Takı takmak bayanlar için her zaman büyük bir imaj faktörüdür ve sadece en pahalı değerli metal takıları değil, aynı zamanda suni veya imitasyon takı olarak adlandırılan altın ve gümüş cilalı metal takı setini de takarak portrelenmiştir. Bu kategoriye de Yapay Tapınak Takıları dahildir! Tapınak takıları, Tanrı veya Tanrıça yüzünü tasvir eden göz alıcı devasa tasarımlarla tasarlanmıştır. Tapınak takıları ağırlığı ile bilinir. Yapay tapınak takı tasarımlarında çevrimiçi olarak ve hatta mağazalarda çok çeşitli süs eşyaları bulunmaktadır..

Kadınlar İçin Yapay Tapınak Takılarının Güzel ve Çekici Tasarımları:

İşte en çok beğenilen bazı yapay tapınak takı tasarımları kısaca bahsedilmiştir..

1. Yapay Tapınak Mücevher Kolye Seti:

Yapay Tapınak Takı Kolye Seti

Yapay bir tapınak mücevher kolye seti, temelde çok makul bir maliyetle bir çift küpe ile ağır bir boyun parçasına sahiptir. Bu güzel tasarlanmış kolye seti, pahalı bir altın setten daha az görünmeyecek şekilde üretilmiştir..

2. Geleneksel Yapay Gelin Takı Seti:

Geleneksel Yapay Gelin Takı Seti

Bu ağır tasarımlı gelin seti, eğer altından yapılmışsa, bazı lakhlardan daha ucuza mal olmaz. Ancak akıllıca ve güzel bir şekilde hazırlanmış geleneksel tasarım yapay gelin seti, onu uygun fiyatlı hale getirir..

3. Yapay Yakut Tapınağı Mücevher Seti:

Yapay Yakut Tapınağı Takı Seti

Bu tapınak boyun parçası, şaşırtıcı derecede güzel görünen yeşil yakutla süslenmiştir. Ve bir çift kırmızı ve yeşil yakut çivili küpe, onu mükemmel bir kombinasyon haline getiriyor. Bu mango şeklindeki boyun parçası, günümüzün en zorlu tasarımlarından biridir. Kırmızı yakut ile aynı desen bile harika görünüyor.

4. Antik Yapay Tapınak Kolye Seti:

Antik Yapay Tapınak Kolye Seti

Bu yapay antik tarzdaki tapınak kolye seti, antik bir altın kolyeyle çelişiyor. Bu aynı altın kolyeyi takmak ağır olurdu. Ancak bu yapay set, onu hafif, rahat ve muhteşem görünmenizi kolaylaştırır..

5. Yapay Kundan Tapınağı Mücevher Küpeleri:

Yapay Kundan Tapınağı Mücevher Küpe

Siyah kundanlarla süslenmiş bu güzel tasarımlı yapay tapınak tarzı küpeler inanılmaz derecede güzel görünüyor. Her renk kıyafetle uyumludur ve giyilmesi çok hafiftir. Çok daha düşük bir fiyata bir çift ağır görünümlü güzel küpeye sahip olabilirsiniz..

6. İnci ile Yapay Tapınak Takıları:

İnci ile Yapay Tapınak Takıları

Bir kolye, bir çift küpe, halhal, bel, maang tikka ve pek çok şeyden oluşan bir yapay tapınak inci takı seti gösterilmektedir. Bazı pahalı metallerle yapılırsa bu çok maliyetlidir. Ancak yapay olarak hazırlanmış bir tane, onu uygun fiyatlı hale getirir. Bu takımlar daha çok dansçılar tarafından tercih edilmekte ve daha zarif görünmeleri sağlanmaktadır..

7. Yapay Tapınak Mücevher Kolyeleri:

Yapay Tapınak Mücevher Kolye

Bir tanrıça lakshmi hazırlanmış yapay tapınak mücevher kolye seti, güney Hindistan’daki en talepkarlardan biridir. Altından yapılırsa çok ağır olur. Ancak altın lakshmi kolye taklidi daha hafiftir ve giymeyi daha rahat hale getirir.

8. Yapay Tapınak Bileklik Mücevher Tasarımı:

Yapay Tapınak Bileklik Takı Tasarımı

Çok sayıda yapay tapınak tasarım bileziği çeşidi mevcuttur. Bunlar ellerinize geleneksel bir görünüm kazandırır ve kıyafetinizi tamamlar. Bunlar düğünler ve geleneksel partiler için harika gidiyor.

9. Yapay Uzun Stil Tapınak Mücevherat Kolye Seti:

Yapay Uzun Stil Tapınak Mücevher Kolye Seti

Bu uzun kolye modeli en çok Güney Hindistan’da beğeniliyor. Çoğu kadın, tamamen geleneksel bir kıyafet elde etmek için bu tarz boyun parçasını giymeyi sever. Bu tasarım desenlerinden binlercesi artık bir günde üretiliyor. Ancak bununla ilgili büyük bir şey, tasarlanması için daha fazla altın ağırlığına ihtiyaç duyuyor. Ama bizim taklit dünyamız, bu modeli beğenen her güzel kadın tarafından karşılanmasını mümkün kılmıştır..

Yapay tapınak tarzı takı tasarımları, ağır altın tapınak takıları için büyük bir çözümdür. Tasarımların karmaşık doğası, onları evlilikler ve geleneksel festivaller için ideal kılar. Onları geleneksel Hint sare’leriyle bir araya getirebilirsiniz..