Ganeša Mudra! Kada nors bandėte daryti Ganesha Mudra?

Manau, jei tikite joga, tada tikrai dar atlikote Ganesha Mudra. Ganeša, dramblių dievas, yra viena populiariausių induizmo tradicijų dievybių. Manoma, kad jis padės pašalinti visas kliūtis iš jūsų kelio. Pateikiame jums paaiškinimą apie ganesha mudra rankos gesto reikšmę, žingsnių atlikimą ir naudą su įvaizdžiu.

Ganesha Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Ganesha Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Pažiūrėkime, ką reiškia Ganeša Mudra, žingsniai ir nauda.

Ganesha Mudra Reikšmė:

Dievas Ganeša, kuris įveikia visas kliūtis. Tai iš tikrųjų įpareigoja, kai esi varginamas bėdų. Be to, norisi jėgų įveikti šią bėdą. Atlikite Ganesh Mudra ranką kasdien 5-6 kartus. Vos neužtruksite 2-3 minučių jūsų varginančio tvarkaraščio; tačiau jus patvirtins stiprybe ir pasitikėjimu savimi.

Ganeša Mudra yra skirta dramblių dievui Ganešai. Ganešo mudra pavadinta jo vardu, nes sakoma, kad šios mudros atlikimas padeda pakelti jūsų nuotaiką ir siūlo valią išlikti, kai jaučiatės blogai.

Geriausias būdas atlikti Ganesha Mudra:

 • Laimingai atsisėskite ant kėdės, kitaip ant jogos kilimėlio „Lotus Pose“ (Padma Asana).
 • Abi rankas laikykite priešais krūtinę sulenktomis alkūnėmis.
 • Padėkite kairę ranką už delno į išorę taip, kad nykštys būtų nukreiptas į saulės rezginį, o mažasis pirštas – į apykaklės kaulą.
 • Padarykite leteną, sukdami keturis kairės rankos pirštus, be to, laikykite juos už keturių dešinės rankos pirštų. Šioje vietoje dešinysis delnas turi būti nukreiptas į krūtinę.
 • Giliai įkvėpkite. Iškvėpdami pabandykite ištraukti abi rankas, kartu laikydami visus aštuonis pirštus. Pajuskite tempimą išilgai pečių ir krūtinės.
 • Dar kartą įkvėpkite ir atpalaiduokite rankas, išlaikydami Ganesh Mudra užraktą.
 • Pakartokite šią procedūrą šešis kartus.
 • Pakeiskite rankas dešine delne priešais išorę ir kairįjį delną, nukreiptą į čia, ir pakartokite šią procedūrą.
 • Atlaisvinkite nuo rankų įtampą ir neškite jas prie krūtinės, kad rankos judintų krūtinkaulį. Sėdėkite šioje pozicijoje tiek laiko, kiek jums patinka, ir susikoncentruokite į kvėpavimą.

„Ganesha Mudra“ privalumai:

1. Ganeša Mudra taip pat yra pranašesnis už pečių, krūtinės raumenis ir rankas.

2. Ganešos mudra rodo drąsą. Praktikuojantis Ganesh Mudra padeda motyvuoti medžiagų apykaitą ir virškinti, o ketvirtoji čakra įgauna jėgų, drąsos ir pasitikėjimo savimi. Jis turi būti atliekamas kasdien.

3. Ši mudra yra pranašesnė širdžiai. Jis sužadina širdies veiklą ir palaiko širdies raumenis.

4. Jis taip pat padeda skatinti medžiagų apykaitą ir virškinimą, nes Ganešos mudra skatina ugnies elementą.

5. Ganeša Mudra atveria bronchus; pagerinti kraujotaką, taip pat padeda atverti širdies čakrą (Anahata čakra). Tai skatina bruožų, panašių į meilę, užuojautą, drąsą ir atvirumą, augimą, be to, atleidžia bet kokį nerimą šioje srityje.

6. Be to, tai padeda išlaisvinti bet kokią užblokuotą įtampą pečių ir krūtinės srityje.

7. Ganešos mudros pelnas pailgėja iki širdies raumenų.

8. Ganesha Mudra yra nepaprastai naudinga širdžiai. Žmonės turi negalavimų, susijusių su širdies silpnumu, depresija, cholesterolio blokada, turi praktikuoti Ganesha Mudra.

♦ Atsargumo priemonės Ganesh Mudra:

 • Būkite atsargūs net ir būdami švieži šiam pratimui. Venkite įtempimo tuo pačiu metu, kai traukiate už rankų, nes jūsų rankų raumenys nėra išnaudojami, tačiau laikui bėgant gana lėtai kaupiasi.
 • Jei investuojate rankas vertikaliai į šią pozą, kai nerimaujate, galite jas laikyti plokščias taip, kad rankos suimtų viena už kitos kairę delną žemyn ir dešinę delną aukštyn.

Taigi, tai yra Ganesha Mudra prasmė, metodai ir privalumai, kuriuos turėtų žinoti visi vyrai ir moterys, kurie ketina užsiimti joga, kad gautumėte maksimalių jogos rezultatų..

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos