Antika gümüş takılar, uzun zamandan beri kadınlar kadar erkekler tarafından da giyilmektedir. Gümüş, değerli metallerden biridir ve çeşitli kullanımları vardır ve bunlardan biri mücevherattır. Gümüş antika takılar çok yaygın hale geldi ve bu günlerde birçok tasarım mevcut..

Antika Gümüş Takı Tasarımları:

İşte kadınlar ve kızlar için en iyi gümüş antika süs tasarımları..

1. Antik Gümüş Gerdanlık Kolye:

Antik Gümüş Gerdanlık Kolye

Chokers geçmişte çok giyildi. Ancak, bu günlerde modaya geri döndüler. Bu antika gerdanlık benzersizdir ve geleneksel bir görünüme sahiptir. Güzel bir tasarıma ve altta çanlara sahiptir. genç kadınlara çok yakışıyor.

2. Antika Menteşeli Bilezik:

Antika Menteşeli Bilezik

Bu antika gümüş bileklik, gümüş antika mücevherlerin güzel bir örneğidir. Menteşeli bir açıklığı vardır ve ele mükemmel şekilde oturur. Üzerindeki tasarım ağır bir görünüme sahiptir. Hint giyiminde giyilebilir ve her yaşta güzel görünecektir..

3. Zincirli Antik Aytaşı Madalyon:

Zincirli Antik Aytaşı Madalyon

Bu eski madalyon, kendisine bağlı bir gümüş zincire sahiptir ve korkak bir parçadır. Üzerine yapılmış pusula ve ortasına aytaşı yerleştirilmiş bir tasarıma sahiptir. Madalyondaki güzel detay, onu eşsiz bir mücevher parçası yapıyor.

4. Antik Gümüş Küpeler Mücevherat:

Antik Gümüş Küpeler

Bu güzel küpeler çok geleneksel ve ağır bir görünüme sahip. Kulaklarda gerçekten çok güzel görünüyorlar. Üzerindeki tasarım çok karmaşık ve tekdüzelik onu daha da güzel gösteriyor. Ghagras veya lehengas üzerinde en iyi görünecek.

5. İstek Kutusu Kolye:

Dilek Kutusu Kolye

Bu güzel gümüş antika kolyenin üzerinde bir küre madalyonu var. Kürenin üzerinde sofistike bir tasarım var. Kürenin içinde bir gül kuvars topu var. Daha önce dilek kutuları dini bir obje olarak giyilirdi, ancak günümüzde mücevher olarak takılıyor. Çocuklar buna bayılacak.

6. Hint Antik Gümüş Halhal:

Hint Antik Gümüş Halhal

Halhal uzun zamandan beri Hint geleneğinin bir parçası olmuştur. Bu gümüş antikalar, ayak bileklerine hoş ve çekici bir görünüm kazandırıyor. Çanları takılı, biri onları giyerek dolaştığında ses çıkaran çanları var. Bunlar her yaştan kadında iyi görünüyor. Bu, asla modası geçmeyecek, dökmeyen bir halhal türüdür..

7. Antik Gül Yüzük:

Antik Gül Yüzük

Antika görünümlü alyanslar her zaman kalpte özel bir yere sahiptir. Tamamen gümüşten yapılmış güzel bir güllü bu vintage yüzük, böyle bir yüzük. Antik gümüşten yapılmıştır ve yüzüğün vintage görünümü onu şık ve güzel kılmaktadır. Bu tür yüzükler günlük olarak takılabilir, bu nedenle ağır yüzüklerden daha kullanışlıdır..

8. Gümüş Çiçekli Jhumkas:

Gümüş Çiçekli Jhumkas

Jhumkalar geleneksel Hint takılarıdır ve asla modası geçmez. Bu çiçekli jhumka Hint-batı görünümüne sahiptir ve bu nedenle Hint ve batı kıyafetleriyle iyi gider. Normal jhumkalardan farklıdır ve size modern bir görünüm kazandırır..

9. Gümüş Antika Küre Madalyon Tasarımı:

Gümüş Antika Küre Madalyon Tasarımı

Bu antika küre madalyon kolye türünün tek örneğidir. Küçük eşyalara sığacak şekilde açılabilen güzel tasarlanmış bir küre vardır. İster yaşlılar ister çocuklar tarafından sevilecek mükemmel gümüş antikalardan biridir..

Antika gümüş takıların, diğer takı türlerinin sahip olmadığı bir çekiciliği vardır. Antik gümüşü diğer metallerden farklı kılan yatıştırıcı ve sakin görünümüdür..