Mudros daro didelį poveikį mūsų kūnui, sielai ir protui. Yra žinoma, kad jie turi gydomųjų savybių, kurios ne tik daro jus sveikesnius, bet ir prailgina jūsų gyvenimo trukmę. Žinoma, kad mudros pasižymi natūraliomis gydomosiomis savybėmis, kurios bet kurią dieną yra daug geresnės nei vaistai, kuriuos vartojame šiomis dienomis. Šiuo metu gyvenimas buvo toks įtemptas, kad nereikia galvoti apie savo sveikatą. Sveikata šiais laikais tapo paskutiniu prioritetu. O visa kita, kaip karjera, pinigai ir visi kiti materialistiniai dalykai tapo daug svarbesni.

Surya Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Taigi, visa tai daro didelę žalą mūsų sveikatai. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios kyla tiek daug sveikatos problemų ir tiek rimtų ligų. Anksčiau esu tikras, kad niekas net nebūtų girdėjęs apie tokias ligas. Taigi, mudra yra labai sveika ir tvari mankšta, kuri gali atnešti stebuklingų jūsų sveikatos pokyčių. Taigi šiais laikais visi pataria jums praktikuoti mudrą, kad galėtumėte gyventi sveiką ir tvarų gyvenimo būdą.

Surya Mudra -apžvalga:

Mūsų Indijos istorijoje yra nemažai svarbių mudrų. Visos mudros yra labai giliai susijusios. Jie skirti išgydyti ar pataisyti kai kurias ar kitas kūno dalis. Arba jie gydo bet kurią kūno dalį, arba rūpinasi kai kuriomis sveikatos problemomis. Kai kurios mudros taip pat skirtos rūpintis jūsų psichinėmis problemomis. Jie skirti sustiprinti jūsų vidinį pasitikėjimą ir pagerinti atmintį.

Viena iš tokių labai svarbių mudrų yra surya mudra. Surya mudra, kuri reiškia, kad saulė, kaip žinoma, sumažina žemės elementą nuo jūsų kūno. Taigi, tai daro tai, kad padidina ugnies elementą jūsų kūne. Dabar jūs galvojate, kad ką galite padaryti su padidėjusiu ugnies elementu jūsų kūne ??? Leiskite man pasakyti, ką daryti su padidėjusiu ugnies elementu jūsų kūne. Ugnis yra kaip katalizatorius. Tai gali padidinti arba, galima sakyti, nukreipti jūsų vidinę kūno jėgą. Tai pagreitina visą vidinį procesą. Tai idealiai tinka tiems žmonėms, kurie yra šiek tiek tingūs ir mieguisti. Ši mudra juos tikrai įtvirtins pagal jų aktyvumą, tempą ir viską.

Surya Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Išsiaiškinkime Surya Mudra reikšmę:

Kaip jau skaitėte tik anksčiau, Surya mudra yra susijusi su saule. Taigi, tai tarsi energijos stiprintuvas. Bet ar žinote apie dar vieną svarbią Surya mudra naudą. Leiskite man tai pasakyti. Surya mudra yra žinoma kaip viena iš pagrindinių ir gyvybiškai svarbių mudrų, padedančių numesti svorio. Manoma, kad jei reguliariai praktikuosite šią mudrą, galėsite greitai mėgautis sumažėjusiu svoriu. tai labai naudinga tiems, kurie nuo seno nori numesti svorio, bet ne itin sėkmingai.

Šiomis dienomis yra įvairių sveikatos problemų, kaip minėta aukščiau. Stalo darbo vietų daugėja, o fizinė veikla mažėja kaip ir bet kas. Net visas procesas tampa vis labiau mechaninis. Taigi būtina, kad dažniausiai sėdėtumėte tik savo vietoje. Nėra judesio ir judesio. Sėdėjimas vienoje vietoje ir judesiai negali padidinti riebalų sankaupų. Tai padarys jus tikrai stora ir nesveika. O svorio padidėjimas gali sukelti daugybę sveikatos problemų. Pastebėta, kad nutukimas yra pagrindinė sveikatos problemų priežastis. Todėl skubiai reikia patikrinti savo svorį ir pasirūpinti savimi, kol viskas tikrai pasidarys nemalonu ir nekontroliuojama.

Kaip atlikti Surya Mudra:

Nuo šiol jūs visi galbūt supratote Surya mudra svarbą. Visi žinome, kaip tai svarbu. Taigi, jums visiems gali kilti pagunda tai padaryti. bet jums gali būti įdomu, kaip tai padaryti. Nesijaudink. Mes supažindinsime jus su išsamiais šios Surya mudros atlikimo veiksmais.

1. Stenkitės sėdėti patogioje padėtyje. Galite pabandyti sėdėti padmasanoje arba pusiau lotoso padėtyje. Įsitikinkite, kad esate visiškai patogus. Be to, atsisėskite ant kilimėlio ne tiesiai ant grindų. Manoma, kad jei sėdite ant kilimėlio, grindys skleidžia tam tikrą spinduliuotę, kuri nėra naudinga jūsų sveikatai. Taigi, paprasčiausiai paimkite lengvą kilimą ar kilimėlį ir atlikite „Surya mudra“ tik sėdėdami ant jo.

2. Tai galite padaryti bet kurioje jums patogioje padėtyje. Galite sėdėti arba stovėti tiesiai. Įsitikinkite, kad jums patogu tokioje padėtyje.

3. Laikykite rankas priešais save.

4. Sulenkite kiekvienos rankos bevardžius pirštus taip, kad bevardžio piršto galas turėtų sulenkti nykštį.

5. Dabar švelniai nuspauskite žiedinį pirštą nykščiu šiek tiek žemiau.

6. Įsitikinkite, kad kiti pirštai turi būti tiesiai išskleisti.

Tai buvo viskas apie tai, kaip padaryti Surya mudra. Ar ne paprasti vaikinai???

„Surya Mudra“ privalumai:

Čia mes kalbėsime apie daugybę Surya mudra privalumų. Mes išsamiai matėme, kad Surya mudra yra tikrai naudinga tiek protui, tiek kūnui. Pažvelkime į kai kuriuos trumpus dalykus, apimančius jo nuopelnus

1. Jis gamina šilumą organizme. Taigi, kai jums šalta vėsiu oru, išbandykite tai.

2. Tai pagreitina medžiagų apykaitą jūsų organizme.

3. Tai padeda virškinti jūsų organizme.

4. Tai sumažina riebalų kiekį jūsų organizme.

Surya Mudra patarimai ir gudrybės:

Galite būti labai pakylėti ir susijaudinę, išsamiai išstudijavę Surya mudrą. Bet leiskite man pasakyti, kad galite tai padaryti 3 kartus per dieną po 15 minučių. Būtinai laikykitės valandos pertraukos prieš valgį.