Įsimylėti ką nors lengva, bet jei manai, kad nėra teisinga įsimylėti tą, kurį galvoji, tai sunku. Griežtai taip, lengviau pasakyti nei padaryti taip, ir jūs sakytumėte, kad negalite suvaldyti jausmo įsimylėti jį ar ją. Tačiau visi sutarė, bet tai vis tiek nėra neįmanoma, ir jūs taip pat galite susilaikyti nuo įsimylėjimo vyro ar moters, su kuria norite tiesiog draugauti.

Širdis sako NE, o protas sako TAIP, o kartais būna atvirkščiai, tad ką daryti, kai kyla tiek daug prieštaringų minčių? Kvėpuokite, atsipalaiduokite, vėl įkvėpkite ir leiskite visatai valdyti. Čia rasite išsamią informaciją apie tai, kaip neįsimylėti?

Kaip išvengti įsimylėjimo su kuo nors?

Kodėl nenorite įsimylėti šio žmogaus??

Prieš pradėdami tyrinėti, kodėl negalima įsimylėti to žmogaus, pažvelkime į priežastis, kodėl nenorime to išbandyti.

1. Tikriausiai nehigieniška, galbūt jis turi vidurių pūtimo problemų arba ji burba po valgio, kad atbaidytų varnas. Galbūt jie netinkamai valosi dantis, o burnos kvapas kaskart priartėja prie jų, dvelksmas gali būti žudantis. Dabar įsivaizduokite, kad bučiuojatės su tuo žmogumi, tai tikrai sukels šiurpulį per stuburą, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl negalite jo ar jos įsimylėti.

2. Galbūt dėl ​​fono, kastos, tikėjimo skirtumo, o gal lyties ir jausmingumo. Daugelyje šalių beprotiškai įsimylėjusios poros dėl socialinių priežasčių turėjo atsiskirti ir paaukoti vienas kitam savo jausmus. Jei tai jūsų atvejis ir nenorite prieštarauti savo šeimos ir visuomenės pageidavimams, galite pradėti neleisti kupidonui apsisukti aplink jūsų namus.

3. Jo mintys, tavo ir jos mintys nesutampa. Vienas gali būti ekstremistas, o kitas – niūrus vaikas, o mintys nesutampa, nors sakoma, kad priešingybės traukia. Jūs gerbiate žmogų, nes jis yra individualus, tačiau būti su juo pora reikštų pasaulinius karus kiekvieną dieną. Taigi verčiau neprarasti draugo ir vis dėlto slapčia jį mylėti arba išvis neįsimylėti.

Galbūt kažkas su jais atsitiko praeityje, ar jie buvo grubūs ar nemandagūs, ar jums buvo blogas išsiskyrimas, kuris visiems laikams pavogė jūsų griaustinį ir tikėjimą meile? Sėdi ir galvoji, kas tave valgo. Turi būti priežasčių, kodėl tu nenori įsimylėti jo, jos ar kitų. Galbūt uždarėte visas duris meilei ar mintims apie tai, ko jis nesupranta.

4. Išsakykite savo mintis, ypač jei esate moteris. Vyrai, kurie nori jus įsimylėti, negali pakęsti gerai informuotos ir balsingos moters, jie anksčiau ar vėliau pasitraukia. Tai išgelbėtų jus nuo įsimylėjimo jais ar jumis. Vyrams, jei tikrai nejaučiate to, ką turėtumėte jausti jai, aiškiai išdėstykite savo poziciją ir atsistokite.

Dabar pagalvok, kodėl tu myli ir vis dėlto nemyli:

Pasitaikytų atvejų, kai iš tikrųjų negali padėti, bet perduoti signalus per stalą, kad tu jį myli. Tai natūralu, todėl neturėtumėte vaidinti aukos ar jaustis kalti dėl to paties. Tiesiog įsitikinkite, kad žinote, kur reikia nubrėžti linijas. Netgi platoniškuose meilės santykiuose reikia laikytis standartų, todėl nesakykite, kad nenorite būti įsimylėję, tačiau duokite jiems painius pagrindinius žodžius ir signalus.