İnsanlar yüzük, bilezik, küpe, kolye vb. tüm takı aksesuarlarını içeren takıları takmaktan çok hoşlanırlar. Günümüzde en çok talep edilen takı türlerinden biri Platin Takıdır. Platinum, özellikle düğün veya nişan vesilesiyle ünlülerin ilk tercihi haline geldi..

platin mücevher

Platin takıların en güzel yanı her türlü elbiseye takım elbise kombinlemesi ve kişinin tarzını zengin bir şekilde artırması..

Erkekler ve Kadınlar için Platin Takılar:

Burada, günümüzün Hint pazarındaki en iyi 15 platin takı setinin hızlı bir listesine sahibiz:

1. Kadınlar İçin Platin Yüzükler:

platin-mücevher-platin-yüzük-kadınlar için

Günümüzde Platin yüzükler, şaşırtıcı görünümü ve hissi nedeniyle kadınlar arasında çok popüler. Bu yüzükler bir kadına zarif ve şık bir görünüm kazandırır. Platin yüzükler parmaklarınızda iz ve astar bırakmadığı için takarsanız sorun yaşamazsınız. Platin yüzükler farklı tasarım ve stiller ile piyasada mevcuttur..

2. Erkekler İçin Platin Yüzükler:

platin-mücevher-platin-yüzükler-erkekler için

Platinin maksimum kullanımını nişan yüzüklerinde görebiliyoruz. Yani, bir Nişan Töreniniz varsa, o zaman erkekler için platin takılardan daha iyisi olamaz. Platin yüzükler erkekler için de mevcuttur ve erkekler için de çok çeşitli tasarımlar vardır. Çarpıcı pırlantalı yüzükleri ve diğer taşları mücevher olarak alabilirsiniz..

3. Platin Kolye:

platin-mücevher-platin-kolye

Bir kadın bunu boynuna taktığında kolye büyülü bir çekicilik verir. Bu tarz platin kolyeler, şık bir görünüm elde etmek için bazı özel günlerde takılabilir. Bu kolyeler sert, parlak ve yansıtıcıdır ve çoğunlukla renksiz pırlantalarla birlikte gelir. Bu tür platin kolyeleri herhangi bir Hint ya da batı kıyafeti ile takabilirsiniz ve her zaman kıyafetinize uygun olacaktır..

4. Platin Küpeler:

platin-mücevher-platin-küpeler

Küpeler geçmişten bu yüzyıla kadar kadın takılarının bir parçası olmuştur. Kadınlar arasında en çok arzu edilen takılardan biridir. Platin küpeler her durumda takmaya uygundur. Kulaklarınızı yormayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu şık, modaya uygun ve trendy küpeler size bir diva görünümü kazandırmak için yeterli..

5. Kadınlar İçin Platin Bilezikler:

platin-mücevher-platin-bilezikler-kadınlar için

Kadınların elleri, güzel ve ışıltılı bileklik olmadan tamamlanmış sayılmaz. Günümüzde kadınlar için son derece şık ve tasarımcı bileklikler yaratılmıştır. Bu takı, platin bileklik, bileğinize tam oturması için ayarlanabilir bir kilit ile farklı tasarım ve tarzlarda gelir. Kendiniz veya arkadaşlarınız için herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye olabilir..

6. Platin Burun Halkaları:

platin-mücevher-platin-burun-halkaları

Görüldüğü gibi burun halkaları özellikle genç kızlar arasında bayanlar arasında oldukça popülerdir. Burnunuz, bu platin burun halkasının burnunuzda olmasını gerçekten çok sevecek. Platin burun halkası bir çekicilik getirebilir ve tüm kıyafetinizi tamamlayabilir..

7. Kadınlar İçin Platin Zincirler:

platin-mücevher-platin-zincirler-kadınlar için

Kadınlar için platin zincirler çok çeşitli tasarım ve stillerde mevcuttur. Platin zincirin eksiksiz bitişi ve modern tasarımı, kıyafetinize olağanüstü bir görünüm katar. Bu platin zincir, güzelliğini takdir edebilecek herkesin dikkatini çekmenizi sağlayacak..

8. Platin Halhal:

platin-mücevher-platin-halhal

Bir kadını takılarla süslemek söz konusu olduğunda halhalların ayrı bir yeri vardır. Halhal çekici görünür ve kullanıcının ayaklarına kolayca dikkat çekebilir. Platin halhallar, basit bir adımla görünümünüze farklı bir stil katabilir. Platin halhal, her durumda giymek için ideal bir mücevherdir. Herhangi bir elbise ile giyilebilir ve güzel ayaklarınızın görünümünü tamamlamak için yeterli olacaktır. Bu modaya uygun halhallar görünümünüzü kolayca güzelleştirebilir.

9. Platin Bilezikler:

platin-mücevher-platin-bilezikler

Bilezikler bir kadın için en önemli takıdır ve Hintli bir kadın söz konusu olduğunda olmazsa olmaz bir aksesuar haline gelir. Platin bilezikler, bir kadının giyimini tamamlayabilecek kadar parlak ve muhteşem bir görünüme sahiptir. Bu güzel platin süsü stilinize ekleyin ve yeni bir görünüm sergilemeye hazır olun. Diğer parlak renkli bileziklerle takarak kendi tarzınızı ifade edebilirsiniz..

10. Kadınlar İçin Platin Kolye:

platin-mücevher-platin-kolye-kadınlar için

Platin Kolyeler birçok tasarım ve stilde kolayca satın alınabilir. Güzel platin kolyeyi alın ve ihtiyaçlarınıza uygun bir zincir seçin. Kullanıcı bu kolyeyi boynuna astıktan sonra zenginliğini gösterebilir. Bu tasarımcı platin kolye ucu ile kendinizi zarafet edin ve birinci sınıf mücevher öğelerine olan beğeninizi sergileyin.

11. Platin Alyanslar:

platin-mücevher-platin-alyans

Düğün herkesin hayatında özel bir olaydır ve herkes o günü sonsuza dek unutulmaz kılmak ister. Alyanslar, sevgi ve bağlılığın bir ifadesi olduğu için düğün sırasında çok önemli bir rol oynadı. Platin olarak çok çeşitli alyanslar bulabilirsiniz. Öyleyse, bu güzel platin alyanslarla düğün yeminlerinizi bağlayın.

12. Platin Kulak Çivileri:

platin-mücevher-platin-kulak çivileri

Güzel platin düğüm saplama küpeler, bir kadının güzelliğini artırabilir. Kulaklarınız kesinlikle bu platin çivilere sahip olmayı sevecektir. Platin cildi tahriş etmeyen saf bir metal olduğundan, platin kulak küpeleri hassas kulaklara sahip kişiler için mükemmel bir seçimdir. Bu son derece bitmiş ve şık çıtçıtlar, görünümünüzü her durum için tamamlayabilir.

13. Erkekler İçin Platin Bilezikler:

platin-mücevher-platin-bilezikler-erkekler için

Platin bilezikler, erkek platin takılarının en ünlü süslerinden biridir. Erkeklerin bileğine modaya uygun ve şık bir bileklik takılarak iyi bir aksesuar yapılabilir. Bu parlak platin bileklikle genel görünümünüze bir cazibe katın. Durumunuzun bir imzası olabilir ve gücünüzü ve gururunuzu da gösterebilir. Platin bilezik resmi ve gündelik kıyafetlerle gidecek.

14. Erkekler İçin Platin Zincirler:

platin-mücevher-platin-zincirler-erkekler için

Platin zincirler erkekler arasında oldukça popülerdir ve erkek zincirlerine her geçen gün artan talebin nedeni de budur. Platin zincirlerin çeşitli desen ve tasarımları mevcuttur. Bazıları halat zincirler, halka zincirler vb. Erkekler için bu platin takılar babanıza, kardeşinize veya kocanıza en güzel hediye olabilir. Platin zincir, kaba ve sert görünümünüzü göstermeye devam edebilir, aynı zamanda kendi stilinize dair benzersiz bir duyguyu tasvir edebilir..

15. Platin Kol Düğmeleri:

platin-mücevher-platin-kol düğmeleri

Kol düğmeleri, platin erkek mücevherlerinde en iyi aksesuardır. Pırlantalı zarif platin kol düğmeleri, kişiliğinize yüksek bir izlenim katabilir ve benzersiz stil ifadenizin bir imzasını yansıtabilir. Platin kol düğmeleri çeşitli tasarım ve çeşitlilikte bulunabilir, bu nedenle ruh halinize en uygun kol düğmelerini seçin..

Platinle ilgili en iyi şeylerden biri, platinden yapılan takıların çok saf platinden yapılmış olmasıdır. Ayrıca mücevher, platin de diğer metaller gibi herhangi bir çizikten zarar görmez. Platin mücevher ürünleri her zaman bitişlerini, renklerini ve parlaklıklarını korur. Platinum ürünlerinizi elmas gibi değerli taşlarla eşleştirin ve daha çekici ve çekici görünmeye hazır olun..

Görüntüler Kaynağı: m, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.