Šiuolaikinis gyvenimas kupinas ūmaus streso ir depresijos. Tai gali sukelti nuotaikos svyravimus, kurie gali smarkiai paveikti jūsų santykius. Pagrindinė šios problemos priežastis yra energijos praradimas, dėl kurio jaučiatės išsekęs ir galite greitai reaguoti. Puikus būdas išspręsti šią problemą yra pasinaudoti „Mudras“, kad įveiktumėte neigiamus jausmus.

Viena iš tokių mudrų gali greitai padėti susigrąžinti energiją – „Makara Mudra“. Ši „Mudra“ vadinama krokodilo rankos gestu, kuriuo žmogus gali atgauti savo energiją, kaip krokodilas greitomis jėgomis trenkia į savo auką. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šią „Mudra“ ir jos atlikimo veiksmus.

Makara Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

„Makara Mudra“ reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Šiandien noriu paaiškinti apie makaros mudros svarbą kartu su žingsniais, prasme ir nauda.

Makara Mudra reikšmė:

Viena iš tokių nuostabių ir privalomų išbandyti mudrų yra Makara Mudra. Makara yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis krokodilą. Dabar galite pagalvoti, kuo krokodilas yra susijęs su mudros stiliumi? Plačiai žinoma, kad krokodilai išlieka statiški ir nejudantys labai ilgą laiką. Manoma, kad jie atkuria ir išsaugo energiją labai ilgą laiką, o tada naudoja išsaugotą energiją nepalankiose ar itin sudėtingose ​​situacijose. Panaši situacija ir su žmonėmis.

Makara Mudra veiksmai:

„Makara Mudra“ yra tiksliausias rankos ar piršto gestas, kurį galima naudoti įvairiose situacijose, kad gautumėte naudos iš savo gerai išsaugotos energijos..

 • Jums reikia įdėti vieną ranką į kitą.
 • Dabar palaipsniui turėtumėte ištiesti apatinės rankos nykštį per mažąjį pirštą.
 • Tada turėtumėte paimti kitos rankos bevardį pirštą ir įdėti į kitos rankos vidurinį delną
 • Įsitikinkite, kad nykštis ir bevardžio piršto galas liečiasi
 • Dabar likusius pirštus turite išskleisti kuo plačiau

Tai viskas. Ar nebuvo labai paprasta? Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu, ar vakare, ar ryte. Jūs turite tai padaryti bent 3 kartus per dieną, maždaug 10 minučių.

„Makara Mudra“ privalumai:

„Makara Mudra“ taip pat turi daug gerų dalykų. Su „Makara Mudra“ siejama nesuskaičiuojama ir daugybė naudos. Šis piršto gestas turi didžiulę naudą fizinei ir psichinei asmens gerovei.

Kai kurie privalumai yra išvardyti žemiau:

 • Jis aktyvuoja inkstų energiją, kuri yra susijusi su mūsų kūne paslėpta neišnaudota energija.
 • Žinoma, kad ši mudra sumažina apatinių juodų žiedų atsiradimą po akimis, o tai yra pagrindinis nuovargio signalas.
 • Jis taip pat išsprendžia nervų ir šlapimo pūslės skundus tarp žmonių, nepriklausomai nuo lyties.
 • Žinoma, kad ši mudra turi raminantį ir raminantį poveikį jūsų kūnui ir protui.
 • Tai suteikia žmonėms saugumo ir pasitikėjimo jausmą.
 • Daugelis ekspertų ir mokslininkų įrodė, kad ši mudra padeda kovoti su depresija, nusivylimu ir kitais nuotaikų kaitos sutrikimais.
 • Ši mudra taip pat padeda atkurti laimę ir pasitenkinimą savimi.
 • Ši mudra turėtų būti naudinga studentams, nes nepaprastai pagerina jų koncentracijos galią.
 • Ši mudra, kai reguliariai praktikuojama, padeda atsikratyti jus supančios neigiamos energijos ir jūs paliekate visą pozityvumą aplink save. Savo ruožtu ši mudra pakelia jūsų nuotaiką.
 • Ši mudra stiprina gyvos būtybės sielą ir skatina žmones užtikrinti dieviškas galias.
 • Visiems tiems kūno rengybos mėgėjams ši mudra taip pat padeda išlaikyti jūsų kūno tonusą.

Atsargumo priemonės ir kontraindikacijos Makara Mudra:

 • Nėra žinomo Makara Mudra šalutinio poveikio. Žmonėms, sergantiems astma ar kvėpavimo sutrikimais, gali kilti problemų su giliu kvėpavimu. Priešingu atveju šią „Mudra“ yra gana saugu atlikti bet kuriuo metu.

Kaip minėta anksčiau, giliai viduje turime tam tikrą mums nežinomą rezervuotos energijos kiekį. Mudros yra būdas nukreipti šį energijos srautą, kad padėtų jums sugrįžti ir atgaivinti. „Makara Mudra“ turi daug privalumų, kuriuos galima gauti suaktyvinus energijos atsargas. Jei jums sunku sutelkti dėmesį į studijas, chaotiškas protas ar ekstremalūs nuotaikos svyravimai, laikas praktikuoti „Makara Mudra“, kad įveiktumėte tokias problemas. „Makara Mudra“ gali pajusti atsipalaidavimo jausmą, taip pat saugumo ir pasitikėjimo jausmą. Geriausia šios „Mudra“ dalis yra ta, kad ji gali iš karto pajusti neigiamų emocijų išplaukimą iš kūno. Pabandykite patirti jausmą!