Quilling, zanaat dünyasını fırtına ile ele geçirdi! Göründüğü kadar son derece basit olmakla kalmaz, aynı zamanda en az aletle hemen hemen her kağıtla yapılabilir, ancak siz ne kadar karmaşık ve karmaşık olursa olsun lezzetli olabilir. Aslında Quilling, Quilled Jewellery çok güzel ve olabildiğince renkli olduğu için kartlarda, çerçevelerde ve zarflarda durmaz. Bu makalenin sonunda, gerçekten harika koleksiyonlar elde edeceksiniz.!

Kağıt Quilling Mücevherat

Kağıt quilling, yeni, stil, modaya uygun ve dekoratif tasarımlar yaratmak için haddelenmiş, şekillendirilmiş ve yapıştırılmış kağıt şeritlerinin kullanımını içeren bir şey yapma sanatıdır ve kağıt quilling diğer el sanatlarına kıyasla çok kolay olacaktır. Yapması çok basit, kolay ve eğlenceli olan bu makalede basit ama en iyi kağıt quilling mücevher tasarımlarını alın. Bugün, bu tasarımları seven birçok insan var ve hatta çocuklar bile çok ucuz ve kolay bulunabilecek bu kağıt quilling mücevher tasarımlarına çıldırıyor..

Quilling Kağıt Takı Tasarımları:

Bir çelenk için herhangi bir yapım, ona yapıştırılmış, böylece evinizin tatilini veya alanını yansıtabilecek ve mevsimi, tatili veya alanı yansıtabilecek parçalar yaratan tüylü şekillere sahip olabilir. Kağıt quilling süslemeleri sadece hayal gücünüz ve kendinize ait bir şey yaratma kararlılığınızla sınırlıdır. Şimdiye kadar bulduğumuz koleksiyonların tadını çıkarın.

1. Kızlar için Kağıt Quilling Kolye Tasarımı:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kağıt-quilling-kolye

İnsan toplumu tarihinde Quilling, kolyeler, yüzükler, küpeler ve diğerleri gibi mücevherler yaratmanın eski bir sanatı olmaya devam ediyor. Quilling kolye almayı mı planlıyorsunuz? Yukarıda gösterildiği gibi gitmek için çok çekici olacak çok sayıda tasarım elde edebilirsiniz..

2. Basit Kağıt Quilled Küpeler:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-basit-kağıt-tüy-küpeler

Yukarıda gösterilen küpe, çok sayıda insanı çeken en yaygın tür olacaktır ve genellikle quilling kağıttan yapılır. Renk kombinasyonu, uyumlu elbise ile giyildiğinde zarif bir görünüm veren bu takıdaki artıdır..

3. Çocuklar için Kağıt Quilling Saç Klipleri:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-kağıt-tüy-saç tokası

Quilling takılar çok çeşitli tarzlar içerir ve bunlardan biri de çocukların çok sevdiği saç tokalarıdır. Bu klibi takmak, başkalarını kolayca çeken herkesi güzel ve sevimli yapacak. Kullanılan yeşil renkli desen bu tasarımı öne çıkarıyor ve bunların üzerindeki küçük gülün yerleri ayrı bir güzellik olacak..

4. Kağıt Quilled Kırmızı Gül Küpeler:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-kağıt-tüy-kırmızı-gül-küpeler

Genelde insanlar kırmızı gül tasarımlarına bayılırlar ve iş tüylü küpelere gelince bu tasarımları seçerken çok tuhaf olacaklardır. Bu quilling’i modern bir elbise ile giymek çok uygun olacaktır..

5. Kağıt Quilling Parmak Yüzükleri:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-kağıt-tüy-halkalar

Kağıttan quilling yüzükler hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kolejden ofise, çeşitli mekanlarda insanlarla tanışmaya kadar bu yüzükle moda olmak neredeyse zorunlu hale geldi. Bunu giyerek bu takı aracılığıyla modayı yayabilirsiniz..

6. Kolay El Yapımı Beyaz Quilled Çiçekli Saplama:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kolay-el yapımı-beyaz-tüylenmiş-çiçek-biçimli

Kağıt dolgulu çıtçıtlar farklı stil ve desenlerde gelir ve en büyük fark, saplamayı giysilere tutturmak için kullanılan yöntemlerde yatmaktadır. Beyaz renk küpeler, insanları daha şık hale getiren benzersiz tasarımlar olduğu için her zaman insanların kalbinde özel bir yeri hak ediyor..

7. Siyah ve Altın Kağıt Quilling Jhumka Küpeler:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-zarif-siyah-altın-renk-jhumka

Bedenleri daha büyük olan moda kızları için harika olan güzel takılar ararken siyah ve altın rengi Jhumka bulabilirsiniz. Bu Jhumka, tüm kulak memesini kaplayacak şekilde dairesel veya kare veya üçgen gibi herhangi bir şekilde mevcut olacaktır..

8. Ona Trendy Kağıt Quilled Bilezikler:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-moda-kağıt-tüy-bilezik

Kağıttan tüylü bilezikler, Hint Kabilelerinin el sanatları olduğu düşünüldüğünden günümüz Hint kültüründe büyük bir yere sahiptir. Bu bilezikler sadece modayı temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda etnik öğeler de düşünüldüğünden giyilecek modaya uygun ürünler haline gelir..

9. Mavi Renk Küpeler:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-mavi-renk-küpeler

Kağıt tüylü küpeler çeşitli renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor ve mavi renkli küpeler özellikle uyumlu elbise ile giyildiğinde en çekici olanı oluyor. Bunu alıyormuş gibi yaptığınızda, arzunuza göre sayısız tasarım ve desen elde edebilirsiniz..

10. Güzel Parti Menekşe Jhumka Giyer:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-güzel-parti-giyiyor-siyah-jhumka

Günümüzün kağıt quilling dünyasına bir göz atarsanız, birçok kadının sahneye çıktığını görebilirsiniz. Modaya uygun bir aksesuar olmaya devam eden parti kıyafeti Jhumka giyen bir kadını keşfetmeniz alışılmadık bir şey değil..

11. Çocuklar için Kağıt Quilling Rakhi:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kağıt-quilling-rakhi

Rakhi kağıt quilling makul bir moda ve bu kız ve erkek kardeşler arasındaki en iyi aşk hediyeleri olabilir. Özel bayram gününde bu Rakhi’yi vermek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizi sembolize edecektir. Bir dizi kutsal ip ile gelen bu Rakhi hediyesini seçebilirsiniz..

12. Müthiş Kağıt Quilled Bilezikler:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-harika-kağıt-tüy-bilezikler

Birkaç dolarlık mağazaya girmiş veya etnik bazı ilham verici mücevherler görmüş ve bu bileziklerin gerçekte ne anlama geldiğini merak etmiş olabilirsiniz! Bu kağıt takı tasarımlarını bilekliklere almak size trend ve modanın en yakın sembolizasyonunu verecektir. Bu bilezikler hafif ve en yeni.

13. Kırmızı Renkli Kağıt Quilled Kolye:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kırmızı-renk-kağıt-tüy-kolye

Kağıttan quilling mücevherler, özellikle kırmızı renkli kolyeler, bazılarının yapımında kullanılabilecek herhangi bir sıra dışı malzeme kadar pahalı değildir. Bu, işinizi kolaylaştıracak eşleşen çıtçıt ve halkalarla da yapılabilir..

14. Güzel Quilled Kağıt Jhumkas:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-güzel-quilled-kağıt-jhumka

Jhumka’dan modaya uygun bir kağıt seti seçerken yapmanız gereken ilk şey, trendden en iyisini elde etmek için bilgi toplamaktır. Sizi mükemmel gösteren herhangi bir tasarımı seçebilirsiniz. Bir tane alma eğiliminde olmadan önce, karşılaştırdığınızdan ve hepsinden en iyisini aldığınızdan emin olun..

15. Kağıt Quilled Kolye Tasarımları:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-kağıt-tüy-kolye-tasarımları

Estetik açıdan hoş ışık tasarımlarına düşkün müsünüz? O zaman kağıt tüylü kolye tasarımlarını tercih etmek, sizi muhteşem bir şekilde süsleyecek en iyi seçim olacaktır. Bunlar çok yönlü olacak, kolayca uyarlanabilir ve moda ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olabilir..

16. Vidalı Boyalı Yuvarlak Quilled Kolye:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-boyalı-yuvarlak-kapitone-kolye-sivri uçlu

Birden fazla tasarım mevcut olmasına rağmen, boyalı kağıt quilling mücevher tasarımları her zaman büyük hayranlık uyandırma kabiliyetine sahip olacaktır. Eşsiz bir tasarım elde etmek istiyorsanız, bu kolyeyi almak sizi daha güzel ve çekici kılmak için en iyi seçim olacaktır..

17. Pembe, Yeşil ve Siyah Gümüş Kaplama Kağıt Quilling Kolye:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-pembe-yeşil-ve-siyah-gümüş-kaplama-kağıt-quilling-kolye

Merak ediyor olabilir, ancak gerçek şu ki, uygun şekilde eşleşen kağıt tüylü mücevherat, genel görünümünüzü ve çekiciliğinizi geliştirmek için harikalar yaratabilir, özellikle de eşleşen küpelerle birlikte pembe, yeşil ve siyah gümüş kaplama tüylü kolye..

18. Hardal Rengi Quilling Mücevher Seti:

hardal-rengi-quilling-mücevher seti

Kağıt quilling mücevher seti, geleneksel mücevherler arasında yer almak için gerçekten eşsiz ve şık bir set. Hem görünümleri hem de tarzları ile geleneksel tasarımlardan farklı olduğu için bu seti giymek benzersiz olacaktır. Yeni bir tane denemeye hazırsanız, hemen bu tasarıma geçin..

19. Boncuklu Kağıtlı Metalik Altın Kart Kolye Quilled:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-metalik-altın-kart-kolye-boncuklu-ve-kağıt-tüylü

Boncuklu ve kağıt tüylü Metalik Altın kart Kolye ailenizin ve arkadaşlarınızın ilgi alanlarına uygun olduğu için en büyük hediye fikri olacaktır. Aralarından en iyisini seçebileceğiniz sayısız tasarım alabilirsiniz. Bazı fikirleri gözden geçirerek öneriler almaya çalışın.

20. El Boyalı Kağıt Quilled Durga Kolye:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-el-boyalı-kağıt-quilled-durga-kolye

Çok sayıda tasarım mevcut olsa da, Tanrıça Durga’nın kağıt mücevher görüntüsüne sahip geleneksel tüylü kolyeye sahip olmak oldukça çekici olacak ve geleneksel bilinçli olduğunuzu göstermenize yardımcı olacaktır..

21. Çift Renkli Kağıt Quilled Bilezikler:

çift ​​renkli kağıt tüylü bilezikler

Tüm takılar arasında dış dünyaya en iyi şekilde maruz kalan bilezikler. Kağıt tüylü bileziklere sahip olmak, günümüzün trend ve moda dünyasına susamış eğiliminizi gösterdiği için en iyi fikir olacaktır..

22. Bordo Renk Quilled Kolye ve Küpe:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-bordo-renk-tüy-kolye-ve-küpe

Özellikle düğün anında kağıttan tüylü kolye ve küpe seti almak kesinlikle iyi bir fikir olacaktır. Düğünlerde bu takı setini takmak, kalabalığın önünde durmak için benzersiz ve şık olmanızı sağlayacaktır..

23. Beyaz Taşlı Kağıt Tüylü Mavi Küpe:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kağıt-quilled-mavi-küpe-beyaz-taşlı

Modayı keşfetmek isteyen biriyseniz, beyaz taşlı mavi küpeler için kağıt tüylü küpe tercih etmek en iyi fikir olacaktır. Bu, parti giyimi, geleneksel ve etnik giyim için en iyi seçimdir. Eşleşen kolye ve kolyeleri alabilirsiniz..

24. Kadınlar İçin Kağıt Quilling Halhal:

kağıt-quilling-mücevher-tasarımları-kağıt-quilling-halhal-kadınlar için

Kadınlar, insanların tahmin ettiğinden daha uzun yıllar Halhal giydi ve sadece basit bir tane değil. Siyah renk ve yeşil renk kombinasyonu günümüz modasına gönderme yapacak ve bu halhal takan kadınlar feminen bir görünüme kavuşacak. Bu kağıt tüylü halhal uygun fiyatı ile uygun fiyata sahip olacaktır..

25. Kağıt Quilled Parmak Yüzük:

kağıt-tüy-mücevher-tasarımları-kağıt-tüy-parmak-yüzükler

Kağıt tüylü yüzüklerin çoğu tasarımcı tipindedir ve bu yüzükleri takmak iş yerinizi veya başka bir yeri ziyaret ettiğinizde stil sahibi olmanıza ve şık olmanıza yardımcı olacaktır. Kıyafetinizi tamamlar gibi görünen bu yüzükler beklentilerinizi karşılayacaktır..

26. Kağıt Quilled Takı Seti:

Kağıt Quilling Takı Seti

Genel olarak, insanlar her zaman benzersiz ve farklı türde mücevherlere sahip olmayı severler, çünkü onları daha zarif göstermek isterler ve iş tüylü küpelere gelince, bu tasarımları seçerken çok tuhaf olacaklardır. Bu quilling takı setini satın almak, tüm elbise çeşitleri ile giyilebilecek en iyisi olacaktır..

27. Üç Renkli Kelebek Kağıt Quilled Dolar:

Üç renkli kelebek kağıt quilled dolar

Üç renkte gelen kağıt quilled dolarlar özellikle uyumlu elbise ile giyildiğinde en çekici olacak. Bunu alıyormuş gibi yaptığınızda, arzunuza göre sayısız tasarım ve desen elde edebilirsiniz..

28. Kağıt Quilled Düğün Koleksiyonları:

Kağıt quilled düğün koleksiyonları

Estetik açıdan hoş bir düğün koleksiyonu takı tasarımlarından hoşlanıyor musunuz? O zaman kağıt tüylü düğün seti tasarımlarını tercih etmek, sizi muhteşem bir şekilde süsleyecek en iyi seçim olacaktır. Bunlar çok yönlü olacak, kolayca uyarlanabilir ve moda ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olabilir..

29. Renkli Kağıt Quilled Bacak Giymek:

Renkli Kağıt Tüylü Bacak Giyen

Uygun bir renkli kağıt tüylü halhal, kadınları daha güzel hale getirecektir. Kağıt tüylü halhal giymek, onları daha çekici hale getirerek kullanıcının görünümünü iyileştirecektir. Burada kullanılan mavi ve kırmızı renkli boncuklar ayrı bir güzellik katacaktır..

30. Çiçek Desenli Kağıt Quilling Bileklik:

Çiçek desenli kağıt quilling bileklik

Günümüzde çoğu kişi ellerine güzellik katacağı için bileklikleri takmayı çok sevecek. Her yaştan insan, özellikle de gençler, kağıt quilling’den yapılmış bu mor renkli bilekliği giymeyi severdi. Online siteyi ziyaret ederek bu bileklikte bol miktarda tasarım alabilirsiniz..

Quilling, piyasada bulunan herhangi bir kağıt veya kağıt şerit ve aletle yapılabilir. Kağıt quilling takı tasarımları kullanarak; Sadece sizin için değil, özel birine hediye edebileceğiniz başkaları için de güzel ve yaratıcı el yapımı tasarımlar yapabilirsiniz. Quilling kağıdı, müşteri pazarında 250’den fazla renk ve boyutta mevcuttur. Düz renk quilling kağıdı, dereceli quilling kağıdı, iki-bir quilling kağıdı, asitsiz quilling kağıdı ve diğer çeşitli türler gibi farklı kategorilerdeki kağıtları alabilirsiniz..

Bu takı tasarımlarını nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, internette bulunan bazı öğreticileri izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz ve ücretsiz tasarımlara ihtiyacınız varsa, yukarıdaki makale mücevherinizi almanıza yardımcı olacaktır. Kağıt quilling kullanarak resimleri, tebrikleri, kutuları, çerçeveleri süsleyebilirsiniz ve bu sizi bu Kağıt Quilling Takı tasarımlarını yapmaktan alıkoymaz ve tasarımlar yapabildiğiniz kadar basit ve yaptığınız kadar karmaşık olacaktır. İnternet üzerinden tüm tasarımları inceleyebilir, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza özel günlerinde kendilerini çok özel hissettirerek yaptırabilirsiniz..