Mūsų indėnų mitologijoje yra daugybė nesuskaičiuojamų lobių. Senovės Indija mums davė daug brangių daiktų ir daiktų, kuriuos, jei gerai vertiname, galime suteikti sveiką gyvenimą ir ateitį ne tik mums, bet ir ateinančioms kartoms. Viena iš tokių brangių dovanų yra mudra arba joga. Ką turime omenyje sakydami mudra? Mudra dažniausiai yra piršto rankos gestas, kuriame mes turime perduoti savo vidinę kūno veiklą per pirštus ar kūno judesius. Viena mudra, kuri gali padėti susidoroti su jūsų vandens lygiu organizme, yra „Varuna Mudra“. Jei kenčiate nuo dehidratacijos, vidurių užkietėjimo ir burnos džiūvimo, šis straipsnis skirtas jums. Skaitykite daugiau, kad sužinotumėte, kaip naudoti „Varuna Mudra“ odai.

„Varuna Mudra“ reikšmės ir privalumai:

Varuna Mudra reikšmė:

Pradėkime nuo to, ką reiškia Varuna Mudra yra sveiko bendravimo mokslas. Varun mudra yra susijusi su psichiniu aiškumu. Jis taip pat žinomas kaip Jal Vardhak Mudra. Jis pagrįstas paprastu principu, kad jūsų gyvenimo būdui labai reikalingas bendravimas. Turite aiškiai ir greitai bendrauti, kad pasiektumėte sveiką ir vaisingą gyvenimą. Ir tuo rūpinasi Varuna Mudra. Be to, „Varuna Mudra“ turi ir kitų privalumų sveikatai. Taip pat žinoma, kad jis subalansuoja vandens elementą organizme. Vanduo yra labai svarbi sudedamoji dalis, ir jūs turite visiškai žinoti, kad jei jūsų organizme yra pakankamai vandens, pusė jūsų gyvenimo yra lengva. Taigi Varuna mudra rūpinasi tuo pačiu.

Kaip atlikti „Varuna Mudra“ vandens balansą organizme

Veiksmai, kaip atlikti „Varuna Mudra“:

„Vaunt mudra“ yra tokia reikšminga mudra, todėl turime išsamiai nurodyti, kaip turėtumėte daryti „Varuna Mudra“, ir įgyti patirties apie tai.

Žemiau yra keletas išsamių veiksmų, kaip atlikti „Varuna Mudra“.

 • Sėdėkite lotoso ar labai lengvoje pusiau sėdimoje padėtyje.
 • Pirmoji bet kokio mudros pratimo sąlyga yra komfortas.
 • Norėdami atlikti šį pratimą, turite būti patogioje padėtyje.
 • Taip pat siūloma atsisėsti ant kilimėlio arba ant lengvo kilimo.
 • Taip yra todėl, kad daugelis kūno rengybos ekspertų ir dietologų pasiūlė nesėdėti ant plikų grindų.
 • Plikos grindys skleidžia ir skleidžia spinduliuotę, kuri nėra gera ir sveika atliekant mudrą.
 • Galite laikyti akis atviras arba užmerktas, kaip norite. Užmerktos akys tikrai užtikrina didesnį susikaupimą.
 • Sujunkite nykščių ir mažųjų pirštų galiukus.

Taip tai viskas. ar nėra labai lengva padaryti šią mudrą. Kai kurios mudros yra tikrai sudėtingos. Jiems reikia laiko suprasti, o tada įgyti žinių apie veiksmus. Kartais galite pamiršti veiksmus. Tačiau šis yra labai paprastesnis. Nėra jokių šansų pamiršti šios mudros žingsnius.

„Varuna Mudra“ privalumai:

Dabar atėjo laikas, kai turime išsamiai aptarti „Varuna Mudra“ naudą. Kai turi daugybę naudos iš vieno dalyko, tada tik žmonės yra suinteresuoti. Galų gale, jūs galite pamanyti, kad kadangi šią mudrą taip lengva padaryti, tai gali būti nenaudinga. Bet tai yra.

Žemiau yra keletas pagrindinių „Varuna Mudra“ privalumų:

 • Tai padeda pasiekti aiškius ir stiprius komunikacijos kanalus.
 • Jis subalansuoja vandens kiekį jūsų kūne, suaktyvindamas skysčio cirkuliaciją per kūną.
 • Varuna Mudra padeda atgaivinti dehidratuotas kūno ląsteles, audinius ir kitus raiščius.
 • Suteikia veidui blizgesį ir švytėjimą.
 • Tai taip pat padeda įveikti burnos sausumą.
 • Varuna Mudra gali padėti išvengti spuogų ir spuogų

Kada ir kiek turėtumėte tai padaryti?

Varuna Mudra reikia praktikuoti 3-5 kartus per dieną. Nėra tokio konkretaus laiko, kada daryti šią mudrą. Tai galite padaryti bet kada, kai tik norite.

Atsargumo priemonės ir šalutinis Varuna Mudra poveikis:

„Varuna Mudra“ šalutinis poveikis yra beveik nulinis, nes jį atlikti yra visiškai saugu.

Tačiau,

 • Žmonėms, turintiems problemų su vandens susilaikymu, patariama šios mudros neatlikti.
 • Jei kenčiate nuo peršalimo ar kosulio, laikykitės atokiau nuo šios mudros, nes tai gali sukelti diskomfortą.

„Varuna Mudra“ yra viena iš efektyviausių rankų pozų, galinčių išspręsti problemas, susijusias su vandeniu. Nesvarbu, ar turite burnos džiūvimo, vidurių užkietėjimo, odos įtrūkimų, spuogų, nuobodumo, mieguistumo, skonio trūkumo problemų, „Varuna Mudra“ gali jums padėti. Įrodyta, kad ši mudra palaiko vandens balansą organizme ir palengvina organizmą nuo daugelio su vandeniu susijusių negalavimų. Praktikuodami šią mudrą, galite išlaikyti vandenį liemenyje, kad išvalytumėte kūną nuo toksinų. Ypač jei dėl vandens trūkumo kenčiate nuo kietų dubenėlių, „Varuna Mudra“ gali būti labai naudinga. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti joginių mudrų galią!