„Veiksmai kalba garsiau nei žodžiai“, – sako senas posakis, ir tai yra tiesa. Nuo tada, kai buvome mamai ant kelių, buvome mokomi, kad tavo veiksmai apibrėžia, kas tu esi. Pudingo pagrindas yra įrodymas, o tai reiškia, kad vidiniai veiksmai ir jausmai tikrai apibrėžia vyrą ar moterį.

Kaip pasakyti, kad myliu be žodžių

Tai mes pastebime apie jį ar ją laikui bėgant, tam tikra nuoseklumas vystosi. Žodžiai kartais sakomi atsitiktinai, net neturint tvirto ketinimo juos reikšti. Taigi, sudarykite veiksmų planą, kuris jums padėtų.

Štai keletas patarimų, kurie padėtų jums išreikšti savo meilę ir tikrus jausmus kitam. Todėl perskaitykite straipsnį „Kaip pasakyti, kad aš tave myliu be žodžių“?

1. Klausykite su ketinimu suprasti:

Aktyvus klausytojas yra tas, kuriam tai tikrai rūpi, tačiau sunku rasti ką nors tokio. Kai tavo meilužis kalba į tave, kai kalba, be rūpesčių dėl to, kas vyksta aplinkui, NOD. Tai parodytų jiems, kad jums rūpi, mylite ir gerbiate tai, ką jie jums turi pasakyti.

[Žiūrėti daugiau: Bučiavimo tipai ir reikšmės]

2. Siurprizas!!

Netikėtumo elementas pagyvina meilę jiems ir jiems jums, bet nebūkite baisūs ir neperženkite netikėtumo elemento. Tai turėtų parodyti, kad nuėjote papildomą mylią, bet nesistengėte visos nevilties įtikinti jų.

3. Padėkite savo partneriui:

Tai nereiškia, kad už pagalbą turite mokėti jiems grynaisiais pinigais, tiesiog būkite šalia, kai galite padėti, viskas. Pasidalykite atsakomybe, jei abu gyvenate kartu, nesmerkite ir nekvestionuokite vienas kito vaidmens namuose. Nesirūpinkite stereotipiniais vaidmenimis, atminkite, kad norint, kad ciklas vyktų sklandžiai, reikia dviejų ratų.

4. Supraskite vienas kito fizinės meilės poreikį:

Abu turite būti meilūs, galbūt galėtumėte būti šiek tiek geresni nei jis ar ji. Tačiau tai nereiškia, kad tik vieno seksualiniai poreikiai yra patenkinti, o kito – aukštas ir sausas. Pagyvinkite savo fizinį intymumą, kuris leistų jums tik geriau ištirti vienas kitą, o tai padėtų geriau suprasti tarp lapų ir ne tik. Jei yra problemų, kurios nesibaigia, pasitarkite su patarėju, bet nepasiduokite

5. Miegokite tuo pačiu metu:

Pora, kuri išeina į pensiją ir pabunda kartu, išliks stipri kaip pora visą gyvenimą. Mes neturime omenyje, kad dvi poros akys turėtų užsimerkti ir atsidaryti vienu metu, tiesiog žinokite, kad panaši rutina palengvina judviejų reikalus. Taip, tai ne visada įmanoma, bet kai tai atsitiks, įvertink tai ir padaryk tai nuostabu

6. Kartu eikite į sporto salę:

Kaip nuostabu stebėti porų tarpusavio treniruotes, galbūt jogą ar pilatesą. Tai padėtų vienas kitam motyvuoti kitus, būti stipriems ir sveikiems, taip pat mėgautis kokybišku laiku kartu dirbant. Kai abu dirba kartu, stresas ir įtampa taip pat ras išeitį pro langą

7. Laikykitės sudarytų susitarimų:

Jei ne skubu ir neišvengiama, nekeiskite terminų ar tarpusavyje ir tarpusavyje sudarytų susitarimų. Finansai, namai, vaikai, naminiai gyvūnai, seneliai, tėvai, hipotekos sąskaitos, maistas ant stalo, namų puošmena, atostogų planavimas ir darbai, poroms reikia sėdėti ir susidėlioti. Tai rodo meilę ir rūpestį artimiausiais, su daugybe pagarbos.

Pagaliau,

Kartkartėmis abu turėtumėte išvažiuoti į kelionę ar romantišką vakarienę dviese, tik dviese. Tai jums pasakys, kas žaidžia jūsų partnerio galvoje, o tai stebint padėtų jums geriau suprasti jų poreikius. Būkite atidūs jų nuotaikoms, erdvei ir stenkitės viską pagerinti, kalbėdami.

Kai myli save fiziškai ir psichiškai, tai parodo. Sužinokite, kas verčia jus gerai pažymėti, ir padarykite tai. Kai mylimasis mato tave laimingą, jam taip pat būtų smalsu, ir tu gali juos erzinti nepasakęs. Tai atneša daugiau romantikos be žodžių.