İtalya, zengin kültürü ve geleneği ile iç tasarım ve mimarlık dünyasında her zaman büyük bir ilham kaynağı olmuştur. İtalyan tasarımları, klas ve çağdaşın mükemmel bir birleşimidir ve zarafet ve lüks bir tarz yaymaktadır. Güzel İtalyan mutfak tasarımları, görsel çekicilikleri, alanı aydınlatmak için bol ışıklı konforlu iç mekanları nedeniyle çok rağbet görüyor. Hayalinizdeki İtalyan mutfak dekorunu elde etmek için muhteşem iç mekanlara sahip aşağıda verilen çarpıcı tasarımları deneyin..

İtalyan Mutfak Tasarımları

Hindistan’da Son İtalyan Mutfak Tasarımları:

İtalyan iç mekanları klas bir çekiciliğe sahiptir ve çok çekicidir. İşte evinizi yeniden tasarlarken çok ihtiyaç duyduğunuz ilhamı verecek 15 modern ve çağdaş İtalyan mutfak tasarımımız..

1. İtalyan Modüler Mutfak:

Modüler Mutfak İtalyan

Bu İtalyan modüler mutfak, kompakt ancak şık alanıyla çağdaş bir görünüme sahiptir. Dolaplardaki koyu renk sıçramalar mutfakta canlı bir atmosfer yaratıyor. U şeklindeki mutfak, her şeyi sizin için zahmetsiz hale getirmek için yıkama, hazırlama ve pişirme için özenle ayrılmış alanlara sahiptir. Bir uca eklenen küçük cam masa, yemek alanı olarak iki katına çıkar ve sistemde güzel bir şekilde birleştirilmiştir. Parıldayan beyaz platform ve beyaz gösterişli parçalar mutfağa göz alıcı bir dokunuş katıyor..

2. Geleneksel İtalyan Mutfak Tasarımı:

Geleneksel İtalyan Mutfak Tasarımı

Rustik renk temasına sahip klasik bir İtalyan mutfağı, size geleneksel bir kır evi tarzı mutfak hissi verir. Çerçevenin doğal ahşap kaplaması, dolaplardaki beyaz ve altın deseni tamamlayarak tüm ortama büyük bir çekicilik katıyor. Platformun duvarlara hizalanması size alan lüksü hissi verir. Duvarlar ve çatı da mobilyalarında uyumlu beyaz ve altın desenlere sahiptir. Tavandaki göz alıcı avize mutfağa göz alıcı bir ışıltı katıyor ve bir stil ifadesi oluşturmak için aydınlatmayı güçlendiriyor. Eşleşen tamamen beyaz çatal bıçak takımı ve güzel mumluk ve lambalar çevreye sofistike bir çekicilik katıyor.

3. Küçük Alan için İtalyan Mutfak Tasarımı:

Küçük Alan İçin İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu şık, modern mutfak, kuruluma bu vay faktörünü ekleyen devasa endüstriyel metalik lamba ile çok güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Dolapların tamamı nötr bir gri tonundan yapılmıştır ve mutfağa sofistike bir dokunuş katmaktadır. Büyük pencere bol miktarda ışık sağlar ve lavabonun üzerindeki koyu renkli fayanslar çevreye zamansız bir görünüm katar. Parlak yüzeylerden yansıyan ışık sayesinde mutfak olduğundan çok daha sıcak ve geniş görünüyor..

4. İtalyan Mutfağı İç Tasarımı:

İtalyan Mutfağı İç Tasarım

Siyah, mutfakta kullanmak için inanılmaz derecede çekici bir renktir. Karışıma beyaz ekleyin ve mükemmel bir moda kombinasyonuna sahip olun. Siyah, beyaz tezgaha şık bir fon eklerken, kahverengi tüm görünümü tamamlıyor. Merkezi ada, hem hazırlık alanı hem de yemek için oturma bölümü olarak işlev görüyor. Şık gösteri parçaları, stil ifadesini güçlendiren altın ışıkla bölgeye modaya uygun bir görünüm katıyor..

5. Beyaz İtalyan Mutfak Tasarımı:

Beyaz İtalyan Mutfak Tasarımı

Buradaki İtalyan mutfağı, huzurun ve sükunetin rengi olan saf beyazla bezenmiştir. Cihazlarda ve saklama dolaplarının bir kısmında kullanılan koyu renkler, mekanın çekici ve şık görünmesini sağlıyor. Duvardaki gömme dolaplar ekstra depolama alanı sağlar ve gizlenir. Bej renkli dolaplar mutfağa şık bir unsur katıyor. Şık donanım, mutfağın daha da moda görünmesini sağlar.

6. Baskılı İtalyan Mutfak Tasarımı:

Baskılı İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu çağdaş İtalyan mutfağı, işleri canlandırmak için bir renk sıçramasına sahiptir. Parlak kırmızı renk, saklama dolaplarındaki çekici çiçek baskılı tasarımla birlikte alana sade ama modaya uygun bir görünüm kazandırıyor. Güzel, zıt beyaz hoş bir dokunuş katarken, gömme ışıklar mutfağa bir ışıltı katıyor. Kırmızının çeşitli tonlarındaki mozaik karolar, bu güzel kırmızı çağdaş İtalyan mutfak tasarımının görünümünü tamamlıyor..

7. Endüstriyel İtalyan Mutfak Tasarımı:

Endüstriyel İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu endüstriyel mutfak tasarımı, tüm atmosfere şık ve profesyonel bir görünüm kazandıran, boyasız çıplak metal kurulumlara sahiptir. Davlumbaz ile birlikte lavabo, tezgah ve hazırlık alanı metalden yapılmıştır. Platformun üzerindeki raf ve tencere sapı, stile zarafet katarken depolama alanını en üst düzeye çıkarır. Büyük eğimli pencereler, alanı doğal ışıkla aydınlatır ve alanı aydınlatır. Büyük buzdolabı, yemek masasının gölgesini mükemmel bir şekilde tamamlar. Güzel sarkıt lambalar ve bakır çatal bıçak takımı mutfağa incelik katıyor.

8. Minimalist İtalyan Mutfak Tasarımı:

Minimalist İtalyan Mutfak Tasarımı

Minimalist olmayı sevenlerdenseniz, bu baştan çıkarıcı bembeyaz tasarım tam size göre. Bu tasarım, parlak beyaz dolaplar ve mutfak aletleri içerir. Gri tezgah, beyaz kurulumla bir kontrast çizgisi sağlar. Şık sandalyeler ve mobilyalar, tüm alana modaya uygun bir görünüm sunar. Tarzında minimalist olduğu kadar şık ve bu neslin gençleri için uygun.

9. Rustik İtalyan Mutfak Tasarımı:

Rustik İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu rustik İtalyan mutfağı, güzel bir kaplamaya sahip krem ​​renkli ahşap işlere sahiptir. Gri zemin, çevreleyen krem ​​alan için mükemmel bir kontrast sağlar. Donanım ve aletler, mutfakta dağınık bir görünüm yaratmak için şık ve incedir. Dolapların krem ​​rengi, duvarın dokulu tasarımıyla da uyumlu olduğu için yaşam alanına doğal bir akış sağlıyor..

10. Geniş İtalyan Mutfak Tasarımı:

Geniş İtalyan Mutfağı

Cesur renkler artık çok moda ve bu mutfaktaki kahverengi, gözleri güzel renge çekiyor. Dar dolap maksimum depolama sağlar ve orta ada bir hazırlık ve pişirme alanı olarak ikiye katlanır. Küçük yemek masası da kahverengi dekoru mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Bitki ve kırmızı çatal bıçak takımı, bu çağdaş ortama kontrast ve çekicilik katıyor..

11. Şık İtalyan Mutfak Tasarımı:

Şık İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu modern mutfak tasarımı son derece geniştir ve İtalyan dekorunun karakteristik özelliği olan ışıkla doludur. Tezgah ve mutfak aletleri beyaz renkte şıklık yayarken, dolap ve sandalyelerdeki ahşap kaplama dekoru mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Tasarım minimalisttir ve geniş bir taze çekiciliğe sahiptir.

12. L Şekli İtalyan Mutfak Tasarımı:

L Şekli İtalyan Mutfak Tasarımı

Bu L şekilli rustik mutfak, tezgah duvarlara hizalandığından yerden tasarruf sağlar. Merkezi ada yemek ve hazırlık alanı olarak da hizmet vermektedir. Mutfaktaki büyük ahşap kirişler ve güzel ahşap kaplama, ona geleneksel bir kır evi tarzı mutfak görünümü kazandırıyor. İki masa, maksimum oturma kapasitesi sağlar ve güzel asma lambalar, görünüme cazibe ve açıklama aydınlatması ekler..

13. Son İtalyan Mutfak Tasarımı:

Son İtalyan Mutfağı

Bu İtalyan tarzı dekor, metalik yüzeyler ve tamamen beyaz kaplama ile minimalist bir yaklaşıma sahiptir. T şeklindeki alan, pişirme, hazırlama ve temizlik için ekstra alan sağlayarak işlevselliği en üst düzeye çıkarır. Cihazlar, maksimum alan kullanımı için saklama dolapları ile düzgün bir şekilde duvara gizlenmiştir. Tasarım, bahçeye bakan geniş bir his ile şık ve minimalisttir..

14. Çağdaş İtalyan Mutfak Tasarımı:

Çağdaş İtalyan Mutfağı

Bu fütüristik görünümlü mutfak, hayallerinizdeki mutfak olabilir. Ultra modern ve şık tasarım, yemek pişirme ve yemek alanı olarak ikiye katlanan ve arasında doğal bir akış yaratan merkezi bir ada içerir. Mutfak aletleri, depolama dolapları ile birlikte duvarın içine gizlenmiştir. Gömme ışıklı açık raflar alana cazibe katıyor. Soluk gri renk paleti, mekana çarpıcı bir çekicilik katıyor ve koyu kahverengi yemek tablası, ortama bir zarafet çizgisi katıyor. Büyük yuvarlak lamba dekoru mükemmel şekilde tamamlar.

15. İtalyan Tarzı Mutfak Dekoru:

İtalyan Tarzı Mutfak Dekoru

Bu geleneksel İtalyan mutfak tasarımı cazibe kokuyor ve kraliyet ailesine uygun bir yer olabilir. Pişirme alanı, modaya uygun çiçekli bir zemine sahip ahşap bir şömineyi simüle ediyor. Yıkama ve hazırlama alanında ayrıca çatal bıçak takımı için raflı bir kitaplık bulunur. Merkezi ada, beyaz sandalyelerle yemek alanı olarak hizmet veriyor ve bölgeye modern bir dokunuş katıyor. Her yönden dökülen çiçekler mekanın öne çıkanları..

İtalyan Mutfak Dekorasyon Fikirleri:

  • Mutfağınızı dağınıklığı azaltmak ve düzenli tutmak için mevcut alana göre planlayın.
  • Enerji tüketimini ve zamanı da azaltmak için cihazlarınızı akıllı, çevre dostu bir cihaza yükseltmeye çalışın.
  • Canlı renkler trendde ve iç mekanı güzel bir şekilde canlandırıyor.
  • Kişi asla çok fazla depolama alanına sahip olamaz. Alanı verimli bir şekilde kullanın ve depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarın.
  • Modern donanımı tercih edin ve şık görünümüyle geleneksel bir mutfağı çağdaş bir mutfağa dönüştürebilir..
  • Modaya uygun bir görünüm için farklı işletim sistemi dokuları, malzemeleri ve kaplamaları ile denemeler yapın.
  • Aydınlatma bir mutfağı yapabilir veya kırabilir. Mutfağınızı bol miktarda doğal ışığa sahip olacak şekilde planlayın veya modaya uygun aydınlatmayı dekora dahil edin..
  • Döşeme ve fayanslar için modaya uygun tasarımlar kullanın. Tavan, taze bir his için de yenilenebilir. Çok erken onarımlar için harcama yapmak istemediğiniz için malzemelerin dayanıklılığını unutmayın..

Gelecekte evler mutfakların etrafında tasarlanacak. İtalyan tarzı bir dekor vermek ve zarif ve şık görünmesini sağlamak için herhangi bir mutfak çekilebilir. Küçük alanlar için mükemmeldirler ve geniş ve havadar bir görünüm sağlarken maksimum alan kullanımı için en iyi fikirleri içerirler. En iyi tasarımlardan oluşan derlememizden en sevdiğiniz görünümü seçin ve hayallerinizdeki mutfağı inşa etmeye başlayın.!