.

Kolkata buvo veikiama daugybės kultūrų iš visos Indijos. „Mehndi“ dizainas nuolat vystosi laikui bėgant ir kaip tradicija. Yra įvairių kolkata mehndi dizaino modelių, kurie tiesiog užburs.

mehndi menininkas Kolkata

Geriausi Mehndi menininkai Kolkata kartu su adresu:

Čia yra 9 geriausi Kolkata mehndi dizaineriai ir jų adresas.

1. Mehndi sezonas:

Mehndi menininkai Kolkata

„Mehndi Season“ yra įsikūręs Pietų Kolkata ir yra žinomas dėl savo individualių dizainų. Jie garsėja savo geriausiais vestuviniais mehendi, kurie turi tamsiausią spalvą, ir yra patyrę įvairių mehendi dizainų. Jie siūlo nebrangius paketus su pirmos klasės mehndi dizainu rankoms.

Adresas: 375 Prince Anwar Shah Road, 2 aukštas, „South City Mall“, Kolkata -700045.

2. Rashmi Jain – Mehndi menininkas:

Rashmi Jain

Rashmi Jain yra profesionalus mehndi menininkas Kolkata; atneša didžiulę garsių mehndi dizainų kolekciją. Ji pradėjo dalyvauti „Mehendi“ projektuose būdama 12 metų. Ji gali labai greitai ir gražiai atlikti sudėtingus dizainus. Jos elgesys su klientais yra pastebimas.

Adresas: 52/6 VIP kelias, netoli Didžiojo turgaus, 2 etapas, buto Nr.: 708, Vakarų Bengalijos Kalkuta.

3. Singh Mehndi Kolkata:

Singh Mehndi Kolkata

„Kolkata Mehendi Artist“ siūlo kūrybiškiausius dizainus, kurie gali išgraviruoti gražius mehendi, kurie puikiai tinka įvairioms šventinėms progoms, nesvarbu, ar tai būtų vestuvių ceremonija, ar bet koks kitas ritualas. Jie turi kūrybingą ir unikalią mehendi dizaino kolekciją.

Adresas: 149 Rash Behari Avenue, Gariahat, Ballygunge, Kolkata.

4. „Ruposhi Mehndi“ dizainas Kolkata:

„Ruposhi Mehndi“ dizainas

Ruposhi yra geriausias mehndi menininkas Kolkata; ji suteikia puikų mehndi meną visoms progoms. Jos komanda patyrė tradicinio, modernaus ir madingo mehandi dizaino. Ji turi labai kūrybingų minčių apie mehndi meną, kuris gali patenkinti klientų lūkesčius.

Adresas: 127 Behala, Kolkata, Vakarų Bengalija 700034

5. Manoj – Mehndi menininkas:

Manoj Mehndi menas

„Manoj“ yra garsiajame „Metropolis“ prekybos centre; jis yra labai aistringas ir kūrybingas savo profesijos, kaip mehandi dizaineris, atžvilgiu. Jie taiko savo kaip menininko sugebėjimus ir atitinkamai taiko nuotakos mehandi dizainą. Jo portfolio galima rasti facebook puslapyje.

Adresas: 125 Metropolis pastatas, 1 aukštas, High Land Park, Chak Garia, Panchasayar, Kolkata 700094

6. Shraddha Ojha:

Shraddha Ojha

Shraddha iš tikrųjų yra savarankiškai dirbantis mehndi menininkas ir taip pat dirbo su daugybe įžymybių ir kitų aukšto lygio žmonių. Ji turi didžiulę mehandi dizaino kolekciją ir gali atlikti beveik visus mehndi modelių stilius, o jos mokesčiai yra labai pagrįsti.

Adresas: Bakul Basanta, butas Nr. 6, Rajpur Sonarpur savivaldybė, Narendrapally, Maha Maya Talla, Kolkata 700103

7. „Shampa Banerjee Mehendi Art“:

„Shampa Banerjee Mehendi“ dizainas

„Shampa“ yra labai talentinga chna menininkė, galinti pateikti daugybę nuostabių dizainų su puikios kokybės natūralia chna. Jos egzotiškas dizainas, šiuolaikiniai modeliai yra unikalūs ir ypatingi. Jos mehandi dizainas yra labai gražus ir profesionalus.

Adresas: Rahra Bazar Kalyannagar Buttolla, Khardah, Kolkata -700117

8. Jigna Soni – Mehendi dizaineris:

Jigna Soni - Mehendi dizainerė

Jigna Soni, įsikūrusi Burrabazare, miesto „Marwari“ pirklių centre, yra garsi mehndi menininkė iš Kolkatos „Marwari“ bendruomenės. Jos kūrinys bus nepriekaištingas ir toks greitas darbui, kuris buvo toks puošnus ir sudėtingas.

Adresas: 18 Sir Hariram Goenka Street, I aukštas, Bastala Lane, Burrabazar, Kolkata 700007

9. Subrato Banik – Mehndi menininkas:

Subrato Banik - Mehndi menininkas

Subrato Banik yra populiariausias Mehndi menininkas Kolkata ir yra gerai žinomas dėl savo įprastų mehandi dizaino. Jis dirbo vestuvėse, šeimos renginiuose ir tt ir visada sužavėjo savo klientus savo unikaliu talentu.

Adresas: 1/79, Rajendra Prasad kolonija, Lords Bakery More, Tollygunge, Kolkata 700033

Kolkata turi gražiausias šalies merginas, o šie mehndi menininkai Kalkutoje daro juos elegantiškesnius, naudodami modernų ir tradicinį mehandi dizainą. Visa tai yra mehendi menininkai Kolkata, kurie yra labai mieli ir profesionalūs, o tai buvo labai vertinama.