Žiema atneša šventės esmę, pradedant Kalėdų išvakarėmis, metų baigimo vakarėliu ir baigiant Sarasvati Puja. Ceremonijos yra neužbaigtos be makiažo, padažų ir privalomas Mehendi seansas. Vis dėlto sausas ir šaltas oras. Čia galite pateikti keletą geriausių ir kvapą gniaužiančių žiemos mehndi dizainų kartu su nuotraukomis, kurios labiausiai įkvepia jus šią žiemą.

žiemos mehndi dizainas

Stulbinantys žiemos „Mehndi“ dizainai su nuotraukomis:

1. Lordo Ganešos Mehendi dizainas žiemą:

Lordo Ganešos Mehendi dizainas žiemą

Tai švenčiausi vestuvių ceremonijos kūriniai. Čia yra įvairių mūsų lordų akimirkų su įvairių rūšių gėlėmis su įvairių formų ir dydžių lapais. Lordo Ganešos formos yra populiariausios, jo manymu, kur kas daugiau dizaino modelių, todėl ranka atrodo gražiai.

2. Visas nugaros povas Mehendi žiemai:

Visas nugaros povas Mehendi žiemai

Jame yra įvairių povų plunksnų formų, tačiau dažniausiai šokio formos povas yra naudojamas kartu su medžiais, gėlėmis ir kai kuriais atsitiktiniais raštais, kad būtų užtikrintas visiškas vaizdas. Kartais dizainas taip pat apima dramblių modelius ir taškinius raštus, kad suteiktų stulbinantį vaizdą.

3. Minimalistinis Mehendi dizainas žiemai:

Minimalistinis „Mehendi“ dizainas žiemai

Šis povo mehndi menas yra atrinktas ir nupieštas ovaliais raštais, paliekant tarpus tarp dviejų formų. Išlaikyti mini tarpus povo plunksnų viduje yra tiesiog patrauklu. Atsitiktinis gėlių raštas apima vienu metu pasirinktus taškus, nelyginę liniją ir kreivą liniją.

4. Žiemos apyrankės Mehndi dizainas:

Žiemos apyrankės Mehndi dizainas

Tai yra vienas iš unikalių chna dizaino žiemai, kuris užpildomas tam tikru gėlių ir geometriniu raštu & dizainas apima trikampį, kvadratinį meną. Apskritimai ir taškai buvo uždengti mažais kvadratais. Šis chna dizainas atrodo kaip serija su įvairiomis formomis, uždėtomis ant rankos kaip apyrankė. Tai atrodys paprasta, bet elegantiška.

5. Pakistano Mehendi dizainas žiemą:

Pakistano „Mehendi“ dizainas žiemą

Šiuos motyvų modelius įkvėpė Afrikos genčių gyvenimo kūriniai. Šablonai su vienomis tiesiomis linijomis, nelyginėmis linijomis, išlenktomis linijomis, apskritimais ir kvadratais yra atsitiktinai nupiešti vienas po kito, dažnai naudojami ant delno ir ištempti iki riešo su spiraliniu dizainu.

6. Arabų žiemos Mehndi dizainas:

Arabų žiemos Mehndi dizainas

Tarp visų meno kūrinių arabų kalba yra pati sudėtingiausia ir populiariausia. Jame yra povas, gėlės, lapai, vynmedžiai ir taškinio rašto gėlės yra naudojamos erdviais būdais, kad atrodytų tinkamos. Pirštai buvo paryškinti gėlėmis ir taškais, ir tai neuždengia visos rankos.

7. Gėlių žiemos Mehandi dizainas:

Gėlių žiemos Mehandi dizainas

Gėlė „Mehendi“ yra įvairių formų ir dydžių, pridedant kreivės liniją gėlėms pritvirtinti kartu su lapais su žydinčia gėle, kuriai dažnai naudojamos rožės, nes tai yra meilės ženklas. Žmonės, kurie nori būti paprasti, gali išbandyti šį gražų žiemos chna dizainą savo rankoms.

8. „Fish Patters Mehandi“ dizainas žiemai:

Žuvis piešia „Mehandi“ dizainą žiemai

Tai unikalus dizainas su tinkleliu, gėlėmis ir lapų raštu ant viso delno, V formos dizainas buvo panaudotas kitokiam įvaizdžiui suteikti. Visi pirštai yra padengti tuo pačiu mažų gėlių modeliu. Šis „mehndi“ dizainas turi nuostabų visų šių motyvų derinį su kitais įmantriais raštais.

9. Tradiciniai žiemos Mehendi dizainai:

Tradiciniai žiemos „Mehendi“ dizainai

Tai yra vienas iš skirtingų „mehndi“ dizaino rankų gale, apimantis saulėgrąžų prisilietimą su kreivėmis ir linijomis. Taškai buvo naudojami norint suteikti elegantišką išvaizdą, visi pirštai turi panašiai paprastą dizainą ir sudėtingus raštus. Mehndi menininkas taip pat gali piešti nuožulnias linijas, kurios yra gražiai išdėstytos, kad atrodytų tvarkingai.

Šie „Mehndi“ dizainai yra išskirtinai pagaminti ir pritaikyti žiemos sesijai, nes bus šalta ir sausa. Ypač per žiemos karštį labai padeda išgauti gilią mehndi spalvą. Šį dizainą lengva valdyti šį sezoną, nes jis atrodo stulbinantis ir gražus. Yra daug daugiau dizainų, kuriuos galima naudoti pagal sezoną ir progą.