Tiksliau tariant, „Navratri“ dienos yra šventinės nuotaikos. Pujas, Garba, vaišės, pasninkas, muzika, bindis, apyrankės ir visa kita, apsirengę etniniais drabužiais! Šventės, kurios sukasi aplink Navratri ir Durga Puja, taip pat žymi Dussehra ir Diwali sprogimo pradžią. Tai neabejotinai tobula „bahaana“, kai rankos ir kojos dekoruojamos nuostabia chna spalva ir dizainu. „Navratri Mehendi Design“ įkvėpimas yra vienas geriausių. Čia galite pasirinkti 9 sudėtingus „Navratri Mehndi“ dizainus ir nuotraukas!

Gražūs „Navratri Mehendi“ dizainai su nuotraukomis:

Turime pažvelgti į 9 populiariausias „Navratri mehndi“ dizaino nuotraukas.

1. Radžastano arba Marwari Mehndi stilius Navratri:

„Marwari Mehndi“ stilius „Navratri“

Paprastai šį mehndi stilių pasirenka nuotakos. Tai sudėtinga ir reikalauja daug laiko. Tačiau galutinis rezultatas yra toks užburiantis, kad atrodo visiškai vertas visų pastangų ir sugaišto laiko. Maharani ir maharadžos, gėlių, lapų, vynmedžių, povų ir pailių motyvai dažnai vaizduojami veidrodinio atspindžio mene. Jis vadinamas veidrodiniu atspindžiu dėl to paties dizaino įspaudo ant kitos rankos ar pėdos.

2. „Bangle Style Mehandi“ dizainas „Dasara“:

Apyrankės stiliaus „Mehandi“ dizainas „Dasara“

Centrinis apskritas dizainas ant delno ir papildomas dizainas ant riešo ir pirštų yra dar vienas nuostabus pasirinkimas. Jis atrodo modernus ir stilingas, taip pat yra etninės užuominos. Trumpai tariant, tai geras pasirodymas. Šis dizainas pastaruoju metu įgijo daug šlovės ir yra populiarus visoje rinkoje.

3. Pakistano „Henna Art“ nugaros ranka „Navratri“:

Nugaros ranka Pakistano henna menas Navratri

Pakistano „Mehandi Designs“ arba indo -arabų raštai yra laisvai išdėstyti kontūrai, užpildyti įmantriai. Gėlių ir iškloti raštai, užpildyti subtiliu darbu, nuostabiai atrodo ant rankų ir kojų. Šis dizainas yra minimalistinis dizainas, turintis daug laisvos vietos. Tai nereikšminga, tačiau rankoje atrodo tikrai nuostabiai.

4. Apvalūs „Mehndi“ dizainai „Navratri“:

Apvalūs „Mehndi“ dizainai „Navratri“

Apvalūs chna motyvai kalba malonę. Jie atrodo tikrai moteriški ir stilingi. Jie pasižymi elegancija ir yra laikomi vienu geriausių chna dizaino. Šis dizainas turi pajus ir apskritus motyvus, kurie atrodo nuostabiai! Šie motyvai buvo sudėtingai užpildyti įvairiais modeliais.

5. Skirtingi tatuiruočių modeliai „Navratri Mehandi“ abiem rankoms:

Skirtingas tatuiruotės modelis Navratri Mehandi abiem rankoms

Veidrodinis atspindys yra nuostabus menininko darbas, tačiau chna dizainas, kuris yra visiškai kitoks, taip pat atrodo gerai. Pavyzdžiui, pavaizduotame dizaine viena ranka turi mehndi dizainą iki rankos vidurio, o kita-tik iki riešo. Tai taip pat atrodo įspūdingai ir turi žavesio.

6. Susipynęs kartu Mehendi menas Navratri:

Susipynęs kartu Mehendi menas Navratri

Raštai, susipynę į vieną kelią, įspausti rankos gale, su minimaliais raštais ant pirštų galiukų, taip pat atrodo gerai. Šie valgė labai patraukliai ir tiko įvairioms progoms.

7. Drąsus geometrinis Mehndi modelis Navratri festivaliui:

Drąsus geometrinis Mehndi modelis Navratri festivaliui

Ryškūs geometriniai „mehndi“ modeliai, nupiešti aiškiomis erdvėmis ir minimaliai užpildyti, užtrunka tikrai mažiau laiko. Galima piešti gėlių raštus, taip pat geometrines figūras.

8. Už meilę Mehandi menui:

Už meilę Mehandi Art

Širdis nupiešta per pusę ant abiejų rankų, o sujungimas užbaigia tą patį. Šis unikalus chna raštas atrodo tvarkingas ir visai neįdarytas. Taip pat galite dėvėti specialiems vakarėliams ir funkcijoms.

9. Chakra Mehendi dizaino užpildymas Navratri šventei:

„Chakra Mehendi“ dizainas, skirtas Navratri šventei

Šis dizainas turi drąsius plotus, sudėtingai užpildytus sūkuriniais raštais. Taškai, apskritimai ir sūkuriai atrodo labai subtiliai ir elegantiškai.

Mehendi yra ne tik nuotaka. Tai skirta visoms nuostabioms moterims, jaunoms ir senoms, visoms, kurios nori švęsti gyvenimą. Be to, turtingą Indijos kultūrą stipriai vaizduoja Mehendi. Yra įvairių stilių ir dizainų, kuriais galite pasigirti. Šį kartą išbandykite vieną iš šių specialių „Navratri“ mehndi dizainų.