Broşlar eskiden sadece erkekler tarafından İngiltere’de ve Hindistan’da Sherwani’de paltolarını süslemek için giyilirdi. Sadece erkekler için değil, aynı zamanda sari, önlük ve tasarımcıların da sahip olabilecekleri en iyi broş tasarımıyla kendilerini giymelerini sağlayın..

erkek-kadın-broşlar

Kadınlar için broşlar, topuzlarını veya dekoratif bir sari iğnesini süslemek veya tasarımcı kıyafetlerinizin daha zarif görünmesini sağlamak için bir aksesuar olacaktır. Erkekler için broşlar etnik kıyafetlerinize veya gündelik kıyafetlerinize benzersiz bir görünüm kazandırır..

Farklı Broş Tasarımları Türleri:

Modaya uygun broşların harika tasarımlarına bir göz atalım.

1. Çınar Tasarım Saç Broşu:

broş-tasarımlar-çınar-tasarım-broş

Bu gümüş çınar tapası tasarımı, saç stilinize hoş bir görünüm kazandırır. Bu tür broş tasarımı, size çekici bir görünüm vermek için topuz üzerinde yaygın olarak taşınır. Sadece saç stilini süslemekle kalmaz, aynı zamanda size benzersiz bir etki verir. Bu broş türü özen, sevgi ve inancı simgelemektedir..

2. Sarees için Kristaller Göz Broşu:

broş-tasarımları-kristal-göz-broş-tasarımı

Bu özel broş iğnesi benzersiz bir görünüme sahiptir. Kristal, inci, cam ve Swarovski kristalinden yapılmıştır. Gözün ortasındaki kristal pembe taş ona çekici bir görünüm kazandırıyor. Bu broş, bir sari üzerinde taşındığında zarif görünüyor. Bu aynı zamanda erkekler için bir broş tasarımıdır. Bu desen, İrlanda görünümünün üçüncü gözünden ilham almıştır..

3. Gelin için Gümüş Çiçek Broş:

broş-tasarımlar-gümüş-çiçek-broş

Bu güzel inci saç broş, incilerle süslenmiş etnik giyimde oldukça seçilmiştir. Bu saç broşu, aralarında çiçek deseni oluşturan incilerden yapılmıştır. Kadınların içinde saklı kadınsılığı açar ve parıldar. Bu tarz broşları da kıyafetinize göre rengarenk incilerle yapabilirsiniz. Önlük, parti elbiseleri vb. elbiselere uygundur..

4. Erkek Aslan Başlı Broş:

broş-tasarımlar-aslan-broş

Erkeklere yönelik bu broşlar hayvanlara olan sevgilerini gösteriyor. Bu tür broşlar, Maharajas ve Raj wadis tarafından kraliyet sembolü olarak da taşınır. Aslan ayrıca gücü, gücü ve yönetme yeteneğini de sembolize eder. Bu nedenle, bu tür broşlar erkeksi görünümü göstermek içindir. Bu broş, yaka veya yandan giyildiğinde kıyafetinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Bu parça altın kaplamalı bronz kullanılarak da yapılabilir..

5. Vintage Kelebek Broş Tasarımı:

broş-tasarımlar-kelebek-tasarım-broş

Kelebek, broş veya diğer aksesuarları seçerken favori tasarımdır. Bu eşsiz kelebek, broşun özgürlüğü ve yeni bir başlangıcı simgelediğini tasarlar. Sari veya tasarımcı elbiselerinde çok giyilir. Broş Cooper ile yapılmış ve bir mavi yeşil patine tasarımcısı verilmiştir. Bu tür tasarımlar, yükseklerde uçarak hayallerini gerçekleştirmeyi seven kızların ilk tercihidir..

6. Erkekler için Gömlek Yaka Broş Zinciri:

broş-tasarımları-yaka-broş-tasarımı

Erkeklere yönelik bu broş, gömlek ve kazakların yakalarına takılmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Partilerde kullanıcıya zarif bir görünüm verirler. İki broş, çekici görünen hoş bir gümüş zincirle birbirine bağlanmıştır. Bu broş, herhangi bir sorunla en üst düzeyde parlaklıkla yüzleşme gücünüzü sembolize eder..

7. Kadınlar için Kıvılcım Pırlanta Broş:

broş-tasarımlar-kıvılcım-elmas-broş

Hiçbir şey çiçek desenli bir broştan daha güzel olamaz. Açık mavi elmasla süslenmiş bu elmas broş, tasarımcı sare’lerde çok cinsel görünüyor. Kıvrımlı kenarlık ona hoş bir görünüm verir. Bu broş farklı renklerde mevcuttur.

8. Gelin Broşu:

broş-tasarımlar-gelin-broş

Gelin görünümü için çarpıcı bir şey mi arıyorsunuz! İşte göz alıcı olan bir tanesi. Bu ışıltılı broş, ışıltılı bir görünüm veren rodyum ve Swarovski kristallerinden yapılmıştır. Çiçekli bir gelinlik içinde evlenmeye hazır bir gelinin bakışını verir..

9. Kızlar için Pembe Çiçek Broşu:

broş-tasarımlar-pembe-çiçek-broş

Bu güzel broş iğnesi kısa önlüklerde çok sevimli görünüyor. Çiçeği süsleyen pembe ağ, altında birkaç tüy, iç ve dış bölgesini süsleyen incilerden yapılmıştır. Bu tür broşlar aynı zamanda bir saç telini sıkıştırmak için de kullanılır, bu da asil bir görünüm verir..

10. Kalp Şekilli Broş Tasarımı:

broş-tasarımları-kalp-broş-tasarımı

Bu sevimli broş tasarımı, özel birine olan sevginizi gösterir. Bu son derece yetenekli bir öğedir. Bu broşlar, rodyum ve güzel kristallerle çerçevelenmiş alaşımdan yapılmıştır. İki kalp birbirinin içine çerçevelenir ve içinde aşk açısı görünümü veren bir iğne vurulur..

11. Erkekler ve Kadınlar için Basit Gül Broş:

broş-tasarımlarbasit-gül-broş

Bu romantik broş minibüs hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Rodyum içine yerleştirilmiş pirinçten oluşur. Güzel kırmızı güller harika taşlardan yapılmıştır ve yeşil yapraklar canlı bir görünüm vermek için kristallerle oluşturulmuştur. Bu broş sevginizi gösterir ve bu nedenle aynı zamanda bir hediyelik eşyadır..

12. İnci Kalp Broş:

broş-tasarımlar-inci-kalp-broş

Bu sevimli broş, kalp ve incilerin birleşimidir. Bu pirinç, rodyum ile kaplanmış pirinçten oluşur. Bu vintage tasarım, tasarımcı giyiminde veya etnik giyimde muhteşem bir görünüm sağlar. Partilerde ve düğünlerde çokça taşınır. Eşsiz bir görünüm vermek için çeşitli kalpler incilerle süslenmiştir..

13. Yay Broş Tasarımı:

broş-tasarımları-yay-broş-tasarımı

Bu sevimli görünümlü broş, pembe altınla kaplanmış pirinçten yapılmıştır. Yay, ışıltılı kristal taşlarla süslenmiştir. Böylece broş, Hıristiyan düğünlerinde gelinler tarafından da taşınır. Ayrıca size modaya uygun ve göz alıcı bir görünüm kazandırdığı için Miss Beautiful tacını da verirler..

14. Altın Yeşil Broş:

broş-tasarımlar-altın-yeşil-broş

Bu broş doğadan oldukça ilham almıştır. Altın ve yeşil zümrütlerle kaplanmış pirinçten yapılmıştır. Bu broş, sevgilisi Mayıs’ta doğan erkek için mükemmel bir hediye. Erkekler tarafından kiliselere, düğünlere, partilere vb..

15. İrlanda Broş Tasarımı:

broş-tasarımları-irlandalı-broş-tasarımı

Bu broş, aslen İrlandalı olan harika bir tasarımdır. Ünlü Kaplama tasarımı herkesin kalbini çalıyor. Bu parça gümüşten yapılmıştır. Zümrüt yeşili taşların kullanımı ona eşsiz bir görünüm kazandırıyor. Bu aşkı simgeleyen muhteşem bir tasarım. Kıvrımlı tasarımı, partilerde ve düğünlerde ona büyüleyici bir görünüm kazandırır..

Farklı broş tasarımı türlerinin kendine özgü anlamları ve çekicilikleri vardır. Hangi tasarımı seçerseniz seçin, kişiliğiniz üzerinde her zaman harika bir etki yaratırlar. Çiçekler, kalpler, kelebekler, asma dalları vb. gibi çeşitli modaya uygun tasarımlar. Bu nedenle, görünümünüzü en zarif şekilde tanımlayan böyle bir tasarım seçin..