Avon, güzellik, kişisel bakım ve ev kategorilerinde Amerika’nın en büyük Uluslararası üreticilerinden biridir. 130 yılı aşkın bir süredir şirket, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından en iyi ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Avon, güzellikte köklü bir marka olmanın yanı sıra, erkekler ve kadınlar için bir dizi şık saat de piyasaya sürdü. Avon kol saatlerinin her biri tasarım ve stil açısından benzersizdir. Hindistan pazarında Avon saat markası, tüm Avon ürünlerinin en iyilerinden biridir..

Avon Saat Kataloğu 2021:

İşte Hindistan’da mevcut olan erkekler ve kadınlar için en iyi avon kol saatlerinden oluşan bir koleksiyon ile birlikte kesinlikle sizi şaşırtacak fiyatlar..

1. Erkek Analog – Dijital Saat:

Avon Saatler

Bu, her zaman hareket halinde olan erkekler için ideal bir saat. Birden fazla özellikle paketlenmiş, aynı zamanda hem analog hem de dijital okuma özelliğine sahip çift işlevli bir saattir. Kadran, tarihi, AM/PM’yi saat, dakika ve saniye ile birlikte gösterir. Kırmızı çerçeveli bu siyah esnek silikon saat su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve en uygun fiyatı 3350 INR’dir.

2. Bayanlar Zig Zag Kol Saati:

Avon Saatler 2

Bileziklerle dolu koluna iltifat eden bayanlar için şık Avon saatlerinden biridir. Zig-zag tasarımlı geniş metal manşet, Ahududu, Vanilya ve Meyankökü gibi canlı renklerde mevcuttur. Su sıçramasına dayanıklı bu saati Avon’dan sadece 2010 INR ödeyerek satın alabilirsiniz..

3. Erkek Elmas Vurgulu Saat:

Avon Saatler 3

Bu, gösterişli bir stile sahip erkeklerin sahip olması gereken bir şey. Gümüş tonunda yapılan bu Avon kol saatinin en önemli özelliği saat 12 pozisyonundaki aksanlı elmastır. Saatin bezelinin çevresinde çıkıntılar var ve kadran siyah kumlama şeritleriyle dikkat çekiyor. Bu Erkek Elmas Vurgulu Saat sadece 3350 INR karşılığında sizin olacak.

4. Vatansever Erkek Saati:

Avon Saatler 5

Bu, 2680 INR fiyatına sahip klas Avon erkek saatlerinden biridir. Saatin kadranı Amerikan Bayrağı’nı mavi, beyaz ve kırmızı renklerde gösterir. Üst kısımdaki kartal tasarımını kaçıramazsınız. Tokalı, kahverengi deri benzeri kayışa sahip bu şık erkek saatini kapın..

5. Renkli İzle Pop:

Avon Saatler 7

Bu parlak sportif saat, giyinmeyi seven kızlar için. Deri benzeri kayışa sahip yuvarlak kadran, mor mavi ve limon yeşili renklerinde mevcuttur. Ayrıca, daha da parlak görünmesini sağlamak için uyumlu bir süslenmiş çerçeveye sahiptir. Saatin fiyatı 1340 INR.

6. Erkekler Takımı Batman İzle:

Avon Saatler 8

Benzersiz bir batman logolu kadranlı saat olan bu Avon kol saati, film tutkunu her erkeğin sahip olması gereken bir saattir. Siyah renkteki bu eksiksiz silikon kayışlı saat, mükemmel bir parti kıyafetidir. 2680 INR’de ideal fiyatla erkeğiniz için mükemmel bir hediye. Bu, Hindistan pazarında mevcut olan sallanan stile sahip erkekler için en iyi ve mükemmel Avon saatlerinden biridir..

7. Kapitone Bayan Kayış Saati:

Avon Saatler 4

Modadaki yüksek zevkinizi tanımlayan şık bir saat arıyorsanız, bu Avon kadın kol saati uzun zamandır aradığınız şey. Dikdörtgen altın taş kadrana sahip bu şık saat, kırmızı ve beyaz renklerde deri benzeri kapitone kayışa sahiptir. Sadece IMR 1340’tan alın. Bu, Hindistan’da kolayca bulunabilen en iyi ve güzel Avon bayan saatlerinden biridir..

8. Oyulmuş Dantel Kol Saati:

Avon Saatler 9

Avon koleksiyonundan bir başka dökmeyen parça da bayanlar için. Altın tonunda yapılmış, manşetinin her yerinde oyulmuş tasarımlara sahip küçük bir oval kadrana sahiptir. En iyi şekilde görünmek istediğiniz durumlar için mükemmel bir saat. Her kadın için klasik bir saat tasarımı. Sadece 35 INR 2345 ödeyin ve nereye giderseniz gidin gözlerinizi alın.

9. Yaz Saati Saati:

Avon Saatler 6

Bu da kadranı üzerinde yaz temalı güzel bir tasarıma sahip Avon bayan saatlerinden bir diğeridir. Seçtiğiniz Kavun, Beyaz ve Su renklerinden bu yuvarlak kadranlı saati yalnızca 1340 INR karşılığında alın. Bu güzel Avon saatle rock tarzını yakalayabilirsiniz..

Her şeyden önce, Hindistan’daki en iyi ve güzel Avon, fiyatlarıyla birlikte hem erkek hem de kadın saatleri. Avon yüzük saatlerine de piyasadan ulaşabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini deneyin ve tüm görünümleri yakalayın.