„Mudra“ iš tikrųjų yra sanskrito žodis, nurodantis jūsų dabartinį požiūrį. „Mudra“ iš tikrųjų yra simbolinis gestas ir tiksliausiai tai yra tarsi rankos ar piršto judesio gestas. Daugelis mudrų yra susijusios su jogos pozomis ar fiziniais pratimais. Žinoma, kad ši jogos poza ar fizinis pratimas naudingas visam kūnui ar visai sistemai. Šiai jogos pozai ar fiziniams pratimams prieštarauja tai, kad jie turi ilgalaikės naudos mūsų organizmui.

„Bhairava Mudra“, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Girdėjau daugybę sėkmės atvejų, kai daugelis žmonių sakė, kad iš šių pratimų jiems buvo didžiulė nauda. Taigi praktikuoti mudrą ar jogos pratimus yra tarsi ilgalaikė veikla. Tai naudinga ir gydo jūsų kūną ilgainiui. Jų energetinis poveikis turi gana teigiamą poveikį ir poveikį mūsų kūnui, protui ir požiūriui. Kai kurios mudros padarė didelę įtaką mūsų kūnui, protui ir sielai.

Bhairava Mudra:

Viena iš tokių mudrų yra bhairavi mudra. Tai taip pat žinoma kaip Šiva arba Shakti mudra. „Bhairav“ iš tikrųjų yra siaubo forma, kuri yra didžiulė ir bauginanti. Tai iš tikrųjų demonstruoja Šiva galią. Tai tarsi parodymas, kodėl garbinamas Šiva arba kodėl dievinamos jo jėgos. Galų gale, lordas Šiva yra žinomas dėl savo didžiulės jėgos galios. Taigi, ši bhairavi mudra iškelia tas jėgas ir galią į priekį. Čia pateikiame bhairava mudra reikšmę, atlikdami veiksmus ir naudą jūsų sveikatai.

„Bhairavi Mudra“ žingsniai ir privalumai:

Bhairava Mudra reikšmė:

Tai tarsi slapta mantra šimtams žmonių, kurie garbina Viešpatį Šivą ir jo Šakti. Šie žmonės paprastai vadinami „bhairavi“. Taigi, ši mudros forma ar fiziniai pratimai yra skirti tik jiems. Dabar kyla pagrindinis klausimas, kaip tai padaryti fizinės pratybos bhairav ​​mudra.

Kaip padaryti Bhairava Mudra:

Norėdami pradėti bet kokį pratimą, turite atsisėsti patogioje padėtyje. Galite sėdėti padmasanoje ar lotoso pozoje, sulenkdami abi kojas ir sėdėdami ant grindų. Prieš sėdėdami įsitikinkite, kad pasiėmėte lengvą kilimėlį ar kilimą. Daugelis kūno rengybos ekspertų patarė nesėdėti ant grindų tiesiai, nes nuo grindų sklindanti spinduliuotė gali turėti neigiamos įtakos visai jūsų fizinei sistemai.

Išlaikyti savo laikyseną yra dar viena išankstinė bet kokios jogos formos ar mudros pratimo sąlyga. Turite atsipalaiduoti ir išgyventi save iš nerimo ir streso. Galite užmerkti arba atidaryti akis, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės patogiai. Bet aš asmeniškai jaučiu, kad užmerktos akys žymiai palengvina susikaupimą ir meditaciją. Bet tai visiškai jūsų pasirinkimas.

Dabar jums tiesiog reikia ištiesti abi rankas ir uždėti dešinę ranką ant kairės rankos viršaus. Dabar yra du pagrindiniai šio pratimo variantai. Kai uždedate dešinę ranką ant viršaus, ji vadinama bhairava mudra, o kai uždedate kairę ranką ant viršaus, ji vadinama bhairavi mudra.

„Bhairava Mudra“ privalumai:

Dabar, kalbant apie bhairavi mudra naudą.

  • Pagrindinė ir moksliškai įrodyta šios mudros nauda yra ta, kad ji sukuria harmoniją ar pusiausvyrą abiejose jūsų smegenų dalyse ar pusrutulyje..
  • Jis palaiko pusiausvyrą tarp kairės ir dešinės smegenų dalies.
  • Kitas svarbus šios mudros formos pranašumas yra tas, kad žinoma, kad ji labai sumažina arba sumažina priešingas jėgas.

Ilgai praktikuojant ar atliekant šį bhairavi pratimą, stabilumas ir tam tikras tarpininkavimas suteikia visam kūnui ir vidiniam „aš“. Žmonės, kenčiantys nuo nuolatinio nerimo ir nuotaikų kaitos, turi tai padaryti. Taigi, man atrodo, kad ši mudros poza yra labai patogi tais laikais, kai esu visiškai stresas.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“