Surabhi Mudra arba Kamadhenu Mudra:

Šiandien čia kalbame apie dar vieną labai populiarią mudrą, žinomą kaip Surabhi mudra. Ši mudra taip pat žinoma kaip Kamadhenu mudra arba norus įgyvendinanti mudra. Dabar jums gali kilti klausimas, ką reiškia Kkamadhenu mudra? Kamadhenu yra Indijos Dievo vardas, turintis galią išpildyti savo praktiko norus.

Surabhi Mudra (kamadhenu Mudra

Surabhi Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Čia aptariame svarbiausią ir svarbiausią Tridosha Naashak Surabhi mudrą, atliekančią žingsnių prasmę ir naudą.

Surabhi Mudra arba Kamadhenu Mudra reikšmė:

Kamadhenu yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis karvių motiną. Karvės turi didelę reikšmę Indijos tradicijoje, todėl kamadhenu taip pat yra labai svarbi mūsų tradicijoje. Manoma, kad deivė kamadhenu turi stebuklingą galią ir gali išpildyti kiekvieną mūsų prašymą. Taigi, dauguma žmonių ateina pas šią deivę su savo norais ir galiausiai keliauja dvasingumo keliu. Tikima, kad pasieksite didžiausią laimės lygį.

Kaip atlikti „Surabhi Mudra“:

Dabar kyla pagrindinis klausimas, kaip atlikti šią Surabhi mudrą

1. Sėdėkite patogioje pusiau lotoso padėtyje. Galite sėdėti ant lengvo kilimėlio arba bet kokio įprasto kilimo. Daugelis ekspertų primygtinai patarė nesėdėti tiesiai ant grindų. Taip yra todėl, kad manoma, kad nuo grindų sklinda tam tikra spinduliuotė, kuri nebus gera praktikuojant bet kokią jogą ar mudrą..

Galite sėdėti užmerktomis akimis ir visiškai atverti savo pasirinkimą, tačiau užmerktos akys gali padėti geriau susikaupti.

2. Įsitikinkite, kad dešiniojo mažojo piršto galiukas liečia kairiojo bevardžio piršto galiuką.

3. Dabar kairiojo mažojo piršto galas turi liesti dešiniojo bevardžio piršto galiuką. Turite nepamiršti, kad trečias žingsnis yra priešingas antrajam.

4. Palieskite dešiniojo rodomojo piršto galiuką kairiojo vidurinio piršto galiuku.

5. Tada palieskite kairiojo rodomojo piršto galiuką dešiniojo viduriniojo piršto galiuku. Tai tik priešinga ankstesniam žingsniui.

6. Įsitikinkite, kad abu nykščiai yra ištiesti.

Žingsniai gali atrodyti šiek tiek painūs, tačiau iš tikrųjų tai padaryti ir praktikuoti. Dėl didžiulių šios mudros privalumų jis visada yra mėgstamiausias pasirinkimas.

Surabhi Mudra privalumai:

Surabhi mudra turi keletą privalumų. Pažvelkime į kai kuriuos „Surabhi mudra“ pranašumus –

  •  Tai nepaprastai naudinga organizmo virškinimo ir medžiagų apykaitos sistemai.
  • Yra žinoma, kad jis gydo visas tris došas – Vata, Pitta ir Kapha. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl šis yra žinomas kaip tridosha naashak.
  • Taip pat žinoma, kad tai detoksikuoja sistemą.
  • Jis turi raminamąjį poveikį jūsų kūnui.
  • Taip pat žinoma, kad jis išgydomas nuo žarnyno ligų, tokių kaip skrandžio, rūgšties, vidurių pūtimas.
  • Žinoma, kad jis pagerina sveikatą ir laimę, subalansuodamas visus penkis kūno elementus – Vaayu (oras), Agni (ugnis), Jal (vanduo), Bhoomi (žemė) ir Loha (metalas).
  •  Taip pat žinoma, kad jūsų sistemoje sukuriama hormonų pusiausvyra.

Surabhi Mudra variantai:

Surabhi mudra turi keletą variantų, tokių kaip – Vayu Surabhi mudra ir Shunya Surabhi mudra.

Atsargumo priemonės ir Surabhi Mudra patarimai:

Tai nepaprastai galinga mudra, kuri, kaip žinoma, išlaiko pusiausvyrą tarp visų penkių žemės elementų. Taigi jūs turite būti veiksmingas šios mudros praktikas. Jei jums iš pradžių atrodo, kad mudra yra šiek tiek sudėtinga, tada nepriverskite savęs ir neskubėkite nieko daryti. Tiesiog pradėkite nuo 1-2 minučių, tada palaipsniui galite padaryti 15 minučių per dieną. Siekiant ilgalaikės naudos, šią mudrą reikia praktikuoti kasdien 45 minutes arba tris kartus per dieną po 15 minučių.