„Mehndi“ dizainai yra įvairių dizainų, įskaitant mango dizainą, lapų dizainą, povo dizainą ir tt. Tačiau, visų pirma, tikki mehndi dizainas laikomas mehndi dizaino kilme. Be abejo, dizainas yra gana tradicinis, jis vis dar patinka merginoms ir moterims, nes jie suteikia paprastą, bet elegantišką dizainą.

Naujausi ir populiarūs „Gol Tikka Mehndi“ dizainai

Stilingi ir gražūs „Gol Tikka Mehndi“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra žavinga tikka mehndi dizaino kolekcija, kuri gali užfiksuoti jūsų širdį vienu žvilgsniu.

1. Atgal gėlių Mehndi:

Atgal Gėlių Mehndi

Vienas iš populiariausių gol tikka mehndi dizaino dizainų yra tas, kuris sudaro gėlės modelį. Dizainas sukurtas derinant įvairius skirtingų dydžių taškus. Pirštų galiukai taip pat atrodo panašiai. Tokį mehndi mėgsta tos jaunos merginos, kurios mėgsta paprastą, bet patrauklų dizainą.

2. Tikka arabiško stiliaus Mehndi:

Tikka arabiško stiliaus Mehndi

Gol tikki mehndi dizainas, pagamintas palietus arabišką dizainą, suteikia nuostabų modelį. „Mehndi“ yra panašus į vyniojimo vijoklį, skirtingo formavimo formų.

3. „Mehndi Payal“ dizainas kojoms:

„Mehndi Payal“ dizainas kojoms

Norite ant kojų turėti žavesio dizaino! „Mehndi tikki“ dizainas tikrai suteiks jums geriausią. „Mehndi“ yra didelės gėlės žavesys centre, o aplink kojas sukurtas džinsas.

4. Akių formos Mehndi dizainas:

Akių formos Mehndi dizainas

Unikalus „mehndi“ dizaino tikki raštas, pagamintas naudojant kelis tamsius tikkus, suteikia akių formą, kad būtų gražesnis. Dizainas pagamintas naudojant įvairius modelius, kurie sudaro gėlėtą dizainą.

5. Radžastano vestuvių Mehndi:

Radžastano vestuvių Mehndi

Radžastano mehndi tikka dizainas yra gana madingas tarp nuotakų, nes jis suteikia mažą ir rankinį dizainą. Pagamintos iš plono kūgio ir pamušalų, rankos, delnas ir pirštai užpildyti panašiais dizainais, kad suteiktų žavingą išvaizdą. Tai padeda pritraukti dėmesį vestuvių ceremonijos metu.

6. „Engagement Mehndi“ dizainas:

„Engagement Mehndi“ dizainas

Dizainas, kurį galima panaudoti sužadėtuvių ceremonijose, yra pagamintas naudojant mehndi tikka, suteikiant tokias formas kaip apvali gėlė, povas ir apyrankė. Mehndi suteikia elementarų dizainą su panašiais pirštų galiukais. Šis dizainas yra klasikinis modelis, kuris suteikia apdailos išvaizdą su tinkama struktūra.

7. Tradicinis Mehndi dizainas:

Tradicinis Mehndi dizainas

Norite savo rankoms suteikti tradicinę išvaizdą! Čia yra modelis, pagamintas iš gėlių ir juostelių derinio, sukuriančio tinklo dizainą. Dizainas suteikia rankoms atspalvį. Tai šiek tiek tamsus ir storas dizainas, kuris teikia pirmenybę bet kurioms tradicinėms funkcijoms.

8. Juoda su raudonos spalvos Mehndi dizainu:

Juoda su raudonos spalvos Mehndi dizainu

Juoda ir raudona suteikia šlovingą „mehndi tikka“ dizainą 2020 m. „Mehndi“ yra naudojamas naudojant dvi spalvas, kur juoda spalva naudojama kraštinėms, o raudona – smulkiems dizainams ir tamsioms sritims užpildyti. Tokie dizainai yra artimiausiomis šių dienų tendencijomis.

9. „Mehndi“ papuošalų dizainas:

„Mehndi“ papuošalų dizainas

Merginos dabar naudoja tikka mehndi dizainą, kad sukurtų papuošalus ant rankų. Panaši konstrukcija yra pagaminta galinėje rankos pusėje, o apyrankė – žiedinė gėlė ir prie jos prijungti įvairūs taškuoti gėlių žiedai.

Šiais laikais populiarūs „mehndi tikka“ dizainai yra apyrankės stiliaus tikka dizainas, apvalus arabiškas juodas mehndi, gėlių dizainas, kryžminis dizainas, lapinis tikka stiliaus dizainas, apskritas eid tikka dizainas ir daugelis kitų. Kuriant tokį dizainą nuotakoms, prie dizaino taip pat pridedama blizgučių, kad jis taptų žavesnis.