Žodis galicha reiškia kilimėlį ar kilimėlį. Todėl manoma, kad „galicha rangoli“ turi būti pagamintas labai tvarkingai ir turi būti gerai išdirbtas. Sudėtingos detalės atrodo gražiai ir atrodo kaip kilimas. Naudojant ryškias spalvas, jis taps patrauklesnis. Tokiam rangoliui reikia daug laiko, tačiau galutinis rezultatas yra puikus.

Gražūs „Galicha Rangoli“ dizainai su vaizdais:

Pažiūrėkime 9 geriausius „Galicha rangoli“ dizainus, kuriuos galima išbandyti bet kuriuo festivalio sezonu.

1. Pusiau apskritimo formos Galicha Rangoli:

Pusiau apskritimo formos Galicha Rangoli

Galicha rangoli gali būti įvairių formų. Kad jis atrodytų kitaip, galima padaryti puslankį. Šis dizainas geriausiai atrodo priešais duris ar įėjimo zoną. Geriausiai atrodo ryškios ir kontrastingos spalvos. Jis taip pat gali būti pagamintas naudojant plakatų dažus. Tačiau geriausiai atrodo, kai tai daroma su rangoli milteliais. Daugybė detalių su baltais milteliais gali atrodyti nuostabiai.

2. Tradicinis Galicha Rangoli dizainas:

Tradicinis Galicha Rangoli dizainas

Ant grindų taip pat galima padaryti dievų ar deivių atvaizdą. Tai gali būti sunku visiems piešti, bet atrodo tikrai gerai, kai tai daroma festivaliuose. Toks modelis pasirodo labai tradicinis. Rangoli dydis gali skirtis. Tai galima padaryti dideliu mastu arba mažame plote. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje lordas Ganeša ratu su didžiuliais stačiakampiais plotais, besitęsiančiais iš dviejų pusių. Šis modelis atrodo gerai, kai tai daroma kelyje.

3. Galicha Rangoli „Diya“:

Galicha Rangoli už Diją

Galicha rangoli galima pasigaminti aplink diya ar diya stendą. Tai išryškins „diya“ ir jūsų namas atrodys gražiai. Dizainas paprastai yra paprastas ir atliekamas mažuose paviršiaus plotuose, todėl jis neužima daug vietos. Du tokie galicha rangolis iš dviejų tų pačių durų pusių su diyomis atrodo įspūdingai. Rangoli dizaino detales galima atlikti pagal patogumą.

 [ Žiūrėti daugiau: „Rangoli“ portretų dizainas]

4. Kvadrato formos Galicha Rangoli dizainas:

Kvadrato formos „Galicha Rangoli“ dizainas

„Galicha rangoli“ dizainas taip pat gali būti pagamintas kvadrato pavidalu. Paprastai tai turėtų būti padaryta namo centre arba prie įėjimo. Be aikštės, modelius galima padaryti ir už sienos. Dėl to rangoli atrodo dar geriau. Kad atrodytų patraukliai, reikėtų naudoti kontrastines spalvas. Reikia vengti naudoti per daug spalvų rūšių ir pasirinkti tris ar keturis atspalvius.

5. Gėlių Galicha Rangoli dizainas:

Gėlių „Galicha Rangoli“ dizainas

Gėlė gali būti pagaminta naudojant įvairias spalvas kaip rangoli. Norint, kad ji būtų graži, detalės gali būti padarytos naudojant skirtingus atspalvius, o gėlės dizainas gali skirtis. Apvadas palei pagrindines gėles užbaigs išvaizdą. Sienoje taip pat gali būti lapų ir mažų gėlių. Tokį rangolį galima pasigaminti prie įėjimo arba namo centre.

6. Fluorescencinė spalva Galicha Rangoli:

Šviečiančios spalvos Galicha Rangoli

Vietoj įprastų rangoli miltelių galima naudoti fluorescencinius miltelius. Taip rangoliai atrodys ne tik patrauklesni, bet ir detalės. Tuo pačiu metu tokia spalva nenaudojama dažnai, todėl ji automatiškai atrodys kitaip. Šiai progai gali būti pagaminti religiniai simboliai.

[ Žiūrėti daugiau: Lengvas „Rangoli“ dizainas su nuotraukomis]

7. Povo formos Galicha Rangoli:

Povo formos Galicha Rangoli

Galicha rangoli galima pasigaminti gaminant povus. Tai suteikia labai tradicinę išvaizdą. Geriausiai atrodo, kai tai daroma ant didelio paviršiaus. Vietoj daugelio detalių reikia tinkamai pasirinkti atspalvius. Detalės turi būti pagamintos naudojant tik baltus miltelius, nes tada dizainas bus ryškus. Šešėlis gali būti atliekamas povo viduje, todėl povas skirsis nuo įprasto modelio.

8. Vaivorykštės spalvos Galicha Rangoli:

Vaivorykštės spalvos Galicha Rangoli

Rangoli gamybai galima naudoti vaivorykštės atspalvius. Galima naudoti atspalvius centre, o tada naudoti baltą pudrą, kad detalės būtų už apskritimo ribų. Toks dizainas nėra įprastas ir atrodo labai madingas. Ne tik spalvos atrodo patraukliai, bet ir baltos pudros detalės. Tokiam modeliui geriausias būtų didelis paviršiaus plotas.

 [ Žiūrėti daugiau: Mediniai Rangoli vaizdai]

9. „Galicha Rangoli“ didelei erdvei:

Galicha Rangoli už didelę erdvę

Šis rangolis geriausiai atrodo, kai atliekamas dideliame paviršiuje. Vengiama naudoti skirtingus atspalvius; vietoj skirtingų atspalvių naudojami balti milteliai. Atspalvių atspalvį galima padaryti, kaip parodyta aukščiau. Tai suteiks pranašumą. Šio rangoli grožis atsispindi tik tada, kai tai daroma dideliame plote. Baltos spalvos milteliai taip pat gali būti naudojami modeliams už apskritimo formuoti, kaip parodyta aukščiau.