Mudros yra jogos dalis, padedanti atverti energijos kanalus ir užkimšti kūno čakras. Ypač žmonėms, turintiems psichologinių problemų, kurias sukelia nerimas, neramumas ir susijaudinimas, įrodyta, kad „Mudras“ yra gana veiksmingas teigiamiems pokyčiams. Viena iš tokių mudrų yra „Kalesvara Mudra“, kuri padeda jums valdyti savo protą. Ši Mudra skirta Kalesvara, kuri yra laiko valdovė. Tai padeda mums stebėti savo charakterį ir apmąstyti savo elgesį. Laikui bėgant pastebėsite sumažėjusį nerimą, geriau valdysite savo mintis ir emocijas. Taip pat žinoma, kad Kalesvara Mudra padeda atsikratyti priklausomybių. Šiame straipsnyje aptarsime „Kalesvara Mudra“ naudą ir jos įgyvendinimo veiksmus.

Kas yra Kalesvara Mudra, žingsniai ir nauda

Kas yra Kalesvara Mudra?

Kalesvara Mudra yra viena iš Hastha mudrų, kurioje rankos nukreiptos taip, kad nukreiptų energiją į kūną. Tai padeda žmogui įveikti tam tikrus nepageidaujamus bruožus ir priklausomybes, nuramindamas protą ir nukreipdamas dėmesį į savęs stebėjimą.

Kalesvara Mudra Reikšmė:

Kalesvara Mudra laikysena gavo savo vardą iš Kalesvara, kuri yra laiko valdovė. Ši jogos mudra yra įtakinga ir gali atvėsinti protą bei pagerinti charakterio savybes. „Kalesvara Mudra“ rankų jogą gali lavinti žmogus, kuriam reikia optimistinių pokyčių. Tai gali būti praktika, skirta 20 minučių per dieną.

Išbandykite kalesvara mudra laikyseną šiandienos meditacijos metu. Jei aktyviai reaguojate, galite gauti greitų rezultatų. Tačiau jei nauda neateina greitai, būkite kantrūs ir patikimi savo praktikoje. Tačiau atminkite, kad nors „hasta mudras“ gali labai išgydyti, jokia mudra nėra vaistų pakaitalas, kitaip – medicininė pagalba.

Kalesvara Mudra svarba:

„Kalesvara Mudra“ gestas padeda mums atsikratyti prieštaringų minčių ir padaryti mus ramesnius. Tai padeda mąstyti ir stebi mūsų charakterį, įpročius ir veiksmus aukščiau laiko, atveria duris pokyčiams. Kalesvara Mudra gali būti mokomas bet kas, kas nori pokyčių. Jis turi būti treniruojamas mažiausiai 15-20 minučių.

Kalesvara Mudra atlikimo veiksmai:

 1. Sudėkite vidurinių pirštų pagalvėlę.
 2. Šiuo metu palieskite pirmuosius du rodomųjų pirštų sąnarius ir nykščius.
 3. Sulenkite kitus pirštus į vidų.
 4. Pabaikite nykščius krūtinės kryptimi.
 5. Šiuo metu ištieskite alkūnes į išorę.
 6. Įkvėpkite ir iškvėpkite palaipsniui 10 kartų.
 7. Tada stebėkite savo kvėpavimą ir pailginkite pauzę vėliau nei įkvėpimas ir iškvėpimas. Pauzė po iškvėpimo turi būti papildoma.
 8. Sutelkite dėmesį į įprotį, kurio norite atsisakyti, priešingu atveju norėdami sukurti pokyčius, ir įsivaizduokite, kaip tai įvyko anksčiau.

Kalesvara Mudra privalumai:

 1. Kalesvara mudra atvėsina protą. Dėl šios mudros atvėsta nuomonių potvynis.
 2. Ši jogos poza ramina nervinius jausmus.
 3. Kadangi pasirodysime ramesni, tuo ilgesni bus laikotarpiai, įstrigę tarp minčių. Dėl to mes tampame aiškesni ir sukuriame naujų pastabų apie save. Mes galime ieškoti ir rasti savo problemų sprendimą, be to, jūs pastebėsite netikėtą gyvenimo pasikeitimą. Pamatysite pranašumą savo santykiuose, savo sveikatos, darbo vietoje ir pan.
 4. Be to, „Kalesvara mudra“ poza geriausiai padeda keisti charakterio bruožus, nes tai padeda kontroliuoti protą ir nuomonę.
 5. Be to, ši mudra pagerina atmintį ir koncentraciją. Kuo čiulptukas virsta jūsų protu, tuo geriau galite mąstyti.

Pastaba: Jis turi būti praktikuojamas bent 10–20 minučių per dieną visais tikslais. Turime nuolatos keisti savo charakterio savybes. Niekas nėra idealus pasaulyje. Tačiau mes galime amžinai jiems padėti.

Atminkite, kad jokia „Mudra“ neduoda mums greitų rezultatų. Jūs turite tai praktikuoti kasdien rekomenduojamą laiką. Mudros padeda nukreipti energijos srautą į kūną. Jie ne tik valo organizmą, bet ir pašalina iš smegenų toksines mintis ir idėjas. Jei esate žmogus, kuris kovoja su neramiu protu, nepageidaujamomis mintimis, pykčiu, neapykanta, susierzinimu ir priklausomybėmis, pavyzdžiui, rūkymu, „Kalesvara Mudra“ gali sukelti teigiamų pokyčių. Prieš bandydami mudrą, tikrai turite sutelkti dėmesį į bruožus, kuriuos norėtumėte pakeisti savyje. Netrukus pastebėsite savo egzistavimo tiesą ir nustebsite pastebėję pasikeitusią Tave!