Pagalvokite, kad esate savo mėgstamiausioje aprangoje, ir staiga ant jos atsiranda lašas mehndi! Taip, tai yra dažna problema, su kuria susiduriama taikant mehndi. Net jei nesikreipiate, tokių dėmių galite gauti iš kitų. Kartais mintis, kaip akimirksniu pašalinti mehndi iš rankų, taip pat atneša dėmes ant drabužių. Tuo metu jūsų protas tiesiogiai panikuotų galvodamas, kaip pašalinti mehndi dėmes iš drabužių. Be abejo, dėmes sunku pašalinti; vis tiek galite jų atsikratyti.

Kaip pašalinti Mehndi dėmes iš drabužių namuose

Geriausi būdai pašalinti Mehndi dėmes iš drabužių:

Štai keletas namų sprendimų, kaip pašalinti mehndi dėmes iš drabužių.

1. Kuo greičiau pašalinkite dėmę:

Pašalinkite Mehndi dėmes nuo drabužių

Taip, pagrindinis žingsnis siekiant išvengti mehndi patamsėti ant jūsų drabužių yra greitai pašalinti lašą. Norėdami tai padaryti, tiesiog paimkite minkštą šluostę ir tiesiog sutepkite dėmę. Netrinkite audinio ant dėmės. Tai gali išplisti mehndi, todėl jūsų drabužiai bus purvinesni, o dėmę bus sunkiau pašalinti.

2. Skalbinių muilo naudojimas:

Skalbimo muilo naudojimas

Kitas žingsnis link natūralių drabužių dėmių pašalinimo yra skalbinių muilo naudojimas. Pamerkite skalbinių muilą ant dėmės ir švelniai šveiskite ant dėmės sukamaisiais judesiais. Tęskite šveitimą, kol rasite spalvą, paliekančią drabužius. Nuplaukite drabužius šaltu vandeniu ir pakartokite tą pačią procedūrą. Norėdami gauti geresnių rezultatų, dėmes taip pat galite naudoti senu dantų šepetėliu.

3. Naudokite pieną:

Naudokite pieno pašalinimo mehndi

Pienas yra labai naudingas norint pašalinti dėmes. Net kai ieškote, kaip akimirksniu pašalinti mehndi spalvą iš rankų, pienas būtų labai naudingas. Paimkite šiek tiek pieno tirpalo ir panardinkite į jį dėmės vietą beveik pusvalandį. Tada nuimkite drabužius iš pieno tirpalo ir užtepkite šiek tiek skysto muilo. Sukamaisiais judesiais nuvalykite sritį dantų šepetėliu arba paprastu šveitikliu. Matytumėte spalvotą drabužių atspalvį. Jei pastebėjote, kad dėmė yra užsispyrusi, pakartokite tą pačią procedūrą dar kartą, kad ją pašalintumėte.

4. Naudokite vandenilio peroksidą:

Naudokite vandenilio peroksidą

Užsispyrusioms mehndi dėmėms taip pat naudinga naudoti vandenilio peroksidą. Vien jo lašas padėtų visiškai pašalinti dėmes nuo drabužių. Tačiau įsitikinkite, kad naudojate pakankamą tirpalo kiekį, nes jei jis bus naudojamas daugiau, jis gali balinti drabužius. Mažas lašas tikrai atliktų darbą, bet jei ne, pereikite prie kitos technikos, kad pašalintumėte dėmes.

5. Naudokite actą:

Naudokite „Vinega“

Actas yra atsakymas į jūsų klausimą, kaip pašalinti chna dėmes iš drabužių. Actas gali pašalinti beveik visas drabužių dėmes, įskaitant mehndi dėmes. Net jei įtrynėte mehndi drabužius, baltasis actas suteiks jums geriausią triuką, kaip pašalinti dėmę. Norėdami tai padaryti, užtepkite baltojo acto ant dėmės ir švelniai sukamaisiais judesiais patrinkite tą vietą. Nuplaukite drabužius šiltu vandeniu. Taip pat galite pakartoti procesą, jei ant drabužių vis dar randate dėmių.

Tai buvo keletas populiarių žingsnių, kurie padėtų jums pašalinti mehendi dėmes iš drabužių. Kai kurie kiti sprendimai, kaip pašalinti mehndi dėmes iš drabužių, yra fermentų dėmių valiklis, fermentinis skalbinių ploviklis, amoniakas, alkoholis ir metilintas spiritas. Dėmės, atsirandančios dažant plaukus ant veido, nugaros ar drabužių, taip pat gali būti pašalintos tam tikrais gudrybėmis, kad būtų galima visiškai nusiplauti. Rinkoje taip pat yra taninų dėmių valiklis, padedantis atsikratyti mehndi dėmių.