Yoni Mudra svarba:

Yoni Mudra yra viena iš senovės Indijos praktikų. Mitologijoje buvo minima, kad senovėje žmonės, dar vadinami auksinėmis Indijos dienomis, praktikavo mudrą. Tiesą sakant, tuo metu mudra nebuvo praktikuojama. Mudra iš tikrųjų tada buvo gyvenimo forma. Jiems nereikia rasti bet kada specialiai mudrai. Tai buvo jų egzistavimo būdas. Tai buvo būdinga jų gyvenimo būdui. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl tais laikais sveikatos sistema buvo tokia stipri.

Tais laikais nebuvo vartojami vaistai. Netgi daugelis mirtinų ligų, tokių kaip vėžys, AIDS ir viskas, tada nebuvo tokia populiari. To net nebuvo girdėta. Šiuo metu tik tuo metu mūsų gyvenimo būdas tapo tiek sutrikęs ir įtemptas, kad daugelis ligų šiandien tapo tarsi buitinis vardas. Jie tokie labai paplitę. Mokslas tikrai daug pažengė į priekį, tačiau atvirai kalbant, taip ilgai valgyti alopatinius vaistus ilgainiui nėra gerai.

Jie vienaip ar kitaip padeda ir daro įtaką jūsų vidinei sistemai. Gali būti, kad šiandien jūs negalite įžvelgti jo trūkumų, tačiau palaipsniui jie taps tokie dideli ir jų bus sunku išvengti. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl šiandien net gydytojai pataria praktikuoti jogą ir mudros pratimus sveikam ir ilgam gyvenimui.

Dabar, atėjęs prie šiandienos yoni mudros. Šis yra labai reikšmingas. Kodėl leiskite man tai pasakyti. Pirma, šiandieniniame įtemptame gyvenime nėra vietos pauzei. Žmonės tiesiog bėga ir bėga be jokios priežasties. Tai teisingai vadinama žiurkių lenktynėmis. Taigi, šiandien, kai pabundate ryte, skubate į savo darbo vietą ar kolegiją. Kartą grįžęs vakare esi mirtinai pavargęs ir neturi nei laiko, nei jėgų šeimai ar kitai veiklai. Taigi, ką tokiu atveju turėtų daryti vyras? Jūs turite tik 24 valandas sau ir turite jas pilnai išnaudoti. Tokiu atveju mes stengiamės padaryti šiek tiek vietos taikai.

Daugelis žmonių praktikuoja jogą ir mudros pozas, kad pasiektų tokį taikos lygį. Mes visi trokštame tos ramybės savo kasdieniame gyvenime. Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės praktikuoja jogą. Jie tai praktikuoja daugelį metų, o tada įgyja patirties. Tada jie gali atsiriboti nuo dabartinio materialiojo pasaulio ir keliauti į kitą pasaulį, kuriame tvyro taika ir tyla. Bet ar žinote, kad yra jogos forma, kuri gali lengvai padėti atsiriboti nuo pasaulio ir keliauti į savo vidų. Na, ta mudra arba jogos forma vadinama Yoni Mudra. Tai yra pagrindinė Yoni rankų mudra jogos nauda.

Yoni Mudra žingsniai, prasmė ir nauda:

Yoni Mudra Kaip atlikti žingsnius ir naudą

Išsiaiškinkime Yoni Mudra reikšmę:

Supraskime Yoni Mudra reikšmę. Yoni yra senovės sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „gimda“ arba „gimda“. Kaip žinote, kai kūdikis yra gimdoje, jis yra gyvas, tačiau vis tiek yra atskirtas nuo išorinio pasaulio. Ji yra visiškai izoliuota nuo išorinių pasaulio problemų ir įtampos. Panašiai jogo mudra atitraukia jus nuo išorinio pasaulio.

Yoni Mudra veiksmai:

Kadangi rankų yoni mudra yra tokia aktuali jogos poza. Taigi, mes jums paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Žemiau pateikiami keli trumpi žingsniai, kaip tai padaryti –

1. Kadangi šis pratimas neapima jokių sėdėjimo ar stovėjimo nurodymų. Taigi, jūs galite daryti, kaip jums patinka. Tačiau pagrindinis dalykas, kurį turėtumėte nepamiršti, yra tai, kad turėtumėte sėdėti labai patogioje padėtyje. Dėvėkite laisvus drabužius ir sėdėkite tokioje padėtyje, kurioje nėra per daug triukšmo. Kur geriau susikaupti. Ir ten, kur jūs visiškai neturite jokių pasaulietiškų įtampų ar reikalų. Tada giliai įkvėpkite ir pagaliau pradėkite šią mudrą.

2. Įdėkite nykščius į ausį arti ausų skylių.

3. Uždarykite vokus, uždėdami ant jų rodomuosius pirštus.

4. Stumkite vidurinį pirštą ant abiejų šnervių pusių.

5. Likusiais pirštais suspauskite lūpas

6. Atleiskite vidurinį pirštą, bet toliau įkvėpkite ir iškvėpkite.

Yoni Mudra technika:

Yoni mudra turi labai ypatingą techniką. Taip atsitinka, kai pradedi įgyti daugiau pranašumų ar praktikos per šią mudrą, tada pradedi vizualizuoti gyvenimo čakras. Daugelis senovės jogų ar praktikų jau yra sakę, kad savo gyvenimą pradėjo matyti kaip čakrų judėjimą. Be to, jūs matote savo ankstesnį gyvenimą. Turiu omenyje, kad jūsų gyvenime tikrai bus keletas svarbių taškų ar etapų. Tu juos matai. Tie gyvenimo prisiminimai, kurie paliko įspūdį jūsų gyvenime. Be to, kai įvaldysite šią yoni mudra meditaciją, galėsite išgirsti savo vidinį balsą. Mes visi turime vidinę sąžinę ar vidinį balsą, tačiau jis sumažėja dėl išorinio poveikio ir spaudimo. Taigi, yoni mudra rūpinasi tuo pačiu.

Taip pat sakoma, kad šioje jogos pozoje galite išgirsti garsus, kurie dar vadinami mistiniais garsais. Plačiai manoma, kad dešiniarankiai girdi garsus iš dešinės ausies, o kairiarankiai – iš kairės. Be to, Yoni mudroje rekomenduojama laikysena yra siddhasana. Tai laikoma geriausia jogos poza norint įgyti patirties ir valdyti apatines angas. Bet tai nėra kiekvieno arbatos puodelis daryti siddhasana. Taigi, galite pradėti nuo padmasanos. Ir kai baigsite naudoti apatines angas, galite pradėti nuo viršutinių angų sandarinimo.

Yoni Mudra privalumai:

Tai taip pat apima tam tikrą naudą sveikatai

  • Tai labai naudinga norint atsikratyti streso ir depresijos.
  • subalansuoti nervų sistemą.
  • Visada atsipalaiduokite ir atgaivinkite protą bei sielą.
  • Labai naudinga ugdyti psichinę ramybę.
  • Suteikia dvasinę ramybę ir ramybę jūsų širdžiai ir protui.

Paskutiniai žodžiai :

Susikaupimas yra yoni mudra raktas. Turite dėti daug pastangų, kad susikauptumėte, ir tada tik jūs galite pasižymėti yoni mudra.