Mudros pratimai yra jogos asanų dalis, tačiau norint pasiekti norimų rezultatų, iš esmės naudojama rankų padėtis. Mudros atliekamos padedant pirštus į įvairias pozas, kad būtų atvertos čakros ir nukreipta energija į kūną. Jie taip pat gali padėti nuraminti chaotišką protą ir įnešti pozityvumo. „Lotus Mudra“ yra viena iš tokių nuostabių rankų pozų, kurios, kaip žinoma, skatina meilės, džiaugsmo ir užuojautos jausmus. Ši mudra atveria širdies čakrą, kuri padeda jums atverti savo jausmus kitiems. Lotoso mudra taip pat yra grynumo simbolis, kuriame savo neigiamas mintis pakeisite meile ir rūpesčiu kitiems.

Šiame straipsnyje aptarsime „Lotus Mudra“ pranašumus ir veiksmus, kaip tai padaryti.

Kas yra Lotus Mudra?

Lotoso mudra yra rankų padėtis, primenanti atvirą lotosą. Žinoma, kad ši mudra padeda palaikyti ryšį su savo šaknimis ir išlaikyti žemę. Mudra pašalina įvairius neigiamus jausmus ir padeda jums atverti savo mintis priimti kitus.

„Lotus Mudra“ reikšmė:

Lotoso gėlių mudra simbolizuoja tyrą ir atvirą širdį. Tai labiau panašu į grynumo simbolį. Kaip lotosas, sėdintis ant tvenkinio paviršiaus, kurio šaknys yra sandariai sulenktos ir sujungtos su žeme. Lotosas yra labai atviras ir atrodo, kad pasaulis jį apima. Jos šaknys tarsi giliai pasinėrusios į purviną dugną, kuris yra visiškai tamsus ir netvarkingas.

Kaip padaryti „Lotus Mudra“, žingsniai ir nauda

„Lotus Mudra“ svarba:

Lotosas yra simbolis to, kas panašu į gėrį, atsirandantį iš tamsių ir liūdnų laikų. Panašu, kad išeinate iš gerų veiksnių ir blogų gyvenimo įvykių savybių. Taip pat atrodo, kad visą gyvenimą buvote apsuptas tamsos ir galiausiai išeinate su šviesa ir blizgesiu ir žiūrite į visus teigiamus dalykus ir gyvenimo savybes. Panašu, kad po visų tamsių ir niūrių laikų pastebėjote kažką gero ir teigiamo.

Kaip padaryti „Lotus Mudra“:

„Lotus mudra“ yra labai paprasta ir patogu padaryti. Tam nereikia daug patirties ir patirties.

„Lotus Mudra“ veiksmai:

 1. Jums reikia sėdėti sukryžiavus kojas arba bet kurią jums patogią sėdėjimo padėtį. Siūlau nesėdėti tiesiai ant žemės. Atsisėskite ant savo kilimėlio arba ne lengvo kilimo.
 2. Taip yra todėl, kad manoma, kad jei sėdėsite tiesiai ant žemės, gali būti daug spindulių ir neigiama įtaka gali paveikti jūsų mudros pozą.
 3. Pirmiausia turite giliai įkvėpti ir atsipalaiduoti. Laikykite visą kūną ramybėje. Užmerkti akis yra visiškai jūsų pasirinkimas.
 4. Jei jaučiatės patogiai užmerkę akis, tikrai galite palikti jas atviras.
 5. Bet aš siūlau jums užmerkti akis, tai padės geriau susikaupti.
 6. Dabar reikia sujungti delnų pagrindą šalia širdies centro.
 7. Nelieskite nykščių ir rausvų pirštų tik kartu.
 8. Dabar jums reikia labai plačiai išplėsti likusius pirštus, kaip ir lotoso. Kiekvienas pirštas turi būti plačiai, neliesdamas vienas kito.
 9. Dabar jūs turite uždaryti akis šiuo metu. Tiesiog užmerkite akis ir giliai įkvėpkite. Dabar turėtumėte bent 5-7 kartus giliai įkvėpti.

„Lotus Mudra“ su keliais variantais:

Plaukiojančią lotoso mudrą čia reikia giliai įkvėpti ir palaipsniui kelti lotosą link kaktos. Jis turėtų būti lygiagrečiai su kakta.

Dabar švelniai iškvėpkite ir nuleiskite lotosą. Tęskite tai bent 5-7 kartus. „Lotus mudra“ teikia daug disciplinų.

„Lotus Mudra“ privalumai:

 1. Kai atliksite šį pratimą, jausitės visiškai energingi, kai pagaliau atmerksite akis.
 2. Jūs pajusite keistą laimę ir jaudulį savo kūne.
 3. „Lotus Mudra“ gali padėti ugdyti meilės ir meilės jausmus kitiems
 4. Tai gali atitraukti jūsų protą nuo neigiamų minčių ir emocijų
 5. Po mudros pradėsite vertinti aplinkinius dalykus ir žmones

Kaip ir gražus lotosas tvenkinyje, kurio šaknys tvirtos žemėje, bet atsiveria šviesai, „Lotus Mudra“ taip pat padeda mums išlikti įžemintiems, tačiau pozityviems. Tai padeda mums išlaikyti aiškų protą net ir esant purvinų minčių tvenkinyje. Tokie jausmai kaip neapykanta, pyktis, nesusipratimas turi būti pašalinti iš kūno, kol jie neišsivysto į ekstremalias emocijas, kurios gali kelti grėsmę santykiams ir visuomenei. Ši mudra gali padėti jums atverti savo širdį ir padėti priimti kitus bei priimti dalykus tokius, kokie jie yra. „Lotus Mudra“ padeda paversti save geresniu žmogumi.