Uttarabodhi Mudra svarba:

Uttarabodhi mudra dar vadinama nušvitimo mudra. Yra keletas svarbių ir gyvenimą keičiančių jogos ar mudros pozų. Turime padėkoti savo protėviams, nes jie mums labai padėjo visa tai padaryti. Ši mudros pozos turi daug naudos sveikatai ir psichikai. Taigi, šiandien mes aptarsime išsamų Uttarabodhi mudros paaiškinimą.

Uttarabodhi Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Uttarabodhi mudra dažniausiai žinoma kaip nušvitimo mudra. Kitas Uttarabodhi mudros žodis yra laimė ir energija. Taigi, ši mudra nukreipta į tą patį. Ši mudra yra labai panaši į abhay gyan mudra. Jums gali būti įdomu, ką daro Abhay Gyan mudra? Na, abhay gyan mudra sukuria savyje pranašumo jausmą. Tai suteikia teigiamos energijos jausmą ir taip apšviečia jūsų sielą.

Uttarabodhi Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Šiame straipsnyje rasite išsamų žinomos uttarabodhi rankų mudros jogos prasmės paaiškinimą, instrukcijų veiksmus ir naudą sveikatai.

Sužinokime, kaip atlikti Uttarabodhi Mudra žingsnius:

Pradėkime nuo to, kaip tai padaryti uttarabodhi mudra:

1. Pirmasis ir svarbiausias žingsnis atliekant tai ar bet kurią mudrą – būti patogioje padėtyje. Taigi, pradėkite šį mudros pratimą sėdėdami visiškai atsipalaidavę. Pabandykite su puse lotoso ar padmasanos pozos. Galite laikyti akis užmerktas ar atidarytas pagal savo pasirinkimą, tačiau užmerktos akys reikalauja daugiau koncentracijos ir dėmesio. Be to, prieš pradėdami atlikti šį pratimą, pabandykite atsisėsti ant lengvo kilimo ar kilimėlio.

2. Laikykite rankas priešais saulės rezginio lygį.

3. Sujunkite pirštus, kad užtikrintumėte, jog rankos yra tvirtai suglaustos.

4. Turite sujungti abiejų rankų rodomuosius ir nykščius.

5. Turite atkreipti dėmesį, kad rodomieji pirštai turi būti nukreipti į lubas, o nykščiai – į apačią.

Uttarabodhi Mudra specialybė:

Uttarabodhi mudra tarsi padidina jūsų vidinį pasitikėjimą. Ši mudra, kai praktikuojama ilgiau, sukelia pozityvumo jausmą. Tai leidžia pajusti, kad gyvenime nėra neigiamos energijos. Po nieko nereikia jaudintis ar stresuoti. Ilgainiui viskas bus gerai. Tai leidžia manyti, kad yra vienas aukščiausias dievas, kuris viskuo pasirūpins. Taigi, ši mudra tarsi praturtina save ir vidinį pozityvumą.

Kodėl reikia praktikuoti šią Uttarabodhi Mudra:

Vienas iš svarbiausių klausimų, kodėl turėtumėte praktikuoti šią uttarabodhi mudrą. Kas yra šioje mudroje, kad turėtumėte jaustis energingi ir motyvuoti? Gyvenime pasitaiko atvejų, kai jaučiatės prislėgtas ar nusiminęs. Taigi tokiais atvejais turėtumėte atlikti šią mudrą. Tai parodys pozityvumą ir motyvuotą jausmą savyje. Tai tarsi dvasinio pabudimo seansas.

„Uttarabodhi Mudra“ privalumai:

Leiskite man įtraukti keletą iš išvardytų uttarabodhi mudra privalumų.

1. Ilgai stiprina ir atpalaiduoja vidurį.

2. Yra žinoma, kad jis stiprina ir gerina jūsų lingę ir žarnyną.

3. Tai taip pat sustiprina jūsų vidinį įkvėpimo procesą.

4. Jis suteikia visą gaivinantį poveikį kūnui, stiprindamas vidinę širdį ir plaučius.

5. Yra žinoma, kad jis labai išsklaido ar sumažina jūsų baimę.

6. Jis ramina ar atpalaiduoja nervus, sukeliančius baimę.

Kada ir kur turėtumėte praktikuoti Uttarabodhi Mudra:

Uttarabodhi mudra galima praktikuoti bet kur ir bet kada. Nėra tokio konkretaus apribojimo, kaip tai padaryti. Taigi, bet kuriuo metu, kur jums patogu, galite atlikti šią mudrą. Taigi, ko jūs laukiate? Atėjo laikas pažadinti savo vidinę teigiamą pusę ir praktikuoti šią mudrą. Pradėkite daryti šią mudrą ir galėsite pajusti savo gyvenimo pozityvumą.