Mehndi menas vadinamas henna arba Mehndi. Indijos vestuvės nėra baigtos be mehandi ceremonijos, o mehendi ceremonijos ritualai laikomasi kiekvienoje šalies dalyje, kur nuotakos rankos puoštos gražia raudona spalva mehndi.

Šiomis šventinėmis ar vestuvių progomis dažniausiai nuotakos rankomis gaminami tradiciniai indiški dizainai. Henna yra natūralus centras ir yra saugus visų tipų odai. Yra daug mehandi menininkų, kurie yra ypač apmokyti mehendi projektavimo. Čia yra 9 geriausi Čenajaus mehndi menininkai, jų adresas ir kontaktinis numeris.

Populiarūs Mehndi menininkai Čenajuje

Įžymūs ir geriausi Mehendi menininkai Čenajuje:

Turime pažvelgti į 9 geriausius Chennai „mehndi“ dizainerius.

1. Ayesha Mehndi menai:

Mehndi dizaineriai Čenajuje

Neabejotinai ji yra viena geriausių nuotakos mehndi menininkų Čenajuje; Ayesha išrikiuoja žmones, kad ištisus metus iš jos atliktų mehandi dizainą. Ji paskyrė apie penkiolika gerai apmokytų mehndi menininkų. Nors ir brangūs, jų stiliai yra plačiai paplitę, o dizainas bus išskirtinis.

Adresas: Gujji Naicken 2nd Cross St, Anna Nagar East, Chennai, Tamil Nadu 600104

Telefonas: 098404 11426

2. Subha Mangala Mehndi dizaineris Čenajuje:

Subha Mangala

Subhamangala yra viena iš pirmaujančių mehndi menininkų, jos vestuvių planuotoja siūlo internetinę informaciją ir išsamią informaciją apie Mehandi ceremoniją, taip pat pateikia Bolivudo mehendi menininką, kuris puošė gražių moterų rankas. Tiesiog reikia nuspręsti vestuvių datą, o visa kita pasirūpins „Subha group“.

Adresas: Nr. 17, pirmas aukštas, Vairams kompleksas Nr. Indija, 112, Sir Thyagaraya Road, T Nagar, Chennai, Tamil Nadu 600017

Telefonas: 044 4202 4041

3. Manisha Modi Geriausias Mehndi atlikėjas:

Manisha Modi

Ji yra žinoma dėl savo greito apsisukimo ir originalumo, Manisha Modi meno kūrinys yra nepalyginamas, kai kalbama apie „Mehendi“ dizainą Čenajuje. Dauguma įvairaus amžiaus nuotakų ir moterų giria jos darbą. Jos specialybė apima arabų, Hiramoti, Radžastano, Bombėjaus ir Jaipuri Henna stilių.

Adresas: 869, Poonamallee High Road, B-25, PA bokštai, Kilpauk, Chennai-600010.

Telefonas: 044 2640 3766

4. Shingar Bridal Mehendi menininkas Chennai:

Shingar nuotakos Mehendi

Ši Šengaras yra gerai žinomas dėl savo išradingo ir kūrybingo dizaino, šis Čenajuje įsikūręs Mehendi menininkas naudoja bet kokią natūralią chną. Jie turi skirtingus vestuvių mehndi dizaino stilius, kainos yra pagrįstos ir dizainą gali pasirinkti klientas pagal savo reikalavimus.

Adresas: 18/45, Thakkar street, Near New Saravana parduotuvės, Purasawalkam, Chennai, Tamil Nadu 600007

Telefonas: 098405 74443

5. Rajeswari geriausias Mehndi menininkas Čenajuje:

Rajeswari mehndi menas

Rajeswari aistra yra susijusi su mehandi dizainu ir turi 10 metų vazos patirtį. Ji kiekvieną kartą savo klientams kuria skirtingus ir unikalius dizainus ir užtikrina, kad jie būtų visiškai patenkinti ir patenkinti savo dizainu. Jie teikia durų laiptelių paslaugas visame Čenajuje, taip pat išeina iš stoties Tamil Nadu.

Adresas: #4, Praveen Flats B-8, Gandhi gatvė, Chitlapakkam, Čenajus-600064

Telefonas: +91 44 33267228

6. Priya Mehendi dizaineris Čenajuje:

Priya Mehendi menas

Priya Srinivasan yra profesionalus mehndi dizaineris, siūlantis paslaugas Čenajuje; ji ne tik užtikrina, kad jos klientai gerai priimtų jos paslaugas. Nuo vestuvių ceremonijų iki priėmimų ir etninių temų gimtadienių viskas turi savo nuošalų dizainą ir jos mehandi dizainas bus pagrįstas klientų skoniu.

Adresas: #17, FE, 2nd Block, Arti Rajalakshmi Flats, Ambattur Old Township Road, Chennai, Tamil Nadu 600053

Telefonas: 099403 72990

7. Anitha Mehndi menai:

Anitha Mehndi menas

Anitha nori savo klientams kiekvieną kartą suteikti unikalų dizainą; ji nekartoja dizaino. Ji yra viena geriausių profesionalių mehendi dizainerių Čenajuje. Jos sudėtingi dizainai daro chna įvykį didesniu nei bet kada. Lengva susilaukti pagyrų, jos mokesčiai gerai atitinka biudžetą.

Adresas: Nr. 9/18 120, Mint Street, Ibrahim Street, Sowcarpet, Chennai, 600079.

Telefonas: +91 – 9884288457, 9445336110

8. „Shrinivas Mehndi Arts“:

Shrinivas Mehndi menas

Shrinivas yra profesionalus mehndi menininkas maždaug nuo 20 metų; jis pradėjo dirbti chna būdamas 9 metų. Daugelis garsenybių, lankydamiesi Čenajuje, nepraleis iš jo mehandi meno. Jo mokesčiai bus šiek tiek dideli, tačiau jo paslaugos klientams tiesiog sužavės visus.

Adresas: 2, T P Koil Street, Triplicane, Chennai, Tamil Nadu 600005

Telefonas: 099403 72990

9. Sneha Jain Mehandi menininkė Čenajuje:

Sneha Jain mehndi

„Sneha“ yra gana nauja rinkoje, todėl kaip niekas kitas skleidžia naujoves. Ji yra tiek šiuolaikinių, tiek įprastinių Henna menų ekspertė. Ji sako, kad mehandi taikymas nėra tik darbas; tai menas, kuriam reikia laiko ir atsidavimo, kad sukurtume tobulą mehndi dizainą ir pradžiugintume klientą savo novatoriškais dizainais.

Telefonas: 9940218210

Išvada:

Pats Chennai miestas yra turtingas savo tradicijų ir ritualų, ypač kai kalbama apie vestuves ir mehendi ceremoniją, jie nori viską padaryti tobulai. Taigi visi aukščiau išvardinti profesionalūs mehndi menininkai Čenajuje tiesiog įgyvendins savo svajonę savo unikaliu, novatorišku ir kūrybingu dizainu, kuris padės išryškinti tą etinę kultūrą ir leis sėdėti tame pagyrimo soste iki galo.