Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tai, kad meilužis kaip emocija yra galinga jėga, kurios niekas negali kontroliuoti, bet gali savo noru paskirstyti atsargiai ir maloniai. Traukos dėsnis aiškiai nurodo, kad jūsų energija eina ten, kur teka jūsų mintys, o tai reiškia, kad jūs, kaip individas, turite galią parodyti viską, ko norite. Jei ir jūs stebite jaukias ir laimingas poras ir atsidūsite, galbūt jums laikas žengti žingsnį atgal, giliai įkvėpti ir įvertinti meilę, prieš tai tikintis iš kitų aplinkinių. Turime omenyje tai, kad jei norite gauti meilę, turite atsisakyti meilės. Taip yra todėl, kad aplinkinė visata vienodai reaguoja į jūsų norus ir poreikius, taigi, jei įsivaizduosite meilę bet kokia jūsų poreikius atitinkančia forma, tai atsitiks taip.

Tačiau su meile negalima dirbti kišantis ir kenkiant laisvajai ateities valiai.

Ko neturėtumėte daryti, kad įgytumėte kažkieno meilę:

Meilė yra susijusi su pagarba ir kantrybe; todėl nedarykite nieko trumpalaikio. Pavyzdžiui, kai pažvelgsite į internetą, bus daug burtininkų ir burtininkų, tvirtinančių, kad suvienys žmones su savo buvusiais ir vėl uždegs senas liepsnas. Visada atminkite, kad jei ką nors mylite, paleiskite jį ir, jei taip yra, jie sugrįš pas jus.

Jei jie negrįžta pas tave, tai neturėjo būti, bet tai nereiškia, kad nesi vertas romantiškos meilės, tai reiškia tik tai, kad geriausias dar laukia, todėl dabar sutelk dėmesį į meilę save ir ruošiasi šiai galutinei romantiškai kelionei. Laisva valia yra tai, dėl ko nereikėtų kištis. Negalite priversti kažko mylėti, jokie stebuklingi gėrimai ar burtai nėra verti. Jie gali veikti trumpą laiką, tačiau neigiamas poveikis yra tai, su kuo nenorite susidurti, tai siaubinga ir pražūtinga.

Meilės negalima nusipirkti už pinigus, šlovę, galią ar statusą visuomenėje, jei kas nors dėl to jus traukia, jis tikrai nėra įsimylėjęs tavęs kaip žmogaus, o nori būti su tavimi dėl tavo materialinės nuosavybės.

Apsidairykite aplinkui ir sužinokite, kas stovėjo šalia jūsų, kai nieko neturėjote, tai yra tikrieji jūsų gyvenime, kurie stovėjo šalia, o visa kita – tik smėlio dėmės, norinčios jus išjuokti. Taigi protingai pasirinkite, su kuo norite pasidalyti savo meile, ir nesitikėkite

Kalbėdami apie lūkesčius, dienos pabaigoje esame žmonės ir tikrai tikimės, kad kas nors bent pasakys gerą žodį ar pasakys apie meilę jiems.

Tačiau tai nėra meilės priėmimas, iš tikrųjų tai yra lūkesčiai, kurių neturėtumėte kelti, nes jei to neįvyks, būsite įniršę, susikrimtę ar nusivylę asmeniu. Priimti meilę reiškia, kad ji ateitų pas tave, kaip ir kada gali ir nori. Ji neturi konkrečios darbotvarkės, laiko, vietos ar būdo, ji tiesiog ateina ir kai tai padarysite, jūs žinotumėte.

Galutiniai žodžiai:

Meilė gali sudaryti ar sugriauti dabartines situacijas, todėl pasirūpinkite, kad pasirinktumėte gyvenimą kuo laimingesnį. Eik į priekį ir paliesk meilę ir palikite tai, ji bus grąžinta laiku ir didelėmis sumomis. Žmonės linkę pamiršti meilę viskam, bet kai meilė pribloškia žmoniją, ji nepamiršta nieko kelyje. Daryk tai, kas tave džiugina, paglostyk šunį, priglausk katę, pabučiuok savo tėvus, šok šok vienas ar su kuo nors, ir taip įneš daugiau meilės.