Mehndi atlieka lemiamą vaidmenį keletą kartų visame pasaulyje. Tačiau Indijos kultūroje ji turi savo svarbą švęsti kelias funkcijas, ypač santuokas. Vyksta atskira ceremonija, pavadinta Mehndi Rasam, kur pamaldūs mehndi piešiniai taikomi rankoms, rankoms ir kojoms, kad atrodytų oriai. Kai kurios nuotakos taip pat nešioja laikinas tatuiruotes „mehndi“ ant nugaros, juosmens ir kaklo, kad savo dizaineriui dėvėtų naują požiūrį. Kai kurios kastos Indijoje taip pat turi tradiciją gaminti mehndi dizainą ant jaunikio rankų.

Kaip padaryti, kad „Mehndi“ sukurtų mūsų top 3

Priory, moterys anksčiau kūrė mehndi dizainą, naudodami lazdeles, formuojančias apskritimus, širdis, gėles ir daug daugiau. Tačiau keičiantis tendencijoms, dizainas taip pat suprato dizainerio prisilietimą. Galvojate, kaip sukurti „mehndi“ dizainą, kad jūsų rankos spindėtų? Kaip pritaikyti mehandi dizainą, suteikiantį tradicinį, tačiau vakarietišką prisilietimą?

Kaip sukurti 3 populiariausius „Mehndi“ dizainus -2

Kaip pasidaryti „Mehndi“ dizainą namuose:

Patikrinkime kai kuriuos dizainus ir žinias, kaip sukurti mehndi dizainą trimis pagrindiniais būdais, tačiau stilingai.

Kaip sukurti 3 populiariausius „Mehndi“ dizainus -3

1. Indijos Mehndi dizainas:

Indijos mehndi turi savo istoriją. Taip pat žinomas kaip chna, Indijos mehndi plačiai apima gražias formas su nuostabiomis kreivėmis, pavyzdžiui, gėlių dizainą, mango dizainą, dekoratyvinius apskritimus, kreivų pumpurų formas, širdies formas ir daug daugiau. Indijos henna yra mažiausia, kuri visiškai užpildo rankas, nepaliekant tuščio kampo.

Indijos Mehndi dizainas

Ieškote naujos koncepcijos, kaip gaminti mehndi indiško dizaino naudojant gėlių raštą! Štai ką galite išbandyti kurdami naują dizainerio mehndi dizainą su etniniu prisilietimu. Gėlių Mehndi dizainai plačiai naudojami gėlių modeliai, tokie kaip lotosas, rožė, paprastos širdies žiedlapių gėlės, chna pumpurų piešiniai ir tt ir jausmingumą. Mieli pumpurai yra skirti vaisingumui ir džiaugsmui naujajai nuotakai naujai pradžiai.

Indijos Mehndi dizainas -2

Kitas dizainas, plačiai naudojamas dekoratyviniam mehndi, yra povo dizainas. Dizainai nešioti viena ranka, apsupti mažų žavesių, kad povas galėtų debiutuoti. Jie taip pat kuriami padalyti, kai visas povas gaminamas sujungiant dvi rankas. Kai kurios nuotakos taip pat nešioja porą povų ir povų, kurios turėtų būti naudingos jų naujam gyvenimui. Gražūs povų chna piešiniai simbolizuoja meną, gero laiko atėjimą ir daug daugiau.

Be visų šių, kiti dizainai, tokie kaip žvirbliai, papūgos, žuvys, drugeliai, vandens dizainai taip pat garsėja etniniu vaizdu.

2. Arabų Mehndi dizainas:

Įdomu, kaip padaryti, kad „mehndi“ dizainas būtų tinkamas net ir mažai progai! Ieškote dizaino, kuris jūsų rankai suteiktų stilingą išvaizdą! Tam geriausiai tinka arabiški mehndi dizainai. Tokie dizainai tinka bet kokiai progai ar net laikinoms tatuiruotėms ant kūno. Arabiškas mehndi yra kelių mažų dizainų derinys, daugiausia nešiojamas rankų centre. Arabų dizainas paprastai suteikia jūsų rankoms šlovinančią išvaizdą. Tačiau jis visiškai neapima rankos, todėl tai nėra idealus vestuvių mehndi dizainas.

Arabų Mehndi dizainas

Arabų „mehndi“ dizainas paprastai yra pagamintas iš gėlių idėjų, pritvirtintų prie vynmedžių, kad atrodytų vis labiau nuo riešo iki piršto galiuko. Dizainai taip pat palankūs kuriant riešų apyrankes, apyrankes, žiedus ir daug daugiau. Jie yra maži ir platūs su storomis sienomis, kurios suteikia jums tamsias spalvas. Kai kurie taip pat suteikia jai dizainerio įspūdį, pritaikydami jį su dviem mehndi kūgiais, juodais ir įprastais. Formų kraštas yra pagamintas iš juodos spalvos mehndi, o mažų pakabučių, taškelių, pumpurų ir pan. Užpildymas atliekamas naudojant įprastus mehndi. Tai suteikia arabiškam mehndi unikalų, bet širdį traukiantį prisilietimą.

Arabų Mehndi dizainas -2

Arabiški mehndi dizainai plačiai simbolizuoja aukščiausią realybę, moteriškumą, malonę, grožį, sėkmę, gyvybingumą ir daug daugiau, kurie yra svarbiausi bet kokiai progai. Tai suteikia grakščią išvaizdą ne tik saree ir suknelėms, bet ir vakarietiškiems drabužiams.

3. Indo-Vakarų Mehndi dizainas:

Ieškote, kaip sukuriamas „mehndi“ dizainas, kuris yra senovinio ir naujausio dizaino mišinys! Norite padovanoti savo rankoms išskirtinį adventą ypatingoms progoms, tokioms kaip vestuvės, karva chauth, religinės funkcijos, kūdikio dušas ir daug daugiau! Čia yra gana madingas dizainas, plačiai naudojamas bet kokiam tikslui.

Indo-Vakarų Mehndi dizainas

Indo-vakarų „mehndi“ dizainai puikiai tinka šauniai kartai, kuri kiekvieną kartą ieško kažko naujo. Šio tipo „mehndi“ dizaino formos įkvėptos iš arabiško „mehndi“ dizaino, o užpildų dizainas, žavesys ir formos – įkvėpti tradicinių „mehndi“ dizainų. Jame taip pat yra panašių gėlių, širdies, povo, vynmedžių ir tt dizaino, tačiau kitaip. Paprastai jie atspausdinami ant rankų, kad dekoruotų išlenktas dalis, tokias kaip delnai, riešo šonai, pirštai ir tt. Jie taip pat puošia kojas ant kulkšnių, pėdų viršų ir pirštų pirštus.

Vakarų Mehndi dizainas

Indo-vakarų mehndi taip pat suteikia jums žvilgsnį į šiuolaikinius mehndi dizainus, arabiškus mehndi dizainus ir Indijos mehndi dizainus. Tai taip pat yra ryškus mehndi dizainas, kurį šiais laikais vestuvėms pasirinko nuotakos. Simetriški dizainai taip pat palieka tarpų ant rankų, kurios taip pat užpildytos žvilgančiomis spalvomis. Jį galima nešioti tiek mažuose modeliuose, tiek didžiuliuose modeliuose, atsižvelgiant į aplikatoriaus pasirinkimą.

Taigi dabar jūs gausite atsakymą į visus savo klausimus, susijusius su tuo, kaip sukurti mehandi dizainą bet kokiai galimybei, tiesa! Be visų aukščiau išvardytų mehndi dizainų, taip pat galite pasirinkti iš Maroko mehndi dizaino, blizgučių mehndi dizaino, Mughlai mehndi dizaino, vestuvių mehndi dizaino, daugiaspalvio mehndi dizaino ir tt pagal savo pasirinkimą ir galimybę. Beveik visi turi tą pačią formą ir dizainą, tačiau visi jie turi savo ypatybes ir skirtumus. Plačiai svarstomas mehndi dizainas yra tas, kuris pagamintas naudojant alto-tai chna, plačiai naudojama Bengalijoje papuošti nuotakos rankas ir kojas. Tai papildas tiems, kurie kenčia nuo alergijos per chną ar mehndi.