Terminas „musonas“ reiškia lietingą sezoniškai besikeičiančio modelio fazę. Šiam musoniniam dušui rankos, kojos su naujausiais mehendi modeliais, šių dienų moterims nereikalauja jokios progos taikyti mehendi, nes dabar tai tapo tendencija.

Yra daug kategorijų „mehndi“ dizaino variantų ir tipų, tokių kaip arabiški „mehndi“ dizainai, Indijos „mehndi“ dizainai ir Pakistano „mehndi“ dizainai. Paprastai moterys ant rankų ir kojų taiko chna ar mehndi dizaino modelių variantus.

Monsoon Mehandi dizainas su vaizdais

Gražūs „Mehandi“ dizainai musone su vaizdais:

Šiandien mes sugalvojome naujausius 2020 metų musoninius mehndi dizainus ir nuotraukas, kurios tikrai jus įkvėps.

1. Gėlių Monsoon Mehndi dizainas:

Monsoon Mehandi dizainas

Šis „mehndi“ dizainas yra tiesiog kietas kaip musoninis vėjas, turintis gėlių, lapų ir paisley modelį. „Leafs“ palietė gėles, kad jos atrodytų gražesnės – jis prasidėjo nuo rodomojo piršto ir krakmoluotas iki riešo. Didelio dydžio žiedlapis atrodo labai ryškus, kaip mehendi dizainas.

2. „Grapevine Monsoon Mehandi“ dizainas:

„Grapevine Monsoon Mehandi“ dizainas

Šio dizaino modelis yra labai ilgas, jis puikiai tiks tiems, kurie turi ilgas rankas ir kojas. Jį sudaro gėlių, paisijų ir spiralės raštai, pirštai yra padengti spirale ir karoliukais, kurie atrodo labai gražiai. Šis dizainas skiriasi nuo kitų modelių, todėl ranka atrodys nepakartojama.

3. „Mehendi Designs in Mussoon for Fingers“:

„Mehendi Designs in Mussoon for Fingers“

Keičiantis laikui ir žmonėms, kiekvienas galės susipažinti su išskirtine mada. Mehendi naudojamas papuošti visas rankas ar kojas. Tačiau dabar naujausia tendencija yra paryškinti pirštus skirtingu mehandi dizaino modeliu, yra daug išskirtinių mehandi piešinių, skirtų tik pirštų papuošimui.

4. Tatuiruočių modelio chna dizainas musonui:

Tatuiruočių modelio chna dizainas musonui

Šių dienų mehendi dizainas su daugybe erdvių yra madingas ir, norėdamas pasigirti šia tendencija, gali išbandyti šį nuostabų povo mehndi dizainą, kuriame yra daug įmantrių gėlių ir povų plunksnų, paryškintų taškeliais. Tai unikalus dizainas ir tiks visų tipų progoms.

5. Daugiaspalviai „Mehendi“ dizainai Musone:

Įvairių spalvų „Mehendi“ dizainas musone

Pridėkite daugiau spalvų prie šio musono su blizgučiais ir akmeniniais mehandi dizainais. Viename paveikslėlyje yra mėlynos ir baltos spalvos akmenų derinys, išdėstytas gėlių rašto viduryje. Kitame paveikslėlyje sumaišytos skirtingos spalvos su gėlėmis ir paisleis, todėl galite pabandyti pakeisti spalvų derinį pagal aprangą.

6. Povas Style Monsoon Mehndi dizainas:

Povo stiliaus musoniniai Mehndi dizainai

Galbūt tai bus geriausias šio musono mehandi dizainas. Gražus šokantis povo henna motyvas atrodo žaviai ir patraukliai, kai derinama keletas gėlių ir lapų raštų. Povo stiliaus mehendi menas buvo suprojektuotas pagal sudėtingą modelį.

7. Paprastas unikalus „Mehendi“ dizainas Monsoone:

Paprastas unikalus „Mehendi“ dizainas musone

Apskrito formos motyvai ir simboliai arabišku mehndi dizainu yra gėlių. Gėlės ir spiralės yra išdėstytos pagal tam tikrą modelį ir turi storus kontūrus. Geriausia yra tai, kad visa išvaizda yra labai tradicinė, tačiau suteikė šiuolaikiško posūkio, pirštai turi gėlių ir taškų raštą, kad suteiktų elegantišką išvaizdą.

8. Vestuvių Henna dizainas musonui:

„Mehendi“ dizainai musoninėms vestuvėms

Povo stiliaus mehandi dizainas bus puikus pasirinkimas nuotakoms, jame yra daug povų, susuktų su plunksnomis, spiralėmis ir paisleys modeliu su gėlių deriniu. Norėdami suteikti visapusišką išvaizdą, drambliai buvo pastatyti priešinga kryptimi. Tai bus patraukliausias „mehndi“ dizainas.

9. Stulbinantys arabiški musoniniai Mehandi dizainai:

Stulbinantys arabiški musoniniai Mehandi dizainai

Šio tipo paprastas ir madingas „mehndi“ dizainas turi didžiulį potraukį moterims, o šis dizainas turi labai unikalų raštą su gėlių ir lapų apyrankių raštais, susuktais taškuotomis gėlėmis. Pirštai paryškinti linijomis, mažais lapais ir spiraliniu dizainu, tai tikrai padarys ranką įspūdingą ir ryškią musonų sezono metu.

„Mehendi“ bus galima įsigyti ištisus metus, tačiau naudojant jį „Mussoon“ rankose bus šilta, kad ji atrodytų madingiau ir spalvingiau, todėl išbandykite aukščiau išrinktus mehndi dizainus. Mehandi yra Indijos kultūros dalis, kuri apibrėžia progas, vestuves ir tt.